Vail Resorts، Inc شروع یادداشت های ارشد قابل تبدیل را ارائه می دهد

برومفیلد ، کولو، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Vail Resorts، Inc. (NYSE: MTN) امروز قصد خود را برای ارائه ، با توجه به شرایط بازار و سایر شرایط ، اعلام کرد ، 500،000،000 دلار مبلغ اصلی اسکناس های بزرگ قابل تبدیل به سررسید 2026 (“یادداشت ها”) در یک پیشنهاد خصوصی به خریداران مسسه واجد شرایط مطابق با قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار 1933 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”). Vail Resorts همچنین انتظار دارد که به خریداران اولیه یادداشت ها ، گزینه ای برای خرید ، برای تسویه حساب در مدت زمان 13 روز ، از جمله تاریخ انتشار اولین یادداشت ها ، حداکثر تا 75000،000 دلار مقدار اصلی یادداشت ها.

یادداشت ها تعهدات ارشد و بدون ضمانت Vail Resorts خواهند بود ، به صورت نیمه سالانه بابت سود معوقه سود پرداخت می شود و در بلوغ 1 ژانویه 2026، مگر اینکه زودتر خریداری ، بازخرید یا تبدیل شود. دارندگان یادداشت حق دارند یادداشت های خود را در شرایط خاص و طی دوره های مشخص تبدیل کنند. Vail Resorts با پرداخت پول نقد و در صورت وجود تحویل سهام سهام عادی خود ، تبدیلات را تسویه می کنند. یادداشت ها ، به طور کامل یا جزئی ، برای پول نقد در گزینه Vail Resorts در هر زمان ، و از زمان به زمان ، در یا بعد از آن قابل بازخرید هستند 1 ژانویه 2024 و در یا قبل از بیست و پنجمین روز معاملات برنامه ریزی شده بلافاصله قبل از سررسید ، اما تنها در صورتی که آخرین قیمت فروش گزارش شده برای هر سهم از سهام عادی Vail Resorts برای مدت زمان مشخصی از 130٪ قیمت تبدیل بیشتر شود. حداقل اگر Vail Resorts کمتر از همه یادداشت ها را خریداری کند 50.0 میلیون دلار مبلغ اصلی مجموع یادداشت ها باید برجسته باشد و از تاریخ اعلامیه مربوط به بازخرید قابل پرداخت نیست. قیمت بازخرید برابر با مبلغ اصلی یادداشت هایی است که باید بازخرید شود ، به علاوه سود تعهدی و پرداخت نشده ، در صورت وجود ، به تاریخ بازخرید به استثنای آن. نرخ بهره ، نرخ تبدیل اولیه و سایر شرایط یادداشت ها با قیمت پیشنهادی تعیین می شود.

Vail Resorts قصد دارد از خالص درآمد حاصل از این پیشنهاد برای اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

پیشنهاد و فروش اسکناس ها و هر سهم سهام عادی قابل صدور در هنگام تبدیل اسکناس ها به موجب قانون اوراق بهادار یا هر قانون دیگر در مورد اوراق بهادار ثبت نشده و نمی شود و اسناد و مدارک و سهام این چنینی قابل ارائه نیست یا فروخته می شود مگر به موجب معافیت یا معامله ای که موضوع آن نباشد ، شرایط ثبت قانون اوراق بهادار و سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش ، یا درخواست پیشنهادی برای خرید یادداشت ها یا هر سهم از سهام عادی قابل صدور در هنگام تبدیل یادداشت ها نیست ، و همچنین هیچ فروشی از یادداشت ها یا هرگونه سهام دیگر در این کشور وجود نخواهد داشت. هر ایالت یا حوزه قضایی دیگری که چنین پیشنهادی ، فروش یا درخواست غیرقانونی باشد.

درباره Vail Resorts
Vail Resorts، Inc. (“Vail Resorts”) از طریق شرکت های تابعه ، اپراتور پیشرو جهانی تفرجگاه کوهستانی است. شرکت های تابعه Vail Resorts 37 استراحتگاه کوهستانی و مناطق اسکی منطقه ای با مقصد کلاس جهانی را اداره می کنند ویل، نهر بیور، برکنریج، کیستون و تپه تاجی که در کلرادو؛ پارک شهر که در یوتا؛ آسمانی ، ستاره شمالی و کرکوود در دریاچه تاهو مساحت کالیفرنیا و نوادا؛ Whistler Blackcomb در بریتیش کلمبیا ، کانادا؛ هلاک کننده ، Falls Creek و هاتهام در استرالیا؛ استو، کوه برف، Okemo در ورمونت؛ کوه شکارچی که در نیویورک؛ کوه ساناپی، Attitash ، Wildcat و Crotched in نیوهمپشایر؛ استیونز وارد شوید واشنگتن؛ Liberty، Roundtop، Whitetail، جک فراست و بیگ بولدر در پنسیلوانیا؛ Alpine Valley، Boston Mills، Brandywine و رودخانه دیوانه که در اوهایو؛ دره پنهان و نهر برفی در میسوری؛ ویلموت که در ویسکانسین؛ افتون آلپ در مینه سوتا؛ کوه برایتون که در میشیگان؛ و قله های پائولی در ایندیانا. Vail Resorts دارای مجموعه ای از هتلهای کاملاً زیبا با نام تجاری RockResorts و همچنین شرکت Grand Teton Lodge در جکسون هول ، وایومینگ. Vail Resorts Development Company زیرمجموعه برنامه ریزی و توسعه املاک و مستغلات Vail Resorts ، Inc است. Vail Resorts یک شرکت سهامی عام است که در بورس اوراق بهادار نیویورک معامله می شود (NYSE: MTN).

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگرانه ، شامل بیانیه هایی در مورد شرایط پیش بینی شده یادداشت های ارائه شده ، تکمیل ، زمان و اندازه پیشنهادی پیشنهادی و میزان استفاده از عواید آن است. اظهارات رو به جلو بیانگر انتظارات فعلی Vail Resorts در مورد رویدادهای آینده است و در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای است که می تواند باعث شود نتایج واقعی تفاوت معناداری با اظهارات آینده نگر داشته باشد. از جمله این خطرات و عدم اطمینان شرایط بازار ، از جمله نرخ بهره بازار ، قیمت معاملات و نوسانات سهام مشترک Vail Resorts و خطرات مربوط به تجارت Vail Resorts ، از جمله مواردی که در گزارش های دوره ای توصیف شده است که Vail Resorts هر از چند گاهی پرونده های خود را ارائه می دهد SEC Vail Resorts ممکن است پیشنهاد پیشنهادی توصیف شده در این بیانیه مطبوعاتی را به طور کامل انجام ندهد و اگر پیشنهاد پیشنهادی به اتمام برسد ، نمی تواند در مورد شرایط نهایی پیشنهاد یا یادداشت ها یا توانایی آن در استفاده موثر از سود خالص به شرح بالا توضیح دهد. بیانیه های آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند و Vail Resorts متعهد نمی شود که بیانیه های مندرج در این بیانیه مطبوعاتی را برای تحولات بعدی به روز کند ، مگر اینکه در قانون لازم باشد.

SOURCE Vail Resorts، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.snow.com