Vectrus برای دستیابی به Zenetex ، تسریع در استراتژی زیرساخت همگرا و گسترش بیشتر اطلاعات و کارمندان مشتری نظامی خارجی

بهارهای COLORADO ، Colo.، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Vectrus، Inc. (NYSE: VEC) امروز اعلام کرد که توافق نامه قطعی برای خرید Zenetex ، ارائه دهنده پیشرو در راه حل های فنی و استراتژیک با هدف فراهم کردن آمادگی ، عملکرد و افزایش حفاظت از دفاع و ملی را امضا کرده است. مشتریان امنیتی در سطح جهانی. این خرید قابلیت های جدید مهمی را اضافه می کند که استراتژی زیرساخت همگرا Vectrus را تسریع می کند و پایگاه مشتری این شرکت را با مشتریان جدید وزارت دفاع ، اطلاعات و نظامیان خارجی گسترش می دهد. معامله تقریبی ارزیابی می شود 112 میلیون دلار، خالص 11 میلیون دلار از مزایای مالیاتی مورد انتظار

گفت: “من خوشحالم كه از كارمندان Zenetex در Vectrus استقبال می كنم.” چاک پروو، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Vectrus. “این مهم مهم به طور قابل توجهی توانایی های ما را در بین تعدادی از مشتریان با اولویت بالا افزایش می دهد و استراتژی ما را برای ارائه مجموعه ای از راه حل های جامع تر و جامع تر به مشتریان ما در سطح جهانی تسریع می كند. ، که از آنجا که ما توانایی های خود را برای کمک به انتقال مشتریان خود به رویکرد ابزاری و همگرا برای مدیریت زنجیره تأمین و تأسیسات فراهم می کنیم ، بسیار مهم است. “

مزایای استراتژیک و نکات مهم معامله:

  • موقعیت را به عنوان پیشرو ارائه دهنده کاملاً یکپارچه در بازار زیرساخت همگرا تقویت می کند: قابلیت های امنیتی یکپارچه ای را ایجاد می کند که از سیستم دارایی های فیزیکی ، IP و سیستم های رایانه ای محافظت منظمی می کند ، که بیشتر بر پایه راهکارهای امنیتی الکترونیکی یکپارچه Vectrus ایجاد می شود که از هزاران امکانات و دارایی محافظت می کند.
  • تدارکات مجتمع پایان بالاتر را اضافه می کند: افراد ، مهارت ها ، دانش ، تجهیزات ، ابزارها و داده های فنی را برای ایجاد ، اجرا و نگهداری سیاست ها ، فرایندها و رویه های لجستیکی به ارمغان می آورد ، که بر اساس توانایی های عملیاتی تدارکات عملیاتی Vectrus است.
  • خدمات و خدمات نگهداری را برای افزایش محتوا و دامنه در تاسیسات مشتری گسترش می دهد: از طریق خدمات طیف کامل نگهداری ، تعمیر و تعمیرات اساسی که شامل عملیات “بک شاپ” ، سیستم های آزمایشگاهی و زیر سیستم های تسلیحاتی است ، خدمات آمادگی اساسی برای هواپیماهای میراثی و نسل بعدی را فراهم می کند ، که باعث افزایش بازار و آدرس دهی کلی وکتروس در تأسیسات ، امکانات و خدمات مشتری می شود. و پایگاه ها
  • اطلاعات و ردپای مشتری فدرال را گسترش می دهد: دسترسی منحصر به فرد به مشتریان بسیار جذاب انجمن اطلاعات را فراهم می کند و کمپین نیروی دریایی شرکت را شامل می شود که شامل فرماندهی سیستم های هوایی نیروی دریایی و فرماندهی سیستم های تأمین نیروی دریایی است.
  • مشتریان و تخصص فروش نظامی خارجی (FMS) را اضافه می کند: خدمات FMS این شرکت بیش از 40 کشور از جمله را پشتیبانی می کند قطر، مالزی، اسپانیا، مراکش، کویت، دانمارک، استرالیا، کانادا، و کانالهای قابل توجهی برای رشد آینده فراهم می کند. میراث و تجربه شرکت در رابطه با FMS منجر به اعطای جایزه اخیر برای ارائه یک سیستم مدیریت نرم افزار عملیاتی بین المللی آماده ، نمونه اولیه برای بهبود ابتکارات آماده سازی ، تسریع در تحویل محصول و بهینه سازی قابلیت اطمینان آمادگی عملیاتی و هواپیمایی برای شرکای خارجی در خارج از کشور شده است.
  • عقب مانده قوی و چشم انداز رشد: Zenetex در انتهای جایزه های قابل توجه کسب و کار جدید با بیش از حد است 700 میلیون دلار در موارد عقب مانده قرارداد که دید چشمگیر درآمد و پایه ای برای رشد مداوم فراهم می کند.

گفت: “Zenetex و Vectrus ترکیبی فوق العاده قدرتمند ساخته اند و من نمی توانم با این قدم بعدی در سفر تیم ما خوشحال باشم.” مارک گرین، رئیس و مدیر اجرایی Zenetex. “فرهنگ ، مأموریت ، چشم انداز و ارزش های ما کاملاً مطابق با ارائه خدمات موفق در پشتیبانی از مأموریت های مهم مشتریان ما است. قابلیت های Zenetex ، دسترسی مشتری و تیم های با عملکرد بالا ، نمونه کارها موجود در Vectrus را تکمیل می کنند و ارزش اضافی اضافه می کنند به مشتریان هر دو شرکت در حالی که با قدرت ترکیبی مردم ما در بازارهای جدید خدمت می کنند. “

ارزش معامله تقریباً 112 میلیون دلار خالص از یک است پیش بینی شده 11 میلیون دلار سود مالیاتی مربوط به معاملات و نشان دهنده مضاربی از EBITDA تنظیم شده تقریباً 8.4x2020E است که برای هم افزایی برآورد هزینه سالانه تنظیم شده است. برای سال 2020 انتظار می رود که Zenetex بیش از درآمدزایی داشته باشد 200 میلیون دلار. انتظار می رود این معامله به سود کاهش یافته وکتورس 2021 به ازای هر سهم و حاشیه تعدیل شده EBITDA اختصاص یابد. پیش بینی می شود معامله در سال 2020 بسته شود ، مشروط به شرایط بسته شدن عادی. وکتروس توسط Skadden ، Arps ، Slate ، Meagher & Flom LLP ، Ernst & Young ، Covington & Burling LLP و Wolf Den Associated مشاوره داده شد. Zenetex توسط KippsDeSanto & Co. و Greenberg Traurig ، LLP مشاوره داده شد.

دفتر مرکزی آن در هرندون ، ویرجینیا، Zenetex سابقه طولانی در ارائه تدارکات یکپارچه ، مهندسی پیشرفته ، IT ، RDT و E و شبیه سازی مجازی متمرکز بر اولویت های مهم امنیت ملی و سیستم عامل های هواپیمایی دفاعی دارد. این شرکت همچنین محافظت امنیتی یکپارچه ای از دارایی های فیزیکی ، سیستم های IP و رایانه ای و همچنین خدمات عملکرد مأموریت متمرکز بر سیستم های اطلاعاتی ، نظارتی و شناسایی برای انجمن اطلاعات و برنامه های طبقه بندی شده را فراهم می کند. علاوه بر این ، Zenetex در ارائه خدمات نگهداری ، تعمیر و تعمیرات اساسی طیف کامل متمرکز بر بهبود آمادگی مأموریت برای برنامه های مهم هواپیمایی دفاعی پیشرو است. این شرکت سابقه ای طولانی را در خدمت نیروی دریایی ، جامعه اطلاعاتی و ارتش های خارجی ایالات متحده با خود به همراه آورده است که مجموعاً بیش از 80٪ درآمد شرکت را تشکیل می دهند.

درباره وکتروس
Vectrus پیشرو در ارائه راه حل های خدمات جهانی با سابقه در بازار خدمات است که قدمت آن به بیش از 70 سال پیش می رسد. این شرکت تسهیلات و عملیات پایه را فراهم می کند. خدمات زنجیره تامین و لجستیک ؛ پشتیبانی از ماموریت فناوری اطلاعات و خدمات مهندسی و فناوری دیجیتال در درجه اول به مشتریان دولت ایالات متحده در سراسر جهان است. وکتروس با برتری عملیاتی ، عملکرد برتر برنامه ، سابقه روابط طولانی مدت با مشتری و تعهد قوی به موفقیت در انجام مأموریت مشتری خود ، متفاوت می شود. دفتر مرکزی وکتروس در است کلرادو اسپرینگز ، کولو، و شامل حدود 7،100 کارمند در 148 مکان در 26 کشور و سرزمین است. در سال 2019 ، وکتروس فروشی از 1.4 میلیارد دلار. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.vectrus.com مراجعه کنید یا با Vectrus در فیس بوک ارتباط برقرار کنید ، توییتر، و LinkedIn.

اظهارات رو به جلو
بیانیه بندر ایمن تحت قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 (“قانون”): برخی مطالب ارائه شده در اینجا شامل گزاره های آینده نگرانه است که برای واجد شرایط بودن در بندرگاه امن از مسئولیت تعیین شده در این قانون است. این اظهارات آینده نگر شامل این امکان است که ممکن است منافع پیش بینی شده از مالکیت محقق نشود یا تحقق آن بیش از حد انتظار طول بکشد. این احتمال که هزینه های مربوط به ادغام شرکت در عملیات Zenetex بیشتر از حد انتظار باشد و / یا درآمد حاصل از خرید کمتر از حد انتظار باشد. تأثیر معامله بر توانایی شرکت در حفظ مشتری و حفظ و استخدام پرسنل اصلی Zenetex و حفظ روابط با تأمین کنندگان و مشتریان آنها ، از جمله دولت ایالات متحده ؛ پاسخ مشتریان و رقبا به خرید ؛ این خطر که ادغام Zenetex ممکن است مدیریت را از سایر موارد مهم منحرف کند. نتایج حاصل از تحصیل ممکن است متفاوت از موارد پیش بینی شده باشد. اظهارات دیگر در مورد چشم انداز عملکرد 2020 ، برنامه رشد پنج ساله ، درآمد ، DSO ، فرصت های قرارداد ؛ تأثیر بالقوه COVID-19 و هر بحث در مورد عملکرد عملیاتی یا مالی آینده.

هر زمان استفاده شود ، کلماتی مانند “ممکن است” ، “در نظر گرفته می شوند” ، “خواهد شد” ، “احتمالاً” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، “قصد” ، “طرح” ، “باور” “” هدف “،” می تواند “،” پتانسیل “،” ادامه “،” هدف “یا اصطلاحات مشابه عبارات آینده نگر است. این اظهارات بر اساس باورها و فرضیات مدیریت ما بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در اختیار مدیریت است.

این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد ، شرایط یا نتایج آینده نیستند و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، مفروضات و سایر عوامل مهم است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل مدیریت ما هستند ، که می تواند باعث تفاوت نتایج واقعی شود. به طور عمده از نتایج بحث شده در بیانیه های آینده نگر است. برای بحث در مورد برخی از خطرات و عوامل مهمی که می تواند باعث شود نتایج واقعی با چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه متفاوت باشند ، خطرات و سایر عوامل را که هر از گاهی با جزئیات در گزارش سالانه ما در فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در فرم ، ببینید 10-Q ، و پرونده های دیگر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده.

ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، به استثنای آنچه در قانون لازم است ، متعهد نمی شویم.

اقدامات مالی غیر GAAP
Vectrus از EBITDA تعدیل شده ، حاشیه EBITDA تعدیل شده و سود هر سهم تعدیل شده بعنوان اقدامات مکمل غیر GAAP استفاده می کند. وکتروس EBITDA را به عنوان درآمد خالص به استثنای (i) هزینه بهره ، (ii) تأمین مالیات بر درآمد یا بهره مندی از آن و (iii) استهلاک و استهلاک تعریف می کند. EBITDA تنظیم شده مقادیر مشخص شده در EBITDA را مستثنی می کند. حاشیه EBITDA تعدیل شده به صورت EBITDA تعدیل شده تقسیم بر درآمد بیان شده به درصد محاسبه می شود.

Vectrus معتقد است که استفاده از این اقدامات مالی غیر GAAP ابزاری اضافی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا در ارزیابی خرید توسط Vectrus of Zenetex و نتایج عملیاتی و مالی پیش بینی شده Vectrus در آینده استفاده کنند. اقدامات مالی غیر GAAP ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی آینده نگر است.

وکتروس با اتکا به “تلاش های بی دلیل” به استثنای اقدامات غیر GAAP آینده نگر که در قوانین SEC تنظیم شده است ، به دلیل کمی اطلاعات مالی ، که اهمیت احتمالی آنها را نمی توان تعیین کرد ، سازگاری کمی از EBITDA تنظیم شده یا حاشیه تنظیم شده EBITDA ارائه نمی دهد. در دسترس نیست و بدون تلاش و هزینه بی دلیل نمی توان آن را به طور منطقی تخمین زد. در این راستا ، Vectrus به دلیل دشواری ذاتی در پیش بینی و کمی سازی مقادیر لازم برای چنین آشتی ، سازگاری آینده نگر EBITDA (غیر GAAP) با درآمد خالص GAAP را فراهم نمی کند. از آنجا که کسرهای خاصی برای استثنائات غیر GAAP که برای محاسبه درآمد خالص پیش بینی شده استفاده می شود ، ممکن است بر اساس وقایع واقعی تفاوت قابل توجهی داشته باشد ، Vectrus قادر به پیش بینی بر اساس GAAP با اطمینان منطقی تمام کسورات مورد نیاز برای ارائه محاسبه GAAP درآمد خالص پیش بینی شده در این بار. مبالغ این کسورات ممکن است قابل توجه باشد و بنابراین ، می تواند منجر به درآمد خالص GAAP پیش بینی شده از لحاظ مادی کمتر از میزان تخمین EBITDA تنظیم شده (غیر GAAP) شود.

مخاطب:
وکتروس
مایک اسمیت، CFA
719-637-5773
[email protected]

SOURCE Vectrus، Inc.

لینک های مربوطه

www.vectrus.com