Vectrus برنده مجدد قرارداد برای ادامه عملیات ، نگهداری و دفاع از ارتباطات ارتش در جنوب غربی آسیا و آسیای میانه (OMDAC-SWACA) شد.

بهارهای COLORADO ، Colo.، 29 دسامبر 2020 / PRNewswire / – روشن است 29 دسامبر 2020 ارتش ایالات متحده اعلام کرد شرکت Vectrus Systems Corp. ، کلرادو اسپرینگز ، کلرادو، اهدا شد 882،485،046 دلار قرارداد به اضافه هزینه ثابت برای عملیات ، نگهداری و دفاع از ارتباطات ارتش با تاریخ پایان تخمین زده شده از 26 دسامبر 2025. فرماندهی قراردادی ارتش ایالات متحده ، آبردین پرووینگ گراوند ، مریلند، فعالیت پیمانکاری است (W91RUS-21-C-0001).

گفت: “وکتروس خوشحال است که برای ادامه پشتیبانی ما از ماموریت OMDAC-SWACA انتخاب شده است.” چاک پروو، رئیس جمهور و مدیر اجرایی Vectrus. “من می خواهم از ارتش بخاطر اعتماد مداوم آنها به Vectrus تشکر کنم. و همچنین از مردم ما که به دلیل تعهد خود به مشتری و تجارت ما ، این ماموریت مهم را اغلب در محیط های سخت و سختگیرانه پشتیبانی می کنند.”

برای اطلاعات در مورد فرصت های شغلی مرتبط با OMDAC-SWACA و همچنین سایر برنامه های Vectrus ، لطفاً به https://careers.vectrus.com/ مراجعه کنید.

درباره وکتروس
Vectrus پیشرو در ارائه راه حل های خدمات جهانی با سابقه در بازار خدمات است که قدمت آن به بیش از 70 سال پیش می رسد. این شرکت تسهیلات و عملیات پایه را فراهم می کند. خدمات زنجیره تأمین و تدارکات ؛ پشتیبانی از ماموریت فناوری اطلاعات و خدمات مهندسی و فناوری دیجیتال در درجه اول به مشتریان دولت ایالات متحده در سراسر جهان است. وکتروس با برتری عملیاتی ، عملکرد برتر برنامه ، سابقه روابط طولانی مدت با مشتری و تعهد قوی به موفقیت در انجام مأموریت مشتریان ، متمایز می شود. دفتر مرکزی وکتروس در است کلرادو اسپرینگز ، کولو، و شامل حدود 7،100 کارمند در 148 مکان در 26 کشور و سرزمین است. در سال 2019 ، وکتروس فروشی از 1.4 میلیارد دلار. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.vectrus.com مراجعه کنید یا با Vectrus در فیس بوک ارتباط برقرار کنید، توییتر، و LinkedIn.

مخاطب:

وکتروس
مایک اسمیت، CFA
719-637-5773
[email protected]

SOURCE Vectrus، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.vectrus.com