Veoneer شروع به تولید پیشرفته ترین سیستم حسگر حرارتی خودرویی جهان با مدل جدید Cadillac Escalade 2021 می کند

استکهلم، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری خودرو Veoneer، Inc (NYSE: VNE) و (SSE: VNE SDB) ، تولید 4 دستگاه خود را آغاز کرده است.هفتم نسل سیستم سنجش حرارتی ، به نام دید در شب. سیستم Night Vision با اولین بار در Cadillac Escalade 2021 ، برای افزایش پوشش جاده ، بهبود قابلیت تشخیص و نمایش تصویر واضح تر ، با استفاده از دوربین حرارتی میدان دید گسترده تر با وضوح چهار برابر بیشتر ، دید را به جلو افزایش می دهد. به راننده

دوربین حرارتی Veoneer در جلوپنجره جلو Cadillac Escalade ادغام شده و تصویر حرارتی در صفحه OLED خمیده 38 اینچی جدید کادیلاک در مقابل راننده نمایش داده می شود. سیستم Veoneer واریانس های دمایی بسیار کمی را حس می کند تا اشیا from را از محیط اطراف آنها در دامنه های طولانی متمایز کند. این سیستم از تجزیه و تحلیل پیشرفته برای کمک به رانندگان برای دیدن فراتر از چراغ های جلو و تشخیص عابران پیاده ، کاربران آسیب پذیر جاده و حیوانات تا 200 متر در هوای خوب کمک می کند. این سیستم رانندگان را از خطرات احتمالی در تاریکی مطلق و سایر شرایط کم دید از جمله مه ، دود و چراغهای جلوی کور کننده آگاه می کند.

تجارت وینر از اهداف توسعه پایدار جهانی پشتیبانی می کند و فناوری های آن از هدف شماره 3 ، کاهش نصف تعداد کشته ها و جراحات جهانی ناشی از تصادفات جاده ای پشتیبانی می کند. طبق NHTSA1، تلفات بیشتر عابران پیاده در تاریکی (76٪) نسبت به نور روز (20٪) ، غروب (2٪) و طلوع فجر (2٪) رخ می دهد. در مقایسه با 3rd سیستم تولید ، اندازه دوربین 50٪ کوچکتر و 50٪ سبک تر است که به شرکت Veoneer امکان می دهد در هنگام حمل دوربین بیشتر در هر پالت داشته باشد ، باعث کاهش انتشار کربن در هنگام حمل و نقل و تحویل به خط تولید کادیلاک می شود.

Veoneer رهبر بازار سیستم های سنجش حرارتی خودرو است و در بیش از 35 مدل خودرو به 11 مشتری در سطح جهان می رساند. کادیلاک اسکالید کاملاً جدید اولین نمونه از چندین مدل مجهز به اولین سیستم سنجش حرارتی صنعت خودروی Veoneer خواهد بود. 2021 Escalade همچنین Super Cruise را به عنوان یک گزینه ارائه می دهد ، اولین ویژگی کمک راننده بدون هندزفری برای بزرگراه های سازگار. Veoneer خوشحال است که با معرفی ماژول کاملاً تعریف و نقشه با کیفیت بالا کاملاً بخشی اصلی از معماری است. این سیستم عامل فناوری داده های ذخیره شده Super Cruise را از سنسورهای موجود در وسایل نقلیه از جمله دوربین ها ، GPS و نقشه های HD فراهم می کند تا بتواند خودرو را در لاین قرار دهد و مانورهای Super Cruise ، از جمله قابلیت تغییر مسیر تقاضا را با خیال راحت انجام دهد.

“Veoneer 4هفتم تولید سیستم سنجش حرارتی جهشی به جلو در نوآوری دوربین های حرارتی کوچکتر خودرو با افزایش تفکیک پذیری و تجزیه و تحلیل های بهتر برای افزایش تشخیص عابران پیاده و حیوانات در جاده است. ” جان کارلسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Veoneer. “راه اندازی جدیدترین سیستم سنجش حرارتی و گنجاندن فناوری محلی سازی ما در 2021 Cadillac Escalade یک نقطه عطف مهم در سفر Veoneer به سمت رانندگی مشترک ایمن است.”

این تجارت در موارد عقب مانده قبلی اعلام شده Veoneer گنجانده شده است.

1) https://crashstats.nhtsa.dot.gov/Api/Public/ViewPublication/812850

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
توماس یونسون
ارتباطات EVP و IR
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ری پکار
روابط سرمایه گذار VP
تلفن +1 (248) 794-4537

Veoneer، Inc. یک رهبر جهانی در زمینه فناوری خودرو است. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. ما نرم افزار ، سخت افزار و سیستم های پیشرفته برای حفاظت از سرنشینان ، سیستم های پیشرفته کمک رانندگی و رانندگی مشترک و خودکار را به OEM ها در سطح جهان طراحی ، تولید و فروش می کنیم. دفتر مرکزی آن در استکهلم سوئد، وونیر دارای 7،400 کارمند در 12 کشور است. در سال 2019 ، فروش به 1.9 میلیارد . این شرکت در حال ساخت یک میراث نزدیک به 70 ساله توسعه ایمنی خودرو است. در سال 2018 ، Veoneer به یک شرکت مستقل و قابل معامله عمومی تبدیل شد که در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: VNE) و در Nasdaq Stockholm (SSE: VNE SDB) فهرست شده است.

بیانیه بندر امن: این نسخه شامل گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه بیانیه هایی آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این بیانیه های آینده نگر عبارتند از: معتقد است که ممکن است در آینده رخ دهد. تمام اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی ، فرضیات مختلف و / یا داده های موجود از اشخاص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان می شود و معتقدیم که مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این حال ، اطمینان حاصل نمی شود که چنین اظهارات آینده نگرانه تحقق می یابد یا درست بودن آن ثابت می شود زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای آینده شود از نظر نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر است. خطرات ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر ذکر شده ، از جمله شرایط اقتصادی عمومی و نوسانات بازار جهانی خودرو ، تفاوت اساسی داشته باشد. برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 حمایت می کنیم ، و هیچ تعهدی برای بروزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در مورد آینده نمی پذیریم -نگرفته از اظهارات با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/veoneer- شروع-تولید-جهانی-از-سیستم-پیشرفته-حسگر-حرارتی-پیشرفته-در-تمام-جدید- ، c3253942

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE Veoneer