Volocopter متعهد می شود خدمات تاکسی هوایی را در سنگاپور راه اندازی کند

که در اکتبر 2019، ولوكوپتر پرواز تاريخي نمايش تاکسي هوايي را در قلب ما به پايان رساند سنگاپور بیش از منطقه خلیج مارینا ، فرصتی منحصر به فرد به ناظران برای درک یک شکل از UAM می دهد. قبل از راه اندازی خدمات در سنگاپور، ولوكوپتر تأییدیه های نظارتی لازم ، از جمله تأییدیه های CAAS و آژانس ایمنی هواپیمایی اتحادیه اروپا را بدست خواهد آورد. برای دستیابی به این هدف ، ولوکوپتر قبل از تأیید برای شروع عملیات تاکسی هوایی تجاری ، آزمایشات جامع ، آزمایشات پروازی ، ارزیابی و گواهینامه را انجام می دهد.

سنگاپور به دلیل نقش اصلی خود در سازگاری و زندگی فناوری های جدید مشهور است. همکاری موفقیت آمیز ما با پروازهای قبلی با EDB ، MOT و CAAS نشان داده است که مکان بهتری در این کشور وجود ندارد آسیا خدمات تاکسی هوایی برقی خود را از سنگاپور، “می گوید فلوریان رویتر، مدیر عامل شرکت ولوکوپتر. “م institسسات تحقیقاتی شهر که تحقیق و توسعه را انجام می دهند ، نقشی جدایی ناپذیر در این امر دارند. مباحثی مانند اعتبار سنجی مسیر برای عملیات مستقل ، علوم مواد و تحقیقات مربوط به فناوری باتری برای موفقیت طولانی مدت در تجارت ما بسیار مهم است.”

انتظار می رود اولین مسیر یک مسیر توریستی از بالای آبهای جنوبی باشد و مناظر نفس گیر آسمان خلیج مارینا را ارائه دهد. اتصالات پیگیری ممکن است شامل پروازهای فرامرزی باشد ، که ممکن است اتصال منطقه ای را افزایش دهد و تجربه سفر به طور قابل توجهی را بهبود بخشد سنگاپور نزدیکترین مراکز اقتصادی.

“تحرک هوایی شهری یک منطقه در حال ظهور در بخش تحرک گسترده تر است ، که ما آن را به عنوان یک صنعت رشد برای آن شناسایی کرده ایم سنگاپور، “گفت آقای. Tan Kong Hwee، معاون اجرایی ، EDB.سنگاپور یک آزمایشگاه مهم منطقه ای برای اتومبیل های خودمختار ، وسایل نقلیه الکتریکی و تحرک هوایی شهری است ، از جمله پرواز آزمایشی موفقیت آمیز توسط Volocopter در سال 2019. خوشحالیم که Volocopter انتخاب کرده است سنگاپور فعالیت های تجاری و تحقیق و توسعه خود را لنگر بیندازد. این به ایجاد قابلیت های جدید برای اکوسیستم تحرک ما کمک می کند و فرصت های هیجان انگیز زیادی برای ایجاد می کند سنگاپور

“در این منطقه جدید از تحرک هوایی شهری ، ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با ولوکوپتر هستیم. این به ما این فرصت را می دهد تا با ایجاد این صنعت ، مقررات و فن آوری های مشترک را ایجاد کنیم ، نوآوری را برای ایجاد امکان حمل و نقل در آینده برای سنگاپور، “گفت آقای. تان که هان، مدیر ارشد (گروه سیستم های بدون سرنشین) CAAS.

تاکسی های هوایی ولوکوپتر هواپیماهایی بدون آلاینده هستند که به صورت عمودی بلند و فرود می شوند. آنها بعنوان افزودنی برای تحرک شهری طراحی شده اند و به طور مستقیم و بی سر و صدا به دو مسافر می رسند و به مقصد می رسند و ابعاد جدیدی را به کیفیت زندگی در شهرها ارائه می دهند.

در باره

Volocopter GmbH در حال ساخت اولین تجارت پایدار و مقیاس پذیر UAM در جهان است که خدمات تاکسی هوایی ارزان قیمت را به شهرهای بزرگ در سراسر جهان ارائه می دهد. ولوکوپتر برای ساختن اکوسیستم لازم برای “تحریک هوای شهری در زندگی” با شرکای خود همکاری و همکاری می کند. ولوکوپتر در سال 2011 تأسیس شد ، 200 کارمند دارد و در مجموع تعداد آنها افزایش یافته است 122 میلیون یورو در حقوق صاحبان سهام www.volocopter.com

SOURCE Volocopter GmbH