Wheels Up با انتصاب رئیس پیشین آمازون و رئیس Airbnb رشد بازار دیجیتال را تسریع می کند

“گرگ تجربه فوق العاده ای در ساخت بازارهای مصرف کننده دارد. سوابق شگفت انگیز او ، از جمله ساخت و مقیاس گذاری برنامه اشتراک پولی Amazon Amazon و نظارت بر رشد بازار اقامت جهانی پیشرو در Airbnb ، وی را به عنوان شخصی مناسب برای تسریع رشد بازار دیجیتال ابتکاری ما در نظر گرفته است. برای مشتریان ما ، “گفت کنی دیشتر. “ما از داشتن تخصص و چشم انداز مشترک او بسیار هیجان زده ایم که صنعت هوایی خصوصی را بیشتر در بازار خود دموکراتیک کرده و مختل می کنیم.”

وی گفت: “Wheels Up از سال 2013 پیشگام هواپیمایی خصوصی است و من خوشحالم که این فرصت را دارم تا به پیشرفت مداوم بازار دیجیتال آنها کمک کنم.” گرگ گریلی. “با موقعیت منحصر به فرد و ناوگان بی نظیر هواپیماهای متعلق به خود ، مدیریت شده و شریک در سیستم عامل خود ، Wheels Up چندین موانع سنتی را در برابر حمل و نقل هوایی خصوصی برطرف می کند ، که به مشتریان بیشتری امکان راحتی ، ایمنی و لذت بخشی را می دهد که فقط Wheels Up می تواند همچنین برای من هیجان انگیز است که دوباره ریشه های هواپیمایی خود را مرور کنم. “

گریلی نزدیک به 19 سال را در آمازون گذراند ، جایی که در موقعیت های مختلف رهبری در عملکردهای مصرف کننده ، محصول ، بازاریابی ، فناوری و امور مالی آمازون خدمت می کرد. این شامل بیش از چهار سال برنامه Global Prime آمازون بود که در دوره تصدی وی به بیش از 100 میلیون عضو با حقوق افزایش یافت. اخیراً ، گریلی به عنوان رئیس جمهور در Airbnb خدمت کرد ، جایی که او به ساخت و توسعه بستر بازار جهانی آنها به بیش از هفت میلیون لیست میزبان کمک کرد.

قبل از حضور در آمازون و سان مایکروسیستم ، گرلی بیش از یک دهه در بخش هواپیمایی از جمله در هواپیمایی یونایتد ، در برنامه ریزی ناوگان ، تحقیقات عملیاتی و سرگرمی پرواز ، و در بوئینگ و مک دانل داگلاس در طیف وسیعی از توابع پشتیبانی مهندسی و هواپیمایی. گرلی لیسانس مهندسی را از دانشگاه دریافت کرد دانشگاه واشنگتن، کارشناسی ارشد مدیریت سیستم از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دانشکده مهندسی Viterbi و MBA از دانشگاه دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی، مدرسه هاس مربوط به کار.

درباره چرخ های بالاتر:
Wheels Up ، برند برتر در حمل و نقل هوایی خصوصی و تنها شرکت در صنعت که یک راه حل هواپیمایی خصوصی را ارائه می دهد ، تأسیس شد و توسط کارآفرین مشهور کنی دیچر هدایت می شود. Wheels Up از طریق همکاری راهبردی با Delta Air Lines ، ایمنی ، خدمات و انعطاف پذیری کلاس جهانی را از طریق پروازهای درخواستی ، برنامه های عضویت ، راه حل های شرکت ، مدیریت هواپیما ، فروش کل هواپیما و مزایای سفر تجاری فراهم می کند. مشتریان و اعضا به چرخهای خود دسترسی می یابند به بیش از 1500 هواپیمای دارای ایمنی و تایید شده.

از طریق برنامه Wheels Up هر کسی می تواند جستجو ، رزرو و پرواز کند. عضویت Wheels Up Connect ، Core و Business باعث بهبود مواردی مانند اشتراک پرواز ، پروازهای داغ خالی ، پروازهای شاتل ، پروازهای مشترک ، رویدادهای امضا شده Wheels Down و مزایای اعضای منحصر به فرد از مارک های برجسته سبک زندگی می شود. برنامه شرکت Wheels Up Cares در حال انجام با سازمانهای خیرخواهانه و طرحهایی که برای شرکت و مشتریان ، اعضا ، ذینفعان ، خانواده ها و دوستانش تأثیرگذار است همسو می شود. ناوگان Wheels Up Cares از پنج هواپیمای Beechcraft King Air 350i رنگ آمیزی شده سفارشی تشکیل شده است. هر هواپیما به عنوان یک نماد پرواز برای یک هدف خاص عمل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چرخ ها ، به اینجا بروید Wheelsup.com.

Wheels Up را دنبال کنید فیس بوک | توییتر | اینستاگرام | گوگل

تماس با رسانه چرخان:
کارهای جونز
[email protected]
(212) 839-0111

منبع چرخ بالا