WSGF برای سرعت بخشیدن به نفوذ بازار وایسایلا آماده دو برابر Airbnb IPO است

دالاس، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – World Series of Golf، Inc. (USOTC: WSGF) (“WSGF”) از طریق شرکت تابعه جدید خود ، Vaycaychella ، امروز اعلام کرد که پیش بینی می کند Airbnb IPO دو برابر شود تا سرعت نفوذ بازار هدف وایسایلا را تسریع کند. عصر امروز Airbnb معاملات خود را با قیمتی بیش از دو برابر قیمت سهام سهام Airbnb در روز گذشته آغاز کرد.

Goldman Small Cap Research اوایل این هفته یک گزارش تحقیقاتی درباره WSGF منتشر کرد با یک 0.20 دلار هدف PPS ، بیش از چهار برابر قیمت فعلی سهام است.

با پاسخ بازار به Airbnb ، مدیریت WSGF پیش بینی می کند که افزایش قابل توجهی در پاسخ قوی به کمپین بازاریابی Vaycaychella برای P2P خود ارائه دهد که خریداران ملک اجاره تعطیلات کوتاه مدت را با سرمایه گذاران متصل می کند.

وایسایلا واکنش جدی نسبت به بازاریابی اخیر مشاهده کرده است که هدف آن یافتن کارآفرینانی است که قصد دارند اجاره های کوتاه مدت املاک را برای تعطیلات خریداری کنند و آنها را با سرمایه گذاران متصل کنند. مدیریت نشان می دهد پاسخ از شرکت پشتیبانی می کند 100 میلیون دلار هدف درآمد در دوازده ماه اول پس از راه اندازی تولید برنامه peer to peer (P2P) (برنامه) برای اتصال کامل خریداران املاک کوتاه مدت در تعطیلات با سرمایه گذاران.

WSGF Vaycaychella ، یک شرکت فناوری اشتراکی اقتصادی با یک برنامه P2P را برای اتصال کارآفرینانی که به دنبال به دست آوردن املاک تعطیلات کوتاه مدت اجاره با سرمایه گذاران برای پشتیبانی از آنها هستند ، در اوایل امسال در ژانویه خریداری کرد. WSGF در حال انجام تغییر نام شرکت همراه با تمرکز تجاری جدید Vaycaychella است.

Vaycaychella یک عملیات سه ساله است که یک مدل تجاری با تمرکز بر تأمین مالی اجاره کوتاه مدت تعطیلات خارج از کانال های معمول تأمین مالی ساخته است. مأموریت ویکایشلا این است که به کارآفرینانی که می خواهند از طریق برنامه های مشترک فن آوری مانند Airbnb ، Booking.com و Vrbo وارد بازار اجاره املاک کوتاه مدت در تعطیلات شوند ، توانمند شود.

اکنون که Vaycaychella با ایجاد نمونه کارهایی از املاک که شامل 10 خانه تعطیلات جلوی ساحل کارائیب ، یک هتل بوتیک و یک ساختمان 3 واحدی است که اخیراً خریداری شده است ، یک مدل اثبات شده ایجاد کرده است. پورتوریکو با ارزش تجمعی کلی تخمین زده شده از 12 میلیون دلار، این شرکت با معرفی یک برنامه همکار به همتا (P2P) (برنامه) طراحی شده برای اتصال اپراتورهای اجاره دارایی در تعطیلات کوتاه مدت جدید و موجود با سرمایه گذاران احتمالی ، این مدل را مقیاس بندی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین به روزرسانی ها در وایسایلا ، به https://www.vaycaychella.com/ مراجعه کنید. در وب سایت شرکت ، وبلاگی با انتشارات مکرر صنعت در مورد بازار اجاره کوتاه مدت به طور کلی و همچنین مطالب خاص وایسایچلا پیدا خواهید کرد.

سلب مسئولیت / بندرگاه امن: این خبر شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله ، این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا فروش قابل توجهی کسب کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکت ها ، وضعیت نقدینگی شرکت ها ، توانایی شرکت ها برای به دست آوردن قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد.

تماس WSGF:
ویلیام “بیل” عدالت
[email protected]
(800) 871-0376

SOURCE World Series of Golf، Inc.