XCMG به عنوان یکی از 500 مارک تأثیرگذار در جهان شناخته می شود ، تجربه بازیابی سبز را به اشتراک می گذارد

وی گفت: “ما این امتیاز را داریم که به عنوان یک مارک با نفوذ شناخته می شویم در زمانی که مردم یک برند را با توجه به پایداری و توانایی تغییر در آن قضاوت می کنند.” یانگ دونگشنگ، مدیر کل XCMG دستگاه. “همه گیر COVID-19 چالش های بیشتری را برای مارک های تجاری ایجاد کرده است که چنین ارزشی را به استراتژی اساسی خود تبدیل کنند ، و ما امیدواریم که از این فرصت استفاده کرده و تجربه بهبود سبز خود را با شرکای صنعتی و مارک های دیگر در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.”

XCMG نوآوری و پایداری را به عنوان اصلی ترین استراتژی توسعه خود در نظر گرفته و مفهوم توسعه پایدار را در کل پیوندهای تولید محصولات خود قرار داده است.

این شرکت در حال توسعه مسیر توسعه “پیشرفته و قابل تحمل” برای تولید محصولات سبز ، کمک به مشتریان در صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار است. معرفی آن از فناوری LNG به عقب است که در سال 2009 منجر به پوشش کامل خطوط تولید انرژی سبز از ماشین آلات ساختمانی تا کامیون های سنگین مانند بیل مکانیکی XE215HB شده است که می تواند با بیش از 25 درصد انرژی صرفه جویی کند.

این استراتژی توسط شرکا و مشتریان ثابت شده است. در اجلاس جهانی 50 ماشین برتر ساختمانی 2020 ، جرثقیل های سیار XCMG در لیست 10 تولید کننده جهانی جرثقیل موبایل برتر 2020 قرار گرفتند. علاوه بر این ، XCMG بیشتر در زمینه تولید هوشمند و سبز سرمایه گذاری می کند. این شرکت استفاده از مواد و تکنیک های فرآوری که باعث آلودگی محیط زیست و به خطر انداختن سلامتی می شود را متوقف کرده است. آن بیش از سرمایه گذاری کرده است 250 میلیون CNY(38.1 میلیون دلار آمریکا) در تصفیه آلودگی و همچنین آزمایش انرژی و منبع آب ، از جمله a 72 میلیون یوان (10.9 میلیون دلار آمریکا) سرمایه گذاری در فرآیند جوشکاری سبز.

XCMG نیز سرمایه گذاری کرده است 1.5 میلیارد یوان(228.9 میلیون دلار آمریکا) برای ایجاد یک کارخانه ماشینکاری دقیق در مقیاس بزرگ که از سیستم تولید سبز کلاس جهانی با انتشار صفر آلاینده های جامد استفاده می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.xcmg.com یا صفحات XCMG در فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، YouTube ، LinkedIn و Instagram.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com