ZIM مجتمع حمل و نقل خدمات آموزشی ویبولیتین

هایفا ، اسرائیل، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – این اطلاعیه فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله دعوت یا پیشنهاد خرید ، خرید ، اشتراک ، فروش یا انتشار اوراق بهادار یا دعوت برای انعقاد هرگونه توافق برای انجام چنین کارهایی نیست. و همچنین دعوت از پیشنهادی برای خرید ، خرید یا اشتراک هرگونه اوراق بهادار محاسبه نشده است. این اطلاعیه برای انتشار ، انتشار یا توزیع در داخل ، یا برای هر شخص مقیم و / یا مستقر در هر حوزه قضایی نیست که انتشار ، انتشار یا توزیع غیرقانونی باشد.

ZIM Integrated Shipping Services Ltd. (“ZIM”) بدین وسیله اعلام می کند که فعالیت خود را ادامه داده است 24 دسامبر 2020 شرایط سند خود را که بین ZIM و Hermetic Trust (1975) Ltd. (“متولی” در مورد 16 جولای 2014، همانطور که قبلاً با اولین سند تکمیلی مورخ اصلاح شده بود 30 نوامبر 2016 (“بدهی”) ، از طریق یک وام دوم تکمیلی (“وام دوم تکمیلی”). وام دوم مکمل مطابق با قانون قابل اجرا تصویب شد. اصطلاحات با حروف بزرگ که در این اطلاعیه به کار رفته و غیر از آن تعریف نشده اند ، معنایی دارند که در Indenture به آنها داده شده است.

جزئیات اصلاحیه های Indenture

این اصلاحات شامل تغییراتی در مقررات مربوط به ایجاد بدهی ، پرداخت محدود و برخی مقررات اضافی در Indenture (“اصلاحیه ها”) است. این اصلاحات Indenture را با استانداردهای عمومی بازار و گروه همتا ZIM همسو می کند و شامل موارد زیر است:

  1. تعریف IFRS برای تأثیرگذاری IFRS در تاریخ این مقاله به روز شده است. اجاره هایی که به عنوان اجاره عملیاتی بر اساس مبنای استاندارد IFRS 16 طبقه بندی می شدند ، همچنان از “بدهی” یا “بدهی اکتسابی” به منظور محدودیت در ایجاد بدهی در بازار سهام خارج می شوند ، اما به منظور محاسبه نسبت اهرم تلفیقی تا حدی که بدهی را تشکیل دهند.
  2. میثاق عوارض بدهی با حذف شرایط نسبت اهرم تلفیقی به نسبت بدهی یا بدهی تملک شده به روز شده است.
  3. افزایش انعطاف پذیری در رابطه با تأمین مالی کشتی با اجازه دادن به ZIM برای اجاره های سرمایه ای تا 100٪ قیمت قرارداد کشتی های ناتمام (به جای 85٪ قیمت قرارداد).
  4. حذف الزام به داشتن 15٪ – 25٪ وجه نقد برای تأمین مالی کشتی از محل پول نقد حصارکشی شده (اعتبار موجودی اعتبار ذخیره حساب از Indenture).
  5. اضافه کردن یک سبد سازنده پرداخت محدود برای اجازه دادن به سود سهام معادل 50٪ درآمد خالص تعدیل شده تلفیقی انباشته (یا منهای 100٪ ضرر خالص تلفیقی) ، از اولین روز تقویم سه ماهه تقویم که در آن عرضه سهام اولیه توسط ZIM انجام می شود ، به علاوه مشارکت خالص سهام عدالت دریافت شده پس از تاریخ عرضه اولیه سهام عمومی ، منوط به سایر تنظیمات عرفی. توانایی ZIM در استفاده از سبد سازنده منوط به وقوع پیش فرض یا وقوع پیش فرض در نتیجه محدودیت پیشنهادی خواهد بود.
  6. افزودن سبد پرداخت محدود به IPO برای اجازه دادن به سود سهام در هر سال مالی بیش از 5٪ سود خالص نقدی حاصل از هرگونه پیشنهاد سهام عادی. سود سهام زیر این سبد جدید سبد سازنده را کاهش می دهد.
  7. اصلاحیه میثاق گزارشگری به این ترتیب که ZIM مطابق با الزامات گزارش خود به دارندگان تلقی می شود ، مادامی که با الزامات گزارش عمومی هر “بورس اوراق بهادار شناخته شده” که سهام عادی آن در آن فهرست شده مطابقت داشته باشد. بورس سهام هنگ کنگ، بازار اصلی بورس اوراق بهادار لندن ، NASDAQ و بورس اوراق بهادار نیویورک به دنبال اصلاحیه ها بورس سهام شناخته می شوند.
  8. محدودیت ZIM برای خرید یادداشت در بازار آزاد برداشته شده است.

اصلاحاتی که در 2 تا 7 در بالا ذکر شده است تنها در صورتی عملی می شوند که ZIM در یک دوره از دوره یادداشت ها ، پیشنهاد اولیه عمومی را در بورس اوراق بهادار شناخته شده انجام دهد.

متن کامل اصلاحات در بخش دوم تکمیلی آورده شده است. نسخه های مربوط به سند دوم الحاقی پس از توافق قبلی و یا با استفاده از جزئیات زیر برای تماس با ZIM در دفاتر متولی در دسترس است.

از تاریخ این تاریخ ، دارندگان حداقل اکثریت مبلغ اصلی یادداشت های پرداخت شده حمایت خود را از اصلاحات ارائه داده اند. بدین ترتیب ، سند دوم الحاقی توسط ZIM و معتمد اجرا شده است.

هزینه رضایت

هزینه رضایت 25 واحد پایه برای هر مبلغ اصلی اسکناس ، شامل ، برای این منظور ، مبالغ PIK تعلق گرفته و اضافی در رابطه با اسکناس های سری 2 ، توسط ZIM به هر دارنده پرداخت می شود (غیر از سایر دارندگان در حال کاهش (به شرح زیر) ) در رابطه با اصلاحیه ها (“هزینه رضایت نامه”). پرداخت هزینه رضایت نامه به عنوان پرداخت سود در اصل اصل یادداشت ها پرداخت می شود و این پرداخت تأثیری بر باقی مانده پرداخت های یادداشت ها ندارد. مبلغ هزینه رضایتنامه ای که باید به دارندگان یادداشت های سری 1 پرداخت شود (ISIN ها: IL0065100443؛ IL0065100773) معادل 0.25000٪ از اصل اصل یادداشت های سری 1 و میزان هزینه رضایت نامه ای است که باید به دارندگان سری پرداخت شود 2 یادداشت (ISIN ها: IL0065100856؛ IL0065100518) معادل 0.28424٪ از اصل برجسته یادداشت های سری 2 است.

ZIM از هم اکنون به همه دارندگان رکورد هزینه رضایت نامه ارائه می دهد 31 دسامبر، 2020. انتظار می رود هزینه رضایت نامه در حدود یا در حدود پرداخت شود 6 ژانویه 2021 (“تاریخ پرداخت”) از طریق سازمان تصفیه خانه بورس اوراق بهادار تل آویو (“TASECH”).

دارندگانی که نمی خواهند با اصلاحیه ها موافقت کنند و مایل به دریافت هزینه رضایت نیستند (هر یک از دارندگان این دارنده ، “دارنده کاهش دهنده”) باید با استفاده از مشخصات تماس زیر با ZIM تماس بگیرند تا در مدت ده سال هزینه بازگشت رضایت نامه را تنظیم کنند (10) روز کاری تاریخ پرداخت.

زیرا رضایت اکثریت لازم برای اجرای اصلاحات قبلاً به دست آمده است و دومین بدهی های اضافی قبلاً اجرا شده است ، تصمیم دارنده برای بازپرداخت هزینه رضایت نامه و عدم رضایت به اصلاحات هیچ تاثیری در اثربخشی اصلاحیه ها نخواهد داشت. تصمیمی برای بازپرداخت هزینه رضایت ، هیچ حقی را برای دارندگان اعطا نمی کند یا از آنها چشم پوشی می کند (غیر از چشم پوشی از حق دریافت حق رضایت نامه).

اطلاعات تماس ZIM:
ZIM مجتمع حمل و نقل خدمات آموزشی ویبولیتین
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE ZIM خدمات حمل و نقل مجتمع آموزشی ویبولیتین