آئودی تایر Hankook را به عنوان تجهیزات اصلی آئودی RS Q8 2021 انتخاب می کند

“هنكوك قبلاً در آئودی رسم دیرینه تجهیزات اصلی را ایجاد كرده است. به ویژه مدل های RS مدت زیادی است كه با لاستیك های هانكوك عرضه می شوند. هیونجون چو، رئیس بخش Hankook OE. “البته ، هنگامی که از لاستیک های تابستانی و زمستانی Hankook در مدل های برتر نیز استفاده می شود ، همیشه برای مهندسان توسعه ما افتخار بزرگی است.”

“طراحی لاستیک برای یک وسیله نقلیه بسیار اسپرت – و در عین حال باشکوه – مانند آئودی RS Q8 به ویژه مورد تقاضا است. همانند سایر مدل های بزرگ دیگر سری Q ، ظرفیت بار بالاتر به طور کلی اعمال می شود ، که باید در سرعت های بالا تضمین شود ، “Moonhwa Hong ، معاون رئیس بخش توسعه Hankook OE توضیح می دهد. “به همین دلیل انعطاف پذیری ساخت لاستیک از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. ما همچنین به ویژگیهای عملکرد لاستیکهای خود در دو حالت مرطوب و خشک توجه ویژه ای داشته ایم.”

Ventus S1 evo 3 SUV به لطف “بسته بندی مهره” ، استفاده از ماده مخصوص نایلون در ناحیه دیوار جانبی ، مقاومت دیواره جانبی را در مقایسه با محصولات استاندارد به طور قابل توجهی افزایش داده است. لاشه دو لایه و استفاده از ماده کامپوزیتی آرامید باعث افزایش ناخواسته دور غلتک در سرعت های بالا تا 60 درصد در مقایسه با پروفیل های قبلی می شود. بنابراین لاستیک ها از پایداری رانندگی و دقت فرمان بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین به دلیل کم شدن رشد کلی گرما ، دوام بیشتری نیز دارند. عملکرد ورزشی و پویا در هر دو جاده خشک و مرطوب توسط یک ترکیب آج جدید با استفاده از رزین های طبیعی با عملکرد بالا بیشتر می شود. در نتیجه ، Ventus S1 evo 3 SUV به یک عملکرد مداوم بالا در طیف گسترده ای از دما و شرایط دست می یابد.

برنده جایزه Hankook Winter i * cept evo 2 با طراحی آج نامتقارن ، تایر زمستانی اختیاری برای آئودی RS Q8 است. ضلع بیرونی آج با الگوی آج بلوک وسیع ، ویژگی های بهبود یافته هندلینگ و هدایت دقیق جانبی را فراهم می کند ، به ویژه در شرایط خشک ، در حالی که ضلع داخلی آج با افزایش تعداد لبه های بلوک آج و جرعه ، عملکرد ترمزگیری و کشش عالی را در جاده های برفی ، شیب دار و مرطوب.

درباره Hankook Tire America Corp.
Hankook Tire America Corp. یک رهبر در حال رشد در بازار تایر ایالات متحده است ، و از سرمایه گذاری در فن آوری ، تولید و بازاریابی برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و قابل اطمینان که برای مصرف کنندگان و محیط زیست ایمن تر هستند استفاده می کند. دفتر مرکزی آن در نشویل ، تنسی، بازار Hankook America و توزیع یک سری کامل از لاستیک های سواری با عملکرد بالا و عملکرد بسیار بالا ، لاستیک های سبک و کامیون و SUV و همچنین لاستیک های کامیون و اتوبوس متوسط ​​در ایالات متحده. Hankook Tire America یک شرکت تابعه از Hankook & Company Co.، Ltd. است ، یک شرکت Forbes Global 2000 با دفتر مرکزی سئول، کره.

SOURCE Hankook Tire America Corp.

لینک های مربوطه

https://www.hankooktire.com/us/