آباکو برای پشتیبانی از برنامه ارتباطات ماهواره ای تاکتیکی محافظت شده نیروی فضایی برنده سفارش عمده شد

هانتسویل ، آلا، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Abaco Systems، Inc. جایزه اولیه a 900 هزار دلار طراحی پیروزی ، با برنده بالقوه چندین میلیون مادام العمر ، برای رابط کنترل زمینی که از برنامه ارتباطی ماهواره تاکتیکی محافظت شده (PTS) نیروی فضایی (SATCOM) پشتیبانی می کند. PTS به عنوان یک سیستم ارتباطی ماهواره ای ضد پارازیت نسل بعدی برای پشتیبانی از جنگجویان در سطح جهان عمل می کند. آباکو مفتخر است که با این پیروزی طراحی به سنت قوی ما در حمایت از رزمندگان در خشکی ، هوا و دریا ادامه می دهد.

این برد شامل کارت VP868 FPGA Abaco و همچنین کارت میزانسن FMC172 FPGA است. VP868 به عنوان یک ماژول پلاگین سازگار با عملکرد بالا 6U OpenVPX با قابلیت های پیشرفته پردازش سیگنال دیجیتال عمل می کند. این برای برنامه هایی که نیاز به پردازش با کارایی بالا و ورودی و خروجی با قابلیت اندازه گیری از آزمایشگاه تا محیط های ناهموار مستقر دارند ، ایده آل است. FMC172 عملکرد بالا ، تأخیر کم و نرخ نمونه بالا را فراهم می کند. هنگام جفت شدن ، VP868 و FMC172 این پلتفرم را برای حل مشکلات سخت ترین چالش ها هنگام طراحی سیستم های مدرن DSP به مشتریان ارائه می دهند. این برنده شدن در طراحی ، گواهی بر ارزش محصولی است که Abaco بر اساس الزامات پردازش و برنامه مشتری تقاضا کرده است.

Abaco بر اساس ادامه نوآوری های پیشرو در بازار ، به ویژه برای توانایی ما در ایجاد رابط های بسته پشتیبانی برد (BSP) بین کارت پردازنده و ماژول FMC ، انتخاب شده است. راه حل ابتکاری آباکو به ما امکان داد محصولی ارائه دهیم که به مشتری ما در موفقیت کمک کند. اولین سفارش برای این برنده طراحی تا پایان سال 2020 و تخته های اضافی بین سالهای 2022 تا 2023 به طور کامل تحویل داده خواهد شد.

پیت تامپسون، معاون مدیر محصول Abaco Systems، Inc. گفت: “این پیروزی طراحی تعهد مداوم Abaco به نوآوری را نشان می دهد ، به ما امکان می دهد محصولات فراتر از انتظارات مشتری را تحویل دهیم و به موفقیت آنها کمک کند. محصولات Abaco که به طور هماهنگ کار می کنند ، مانند VP868 و FMC172 ، پشتیبانی ما از جنگجویان در داخل و خارج از کشور را با محصولات ساخته شده برای ارائه بهترین خدمات در کلاس نشان می دهد. “

درباره سیستم های Abaco

با بیش از 30 سال تجربه ، Abaco Systems یک رهبر جهانی در محاسبات معماری باز و سیستم های الکترونیکی برای فضا ، دفاع و کاربردهای صنعتی است. ما راه حل های ابتکاری و مدولار مبتنی بر استانداردهای باز ایجاد می کنیم که با قیمت / عملکرد برجسته ، قابلیت اطمینان نهایی ناهموار و حداقل SWaP مشخص می شوند. هدف ما این است که کمک شایانی به موفقیت مشتریان خود کنیم ، با آنها همکاری کنیم تا هزینه ، زمان استقرار و ریسک را کاهش دهیم و از آنها در بلند مدت حمایت کنیم. با حضور فعال در صدها سیستم عامل دارایی ملی در خشکی ، دریا و هوا ، Abaco Systems در جایی که بیشترین اهمیت را دارد ، مورد اعتماد است. www.abaco.com

SOURCE Abaco Systems

لینک های مربوطه

https://www.abaco.com