آماده باشید تا با کروز دریایی Holland America Line در فصل 2021-2022 کارائیب که شامل روتردام جدید است ، مقداری دریای ویتامین بخورید

سیاتل، 11 ژانویه 2021 / PRNewswire / – فراتر از نسیم دلپذیر و آبهای کریستالی مناطق کارائیب، فرهنگهای پر جنب و جوش جزایر منتظر کشف در یک سفر دریایی Holland America Line در طول فصل 2021-2022 است. از هفت تا 21 روز متغیر است ، میهمانان شش مورد از کشتی های ممتاز خط متوسط ​​را انتخاب می کنند – از جمله روتردام در اولین فصل حضور خود در کارائیب همه به راحتی رفت و برگشت رفت و برگشت از فورت لودردیل ، فلوریدا.

هلند خط آمریکا پیشنهادات گسترده بین اکتبر 2021 و آوریل 2022 دارای برنامه سفرهای سه تا 14 روزه به مناطق شرقی ، غربی و جنوبی است کارائیب، از جمله دریانوردی هایی که یک روز را به کشف کانال پاناما می پردازند. بعلاوه روتردام، مهمانان می توانند کارائیب سفر دریایی یورودام، نیو آمستردام، Nieuw Statendam، ولندام و یک تعطیلات در حال قایقرانی است زاندام.

نیم مون کی: بهترین جزیره خصوصی بندر کارائیب با بالاترین امتیاز
تمام برنامه های سفر شامل مکالمه با Half Moon Cay است که به مهمانان فرصت بیشتری می دهد جزیره خصوصی باهامی برنده جایزه Holland America Line را تجربه کنند. هر دو مجله Porthole Cruise Magazine و Travel Weekly Half Moon Cay را به عنوان بهترین جزیره خصوصی صنعت معرفی کرده اند و بالاترین رتبه را برای هلند امریا لاین دارد کارائیب تماس با بندر توسط مهمانان خود. این پناهگاه عالی و عجیب به یک زمین بازی برای مهمانان سفر دریایی تبدیل شده و از بهترین سواحل کارائیب؛ یک تالاب 700 جریب طبیعی ویلاهای دو طبقه و کابین خصوصی مکانهای غذاخوری خوشمزه مانند کلبه خرچنگ؛ پارک آبی کودکان؛ و انواع تورهای سرگرم کننده ساحل برای دوستداران طبیعت ، مسافران ماجراجو و کاوشگران.

فصل دوشیزه در کارائیب برای روتردام
هلند خط آمریکا جدیدترین کشتی شروع می شود کارائیب با نمونه گیر سه و چهار روزه. چهار روز حرکت می کند 3 نوامبر و تماس با Half Moon Cay و کی وست فلوریدا، و سه روز عزیمت می کند 7 نوامبر و با Half Moon Cay تماس می گیرد. با متنوع ترین گزینه های فصل ، روتردام سپس یک سری سفرهای دریایی را شامل می شود که شامل برنامه های سفرهای گرمسیری ، غربی ، شرقی و جنوبی از شش تا 11 روز است.

هلند خط آمریکا کشتی ها گنجینه های کشور را کشف می کنند کارائیب در مسیرهای مختلف:

نمونه باهاما:

بنادر: نیم مون کی و ناسائو ، باهاما
طول: سه ، چهار یا پنج روز
کشتی ها: Eurodam ، Nieuw Amsterdam ، روتردام

کارائیب شرقی:

بنادر: ترک بزرگ ، ترکها و کایکوس ها ؛ سان خوان ، پورتوریکو؛ سنت توماس، U.S.V.I .؛ Half Moon Cay
طول: هفت روز
کشتی ها: Eurodam ، Nieuw Amsterdam ، Nieuw Statendam ، روتردام

کارائیب غربی:

بنادر: ترکیبی از بلیز شهر ، بلیز؛ فالموث و اوچو ریوس ، جامائیکا؛ جورج تاون ، گراند کیمن؛ کوزومل ، مکزیک؛ Half Moon Cay، ناسائو
طول: هفت هشت روز
کشتی ها: Nieuw Amsterdam، Nieuw Statendam، روتردام

کارائیب جنوبی:

بنادر: ترکیبی از کهربا ، جمهوری دومینیکن؛ بریج تاون ، باربادوس؛ اورنجستاد ، آروبا؛ Kralendijk ، بنر؛ ویلمستاد، کوراسائو فیلیپسبورگ، سینت مارتن؛ قلعه د-فرانسه، مارتینیک؛ Castries ، سنت لوسیا؛ باستر، سنت کیتس؛ Pointe-a-Pitre ، گوادلوپ؛ سنت ژرژ، گرنادا؛ بندر اسپانیا ، ترینیداد؛ Half Moon Cay، سان خوان، سنت توماس
طول: هفت ، نه ، 10 ، 11 یا 14 روز
کشتی ها: Eurodam ، Nieuw Amsterdam ، Nieuw Statendam ، روتردام، ولندام ، زاندام

گرمسیری کارائیب:

بنادر: کهربا، تورک بزرگ ، نیمه ماه Cay ،
طول: شش یا هفت روز
کشتی ها: Eurodam ، Nieuw Amsterdam ، Nieuw Statendam ، روتردام

کانال پانامای جزئی:

بنادر: کارتاگنا، کلمبیا؛ روده بزرگ ، پاناما؛ پورتو لیمون، کاستاریکا؛ آروبا، Curaçao ، Half Moon Cay ، کانال پاناما حمل و نقل جزئی (دریاچه گاتون / سفر دریایی زیبا)
طول: 10 یا 11 روزه
کشتی: یورودام

سفرهای دریایی پشت سر هم را برای سفرهای طولانی تر از مجموعه ها ترکیب کنید
بسیاری از سفرهای دریایی را می توان به مجموعه سفرهای مسافرتی گسترش داد تا بهترین نتیجه را ایجاد کند کارائیب اکتشاف با هزینه های اقتصادی بیشتر از رزرو سفرهای دریایی به صورت جداگانه. از 13 تا 21 روز طول می کشد ، این سفرهای طولانی تر با سفرهای تکرار نشدنی و پشت سر هم ترکیب می شوند و به مهمانان اجازه می دهند بیش از یک بار طول بکشند کارائیب منطقه و لذت بردن از سفر نهایی جزیره پرش.

فصل را با یک کروز تعطیلات جشن بگیرید
مسافرانی که دوست دارند برای تعطیلات زمستانی دور شوند ، 9 سفر دریایی برای تعطیلات دارند که از آن هفت تا 14 روز را انتخاب کنند. سفر جمع کنندگان تعطیلات تا 21 روز ادامه دارد.

در طول سفرهای دریایی برای تعطیلات ، میهمانان می توانند در یک مراسم روشنایی درخت کریسمس شرکت کنند ، از سنگ زنی و آواز خواندن لذت ببرند ، در جشن های هانوکا شرکت کنند ، وعده های غذایی تعطیلات سنتی را با همه لباس های کوچک و مخصوص بخورند. چای عالی سلطنتی هلند با کلوچه و شیرینی های تعطیلات خیالی. بچه ها از بازدید از بابانوئل و صنایع دستی با مضمون تعطیلات لذت خواهند برد. بادبان های شب سال نو بهترین مکان برای زنگ زدن در یک سال جدید است ، که دارای یک توپ جشن تعطیلات با یک نان تست شامپاین است.

عمیق تر به زندگی کارائیب بروید
در طول هر سفر دریایی ، برنامه نویسی EXC به ارمغان می آورد کارائیب سنت های محلی ، سلیقه های آشپزی و تجارب فرهنگی زندگی. میهمانانی که می خواهند درباره منطقه بیشتر بدانند می توانند در یک سخنرانی EXC با موضوعات مختلف از “روح کارائیب: داستان رم” تا “آبی عمیق: زندگی زیر لبه آب” شرکت کنند. افراد خوش غذا می توانند به یک نمایشگاه آشپزی بندر به جدول ، کلاس آشپزی یا کلاس میکسولوژی با مضمون کرایه محلی بروند ، یا در یک سفر منحصر به فرد ساحل با موضوع آشپزی با مشارکت مجله FOOD & WINE شرکت کنند که صحنه غذای منطقه را از منظر محلی به نمایش بگذارد.

از نمای و پیشنهاد Verandah استفاده کنید
رزرو توسط 28 فوریه 2021، و از پیشنهاد “View & Verandah” که شامل به روزرسانی اتاقها ، نوشیدنی های رایگان ، صرف یک شب غذای مخصوص ، 10٪ تخفیف در تورهای ساحلی و سایر موارد است ، استفاده کنید. پس انداز با رویداد بزرگ “View and Verandah” تا حداکثر ارزش گذاری شده است 3800 دلار به ازای هر اتاق ، بسته به مدت زمان رزرو کروز و دسته رزرو شده دارد. کارائیب قیمت کروز از آغاز می شود 699 دلار به ازای هر نفر ، دو بار اشغال ، برای یک سفر دریایی هفت روزه. مالیات ، هزینه ها و هزینه های بندر اضافی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با یک مشاور سفر تماس بگیرید ، با شماره 1-877-SAIL HAL (1-877-724-5425) تماس بگیرید یا از hollandamerica.com بازدید کنید.

Holland Holland Line را در پیدا کنید توییتر، فیس بوک و وبلاگ هلند آمریکا. از طریق صفحه اصلی در hollandamerica.com به همه رسانه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید.

درباره Holland Holland Line [a division of Carnival Corporation and plc (NYSE:  CCL and CUK)]
هلند خط آمریکا از سال 1873 در حال کاوش در جهان است و اولین خط مسافرتی بود که ماجراهایی را برای آن ارائه داد آلاسکا و یوکان بیش از 70 سال پیش ناوگان کشتی های ممتاز آن از بیش از 470 بندر در 98 کشور جهان بازدید می کند و تجربه ای ایده آل از کشتی متوسط ​​را ارائه می دهد. سومین کشتی کلاس اوج ، روتردام، در دست ساخت است و به ناوگان وارد خواهد شد ژوئیه 2021.

کشتی های Holland America Line ، رهبر برتر سفرهای دریایی ، دارای ابتکارات ابتکاری و طیف متنوعی از تجربیات غنی سازی متمرکز بر کاوش در مقصد و سفرهای شخصی هستند. بهترین موسیقی زنده در دریا هر شب در Music Walk پر می شود ، و مکان های ناهار خوری دارای انتخاب های منحصر به فرد شورای محترم آشپزی Holland America Line ، متشکل از آشپزهای معروف جهان است.

با توجه به COVID-19 ، Holland America Line در حال ارزیابی پروتکل های ایمنی و بهداشتی و نحوه تأثیر آنها بر سفرهای دریایی در آینده است. پیشنهادهای واقعی ممکن است با آنچه نمایش داده می شود متفاوت باشد. در مورد مشاوره مسافرتی فعلی و پروتکل های بهداشت و ایمنی به روز باشید.

منبع Holland America Line

لینک های مربوطه

http://www.hollandamerica.com