آمبولنز و شریک آزمایش سریع قابل اطمینان با NYC Test & Trace Corps برای راه اندازی آزمایش سریع COVID-19 در واحدهای سیار

دکتر اجرایی NYC Test & Trace Corps گفت: “نیویورک ها فراخوان ما برای آزمایش را می شنوند ، اما با فرا رسیدن زمستان ، نبرد ما علیه COVID-19 عمیق تر می شود و ما به همه نیاز داریم که مرتباً به آزمایش ادامه دهند.” تد لانگ. “با شروع آزمایش سریع در واحدهای سیار با مشارکت Ambulnz / Rapid Testable Testing ، ما گزینه های سریع تر و راحت تری را بدون هیچ هزینه برای جوامع بیشترین نیاز به این سرویس ارائه می دهیم.”

گروه Test & Trace در حال حاضر با Rapid Reliable Testing ، که در حال استقرار ناوگان 40 واحد متحرک است ، پیش بینی می شود تا اواسط فوریه برای ارائه آزمایش استاندارد PCR در سراسر کشور ، شریک باشد. شهر نیویورک. مشابه واحدهای سیار موجود Test & Trace Corps ، این تیم ها در سطح شهر مستقر شده و آزمایشات را بدون هزینه به نیویورکی ها ارائه می دهند. نیازی به قرار ملاقات نیست و تفسیر دسترسی به زبان در دسترس است. از طریق این همکاری جدید ، دو واحد متحرک RRT برای ارائه آزمایش سریع ، با نتایج تقریباً 15 دقیقه ای ، تبدیل شده اند. RRT تا به امروز بیش از 10،000 آزمایش برای Test & Trace Corps انجام داده است که بیشتر آنها تست PCR استاندارد است.

استن واشوفسکی ، مدیرعامل آمبولنز و آزمایش سریع قابل اطمینان گفت: “ما از همکاری با Test & Trace Corps برای گسترش دسترسی عمومی به آزمایش COVID در زادگاه خود نیویورک خوشحالیم.” “ما مشتاقانه منتظر استقرار واحدهای PCR اضافی و آنتی ژن سریع در پنج بخش هستیم ، تا به شهروندان کمک کنیم نیویورک آزمایش شده و پایان این همه گیری را تسریع کنید. “

سریع یا “نقطه مراقبت” می تواند مولکولی باشد ، همچنین به عنوان PCR یا آنتی ژن شناخته می شود. واحدهای متحرک RRT تست های آنتی ژن را با استفاده از “سواب کوتاه” بینی راحت تر برای جمع آوری نمونه ها ارائه می دهند و نتایج آزمایش مثبت بسیار دقیق است. متعاقباً Test & Trace Corps هر نتیجه منفی به دست آمده از یک آزمایش سریع در محل را با آزمایش مولکولی انجام شده در آزمایشگاه تأیید می کند.

آزمایش سریع موبایل ، ظرفیت آزمایش فعلی سراسری 120،000 آزمون در روز را که در بیش از 300 سایت در سطح شهر ارائه می شود ، افزایش می دهد. هر واحد تست موبایل می تواند حداکثر 300 آزمایش در روز انجام دهد.

همانند ناوگان سیار موجود سپاه ، این واحدهای متحرک سریع نیز هفته به هفته در جوامعی که بیشترین نیاز را دارند ، مستقر می شوند. دو واحد جدید تست سریع آنتی ژن در این هفته در مکانهای زیر مستقر شده اند:

قلعه NYCHA Castle
2144 Seward Avenue
برانکس، نیویورک 10473
دوشنبه پنجشنبه؛ شنبه یکشنبه، ساعت 8 صبحساعت 7 عصر
تاریخ: 28 دسامبر – 31 ، 2 ژانویه – 3
برای سنین 4 سال به بالا

NYCHA West Brighton I & II
ورودی پارکینگ در خیابان هندرسون 820
استاتن آیلند ، نیویورک 10310
دوشنبه – پنجشنبه ، شنبه – یکشنبه ، ساعت 8 صبحساعت 7 عصر
تاریخ: 28 دسامبر – 31 ، 2 ژانویه – 3
برای سنین 4 سال به بالا

علاوه بر واحدهای متحرک RRT ، ناوگان سیار Test & Trace Corps همچنین شامل شش واحد تمام شرایط آب و هوایی متشکل از آمبولانس های هدفمند و تبدیل شده است. برنامه کامل تست موبایل برای این هفته را می توانید در nyc.gov/covidtest مشاهده کنید ، جایی که می توانید سایر سایتهای آزمایش را در نزدیکی خود بدون هیچ هزینه ای نیز پیدا کنید. یا با شماره تلفن 212-COVID19 با NYC Test & Trace Corps تماس بگیرید. قبل از مراجعه با مراجعه به سایت testandtrace.nyc زمان انتظار را در سایت های شهر بررسی کنید.

درباره آمبولنز:
Ambulnz (تلفظ مانند آمبولانس اما در انتها با صدای Z) پیشرو در ارائه خدمات پزشکی همراه و حمل و نقل پزشکی در ایالات متحده و انگلستان است. TeleHealth + آمبولنز خدمات پزشکی غیر ضروری را به بیماران در خانه های خود ارائه می دهد ، و نوید کامل و پتانسیل پزشکی از راه دور را می دهد. پرسنل مجرب پزشکی آنها از 1500 متخصص EMT ، پیراپزشك و پرستار مجوز عملی تحت راهنمایی PC MD Medical Care برای پر كردن فاصله بین مراجعه به مطب پزشك و تماس تلفنی با طب سنتی كار می كنند. آمبولنز از فن آوری مختل کننده و مجهز به هوش مصنوعی برای ارسال و مدیریت ناوگان خود استفاده می کند و تنها شرکت حمل و نقل پزشکی است که گزینه های آمبولانس ، آمبولت و سدان پزشکی را برای تأمین هر نوع نیاز بیمار ارائه می دهد. بخش آزمایش سریع قابل اطمینان آنها در حال حاضر بیش از 500000 نفر را برای COVID-19 آزمایش کرده است ، که به مدیریت شیوع همه گیری کمک می کند. آمبولنز بزرگترین شرکت آمبولانس خصوصی است که به COVID-19 در شهر نیویورک پاسخ می دهد و بیش از 15000 بیمار COVID-19 را در سطح کشور منتقل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آمبولنز ، به www.ambulnz.com مراجعه کنید یا آنها را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و لینکدین.

درباره Test & Trace Corps
Test & Trace Corps تلاش جامع شهر برای آزمایش ، ردیابی و پشتیبانی از هر مورد COVID-19 و هر فردی که در معرض ویروس عامل COVID-19 قرار دارد. از طریق مشارکت با بیمارستان های NYC Health + و وزارت بهداشت و بهداشت روانی ، گروه آزمایش و ردیابی به شهر اجازه می دهد تا فوراً از کسانی که آزمایش ویروس مثبت دارند جدا شده و از آنها مراقبت کند و سپس هر کسی را به سرعت ردیابی ، ارزیابی و قرنطینه کند. در معرض دید قرار گرفته اند برای کمک به همه نیویورکی ها با خیال راحت در خانه جدا شوند و وضعیت سلامتی آنها را کنترل کنند ، ستون Take Care از Test & Trace Corps همچنین اتاق های هتل رایگان با خدمات پیچیده را برای نیویورکی ها که نمی توانند با خیال راحت در خانه های خود جدا شوند ارائه می دهد. برای کسانی که با خیال راحت در خانه جدا می شوند ، ردیاب های تماس تماس های روزانه را انجام می دهند و در صورت لزوم ویزیت های حضوری انجام می دهند. این تماس ها به ردیاب ها اجازه می دهد تا پیشرفت پرونده ها را ارزیابی کنند ، مطابقت مناسب با پروتکل جدایی را تضمین کنند و در صورت لزوم افراد را به خدمات پشتیبانی بیشتری متصل کنند. امروزه 98٪ از کل موارد COVID-19 و 97٪ از تماس ها به دنبال انزوا و نیاز به قرنطینه گزارش شده اند.

درباره بیمارستان های NYC Health +
NYC Health + Hospital بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی در کشور است که سالانه بیش از یک میلیون نیویورکی را در بیش از 70 مکان مراقبت از بیمار در سراسر پنج بخش شهر زندگی می کند. یک شبکه قوی از مراکز مراقبت های اولیه و تخصصی سرپایی ، محله محور ، هماهنگی مراقبت با مراکز آسیب دیدگی سیستم ، خانه های سالمندان ، مراکز مراقبت های بعد از حاد ، آژانس مراقبت در منزل و برنامه بهداشتی MetroPlus را انجام می دهد – همه توسط 11 بیمارستان ضروری پشتیبانی می شوند. نیروی کار متنوع آن با بیش از 42000 کارمند منحصراً بر توانمندسازی نیویورکی ها ، بدون استثنا ، برای داشتن سالم ترین زندگی ممکن متمرکز شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.nychealthandhospitals.org مراجعه کنید و در Facebook با ما در ارتباط باشید https://www.facebook.com/NYCHealthSystem یا توییتر در NYCHealthSystem.

ارتباطات رسانه ای سیستم بهداشت NYC:
[email protected]
212-788-3339
تماس با رسانه Ambulnz:
جاش ویس، 10 به 1 روابط عمومی
[email protected]
480-789-0743

منبع آمبولنز