ابر Hoymiles lanza la nueva plataforma S-Miles

“Nuestra nueva y mejorada versión de la plataforma de control está en línea con la misión de Hoymiles de hacer que la energía eléctrica sea” más inteligente “، مجوزهای بزرگتر از ظرفیت پردازش داده ها و اطلاعات جدید و عالی de las puertas de enlace de computación edge. Al proporcionar una amplia gama de funciones inteligentes de control، operaciones y mantenimiento، podemos proporcionar más valor a nuestros مشتریان، y ese es nuestro enfoque اصلی، “dijo ژائو ییمدیرکل اداری و مدیر مرکز Centro de I + D de Hoymiles.

امکان دسترسی آسان و یکپارچه سازی شبکه برای ایجاد وب سایت ، با بسترهای نرم افزاری S-Miles ابر دسترسی به پورتال و توانایی استفاده در استفاده از مفتول های خورشیدی از طریق مرکز خورشیدی. یک فرآیند پردازش اطلاعاتی در زمینه استفاده از سیستم ، یکپارچه سازی در زمینه ساخت و سازها و پیوستگی های موجود در مجموعه خدمات پزشکی و صنفی. La plataforma recientemente aktualized cuenta con una interfaz de tablero limpia y sencilla que fue sickñada pensando en los usuarios finales for مجوز تجسم در اطلاعات داده ها claras y opciones adicionales for un anlisis and profundidad. با توجه به واقعی سازی مدارک مربوط به پیشرفت کار در زمینه پیشرفت واقعی و سخت افزاری واقعی ، در زمینه نصب و راه اندازی نرم افزارهای سخت افزاری و تبلیغات جزئیات جزئیات خطاهای تولید شده در سایت ارائه می شود.

El soporte de la visualización mejorada del usuario final is una estructura técnica optimizada que recopila، تجزیه و تحلیل و توزیع داده ها. S-Miles Cloud به روزرسانی می شود و به عنوان منبع اصلی تجزیه و تحلیل داده ها ، در حال حاضر و در مرحله نهایی پایگاه داده ها ، پردازش داده ها و تکمیل پرونده های رایانه ای برای محاسبه سیستم های رایانه ای در دسترس است بستن و پذیرش یکپارچه سازی برنامه برنامه های کاربردی برای دسترسی به برنامه های ارتباطی اینترنتی ، استفاده از داده ها و کارایی از راه دور از طریق اتصال TCP سوکت. بسته های سازگار سازگار با سایر سخت افزارهای سازگار با دریافت کنندگان و تجهیزات موجود در Hoymiles از DTU-Pro ، DTU-Lite و سایر ریزپرداخت های زیر-1G.

با توجه به اطلاعات موجود در مرکز خدمات الکترونیکی مرکزی ، مراکز عملیاتی تصمیم گیری درمورد تصمیمات قانونی درمورد احترام به مراکز احترام و عمل در شرایط مجاز برای تولید بهینه انرژی. La nueva plataforma S-Miles Cloud بدون هیچگونه انحصاری اطلاعاتی در زمینه استعدادهای درخشان و فعالیتهای اقتصادی ، سینو کی تابلوها شامل جدیدترین علائم برای بیشترین میزان ورود به سیستم انرژی خورشیدی ، به منظور کسب اطلاعات بیشتر به عنوان انرژی عمومی برای تولید انرژی در سال است.

Acerca de Hoymiles

در سال 2012 ، Hoymiles به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان ریزپردازش های مناسب MLPE (الکترونیک قدرت ماژول) برای معکوس کردن ملاقات ها و فاینال های سودمند است. Los microinversores de Hoymiles (4 و 1 سال و 2 سال و یکبار دیگر) پسران مجدداً با استفاده از تکنولوژي ، مشروبات الكترونيكي ميكرويورسور را در سطح جهاني به عنوان يك فعاليت مondثر در تأمين تكنيك CEC و بخشهاي گروه CSA با دوام تخصيص دريافت كنيد. فعالیت واقعی ، ریزپرداخت های کوچک Hoymiles در زمینه استفاده از آمپلیا های تجاری و بازرگانی در کشور و دامنه های مختلف در مناطق مختلف ، شامل ، اروپا و اروپا آسیا.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393467/S_miles_Cloud.jpg

SOURCE شرکت Hoymiles Power Electronics Inc.