اتصال اتومبیل کرایسلر Pacifica را به عنوان بهترین مینی ون برای خرید 2021 انتخاب می کند

Car Car اتصال کرایسلر Pacifica جدید 2021 را به عنوان بهترین مینی ون خود برای خرید 2021 می شناسد ، پنجمین سال متوالی است که Pacifica بهترین مینی ون را برای افتخارات خرید کسب کرده است.

کرایسلر پاسیفیکا با بیش از 140 افتخار و افتخار صنعت ، بیشترین جوایز مینی ون در چهار سال گذشته است.

وی افزود: “هیچ وسیله نقلیه دیگری مانند كرایسلر پاسیفیكا 2021 كاربردی ندارد ، خصوصاً حالا كه با چهار چرخ محرک همراه است.” مارتین پجت، مدیر تحریریه Internet Brands Automotive ، ناشران The Car Connection. “این ظریف ، جادار ، انعطاف پذیر است و به صورت پلاگین هیبریدی ارائه می شود.”

کرایسلر Pacifica جدید 2021 با نمای بیرونی عمیق تر مجسمه سازی شده ، ورزشی و مدرن و نشانه های طراحی الهام گرفته از وسیله نقلیه در داخل و خارج دوباره طراحی شده است. 2021 Pacifica پیشرفته ترین سیستم چهار چرخ متحرک (AWD) را در کلاس خود ارائه می دهد و تنها کسی است که AWD را همراه با صندلی های Stow ‘n Go و همچنین 97 ویژگی ایمنی استاندارد ارائه می دهد – استانداردترین ویژگی های ایمنی در صنعت.

Pacifica Hybrid ، اولین مینی ون هیبریدی و هنوز هم تنها هیبرید پلاگین در کلاس ، بیش از 80 مایل در هر گالن (MPGe) را در حالت فقط الکتریکی ارائه می دهد ، دامنه تمام الکتریکی بیش از 30 مایل و در کل برد بیش از 500 مایل. Pacifica Hybrid همچنان واجد شرایط دریافت a 7500 دلار اعتبار مالیاتی فدرال ، و همچنین اعتبارات ایالتی و محلی.

یک مدل جدید بالاترین خط Pinnacle لوکس ترین فضای داخلی را در کلاس خود ارائه می دهد و مجهز به یک کنسول Ultra جدید یکپارچه ، صندلی های چرمی Nappa Caramel لحافی ممتاز و بالش های کمری بی نظیر ، جدید ، مطابق ، ردیف دوم ، کمر است.

Pacifica جدید پیشرفته ترین مینی ون در کلاس خود ، همچنین دارای سیستم کاملاً جدید Uconnect 5 با بزرگترین صفحه لمسی استاندارد در کلاس خود ، یک دوربین داخلی FamCAM جدید است که به والدین اجازه می دهد سرنشینان صندلی کودک را در عقب ببینند و بزرگنمایی کنند. مسافران ، تئاتر Uconnect موجود را که بیشترین بازی داخلی را در اختیار شما قرار می دهد ، پورت های USB نوع C اولین بخش جدید که دستگاه ها را چهار برابر سریعتر و خیلی بیشتر شارژ می کنند.

اتصال اتومبیل
Car Connection آسانترین مکان برای تحقیق و خرید آنلاین اتومبیل است. این سایت با “رتبه بندی TCC” منحصر به فرد خود ، تحقیق در مورد اتومبیل را آسان می کند ، یک مقدار رتبه بندی عددی واضح بر اساس مقیاس 10 نقطه ای که بیانگر نظر کلی متخصصان خودرویی ما درباره هر وسیله نقلیه است.

Car Connection بخشی از گروه اینترنتی مارك های اینترنتی اینترنت است ، یكی از بزرگترین مجموعه خواص خودرو در اینترنت ، از جمله وب سایت پیشگام خرید اتومبیل CarsDirect.com و مجموعه ای از بیش از 130 وب سایت مشتاق خودرو. در مجموع ، گروه خودروهای اینترنتی مارک های اینترنتی ماهانه به بیش از 35 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد می رسد.

مارک کرایسلر
مارک کرایسلر از زمان تاسیس این شرکت در سال 1925 مشتریان خود را با طراحی های متمایز ، صنعتگری ، نوآوری بصری و فناوری خوشحال کرده است. کرایسلر پاسیفیکا همچنان به بازآفرینی مینی ون ، بخشی که کرایسلر ابداع کرده است ، با سطح بی سابقه ای از عملکرد ، تنوع ، فن آوری و جسورانه یک ظاهر طراحی شده و پیشرفته ترین سیستم چهار چرخ متحرک موجود در کلاس خود. پیشرانه هیبریدی ابتکاری موجود این وسیله نقلیه انقلابی را یک قدم جلوتر می برد. این اولین وسیله نقلیه الکتریکی در بخش مینی ون است و در حالت فقط الکتریکی به بیش از 80 MPGe دست می یابد ، برد الکتریکی آن بیش از 30 مایل و برد کلی آن بیش از 500 مایل است. کرایسلر ویجر یک مینی ون مقرون به صرفه به خانواده ها ارائه می دهد که همچنین یک تجربه رانندگی مجهز و استثنایی را فراهم می کند. خط تولید کرایسلر 300 وعده های برند را در طراحی نمادین و ظریف اجرا شده با عملکرد ، کارایی و کیفیت در سطح جهانی ارائه می دهد – همه اینها با ارزش قابل دستیابی است. کرایسلر بخشی از نمونه کارها مارک های ارائه شده توسط خودروساز جهانی فیات کرایسلر اتومبیل است. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به سایت www.fcagroup.com مراجعه کنید.

اخبار و ویدیوی مارک کرایسلر و FCA را دنبال کنید:
وبلاگ شرکت: http://blog.fcanorthamerica.com
وب سایت رسانه: http://media.fcanorthamerica.com
مارک کرایسلر: www.chrysler.com
فیس بوک: www.facebook.com/chrysler یا https://www.facebook.com/FiatChrysler.NorthAmerica/
اینستاگرام: https://www.instagram.com/chrysler یا www.instagram.com/FiatChrysler_NA
توییتر: www.twitter.com/chrysler یا www.twitter.com/FiatChrysler_NA
یوتیوب: www.youtube.com/chrysler یا www.youtube.com/fcanorthamerica

منبع FCA

لینک های مربوطه

http://www.fcagroup.com