اسکان خانواده اسکات پروژه پشت بام خورشیدی را گسترش می دهد

وی گفت: “انجمن های نظامی هانت کاملاً متعهد است تا اطمینان حاصل کند که جوامع ما به طور کارآمد و با حداقل تأثیرات زیست محیطی فعالیت می کنند.” جان هویت، معاون رئیس انجمن های نظامی هانت. “از طریق استقرار سیستم های انرژی خورشیدی ، ما می توانیم به کاهش هزینه های انرژی کمک کنیم و این منابع را مجدداً در جوامع خود سرمایه گذاری کنیم ، مجدداً بر تعهد خود به خانواده های نظامی در سراسر کشور تأکید کنیم. ایالات متحده. ما برای حمایت از پایداری و حمایت قابل توجه از همکاری با وزارت نیروی هوایی ارزش قائل هستیم اسکات رهبری نظامی “.

نصب سیستم های PV پشت بام توسط شرکت های وابسته True Green Capital Management (TGC) ، شریک انرژی خورشیدی هانت که HMC با آن 12 مگاوات پوند پروژه خورشیدی در شش سایت مسکن نظامی نصب کرده است ، ساخته و اجرا می شود. “ما مفتخریم که با هانت و نیروی هوایی همکاری داریم اسکات ساکنان پایگاه نیروی هوایی با انرژی تجدیدپذیر و انعطاف پذیر درست در خانه های خود “، گفت: دکتر نینیوس ، شریک عامل TGC. این سیستم های PV بیشتر کاهش می یابد اسکات اثرات زیست محیطی و اثر کربن ، در نهایت کاهش اعتماد به منابع انرژی تجدید ناپذیر. این پروژه به طور مستقیم از اهداف تعیین شده توسط وزارت دفاع و همچنین ایالت پشتیبانی می کند ایلینوی هدف برای دستیابی به 100٪ انرژی تجدید پذیر تا سال 2050. برای HMC ، این مرحله بعدی در یک تلاش گسترده برای بهبود پایداری مسکن نظامی در سراسر کشور است. سرهنگ ج. اسکات هیتمن، اسکات فرمانده نصب پایگاه نیروی هوایی گفت: “ما به شریک زندگی خانوادگی اسکات ، هانت ، برای انجام این مرحله بعدی در تأمین انرژی پایدار برای مسکن پایه خود بسیار افتخار می کنیم. کاهش رد پای گازهای گلخانه ای ضمن تأمین برق اقتصادی برای شما یک برد محسوب می شود. ما منتظر سالها تولید انرژی تجدید پذیر در اینجا هستیم اسکات پایگاه نیروی هوایی. ”

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه PV و تعهد جوامع نظامی به پایداری به سایت www.scottfamilyhousing.com مراجعه کنید.

درباره انجمن های نظامی هانت

انجمن های نظامی هانت ، بزرگترین مالک مسکن نظامی ، کیفیت و خدمات بی نظیری را به بیش از 165000 نفر از ساکنان تقریباً 52000 خانه در نیروی دریایی ، نیروی هوایی ، سپاه تفنگداران و ارتش در سراسر کشور ارائه می دهد. ایالات متحده آمریکا. ما این کار را از طریق ارزشهای اصلی خود انجام می دهیم: ایمنی ، مهربانی ، کارایی ، اشتیاق و ازخودگذشتگی ، و 5-سرویس ستاره تعهد. HMC با ارثی 50 ساله و مشارکت با وزارت دفاع تلاش می کند تا از جوامع نظامی ما و خانواده هایی که در آنجا زندگی می کنند ، اطمینان حاصل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.huntmilitarcommunities.com مراجعه کنید.

درباره مدیریت سرمایه سبز واقعی

True Green Capital Management LLC (“TGC”) یک شرکت سرمایه گذاری در زمینه انرژی های تجدیدپذیر است که دارای یک کارنامه خورشیدی تولید توزیع شده خورشیدی است و شامل 13 ایالت ایالات متحده است. این شرکت در سال تاسیس شد جولای 2011 و دارای سابقه ثابت شده از ایجاد ، تأمین اعتبار ، ساخت و بهره برداری از 500+ مگاوات پروژه های خورشیدی توزیع شده است. TGC بر سرمایه گذاری در کشور متمرکز شده است 2 تریلیون دلار توزیع بازار تولید برق ، که تحت تأثیر تغییرات اساسی در فن آوری های تولید و اقتصاد است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.truegreencapital.com مراجعه کنید

SOURCE انجمن های نظامی را شکار کنید

لینک های مربوطه

https://www.huntmilitarycommunities.com