انجمن نمایندگی مالکان اقلیت تویوتا لکسوس برای حمایت از دومین روز “خدمات COVID-19” در 15 ژانویه

بووی ، خانم، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – انجمن نمایندگی مالکان اقلیت تویوتا لکسوس (TLMODA) بار دیگر با ارتش نجات همکاری می کند تا با پر کردن انبارهای خانوارهای نیازمند در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا ، کمبود مواد غذایی رو به افزایش را در سراسر کشور برطرف کند. بر 15 ژانویه 2021، نمایندگی های TLMODA و ارتش نجات بیش از 1400 جعبه مواد غذایی را در نمایندگی های شرکت کننده توزیع می کنند فلوریدا، گرجستان، اوکلاهما، واشنگتن و تگزاس

رئیس هیئت مدیره TLMODA می گوید: “سال گذشته ، ما با ارتش نجات همکاری کردیم تا یک روز ملی COVID-19 برای حمایت از خانواده های آسیب پذیر در اثر شیوع ویروس کرونا ایجاد کنیم. از آن زمان ، تقاضا برای غذا چند برابر شده است.” کارلوس لیریانو. “ما امیدواریم که این تلاش جمعی توسط اعضای TLMODA ما به تغذیه خانواده ها کمک کند و برخی از مشکلات اقتصادی را که روزانه با آنها روبرو می شوند فراهم سازد.”

در طول روز خدمات ملی COVID-19 TLMODA ، کارکنان نمایندگی تویوتا جعبه های مواد غذایی غیرقابل خراب مانند جعبه های غلات و مواد غذایی کنسرو شده را برای کمک به تغذیه یک خانواده چهار نفره به مدت یک هفته توزیع می کنند. اقلام جعبه های مواد غذایی توسط تیم های محلی ارتش نجات مطابق با دستورالعمل های ایمنی مقامات بهداشت محلی ، ایالتی و فدرال بسته بندی و مونتاژ می شود. یک جعبه هنری نیز به عنوان بخشی از مسابقه هنری هنری رویای تویوتا همراه با جعبه موجود است – ذهن را تغذیه می کند و باعث ایجاد خلاقیت می شود. از جوانان 4 تا 15 ساله دعوت می شود تا آینده تحرک را تصور کنند و آثار هنری خود را ارسال کنند. جزئیات کامل در www.toyotadreamcarusa.com.

ارتش نجات به شناسایی خانواده های نیازمند غذا کمک می کند و به آنها دستور می دهد برای تهیه جعبه مواد غذایی خود به یکی از نمایندگی های شرکت تویوتا مراجعه کنند. به منظور حفظ پروتکل مناسب فاصله اجتماعی ، جعبه ها در صندوق عقب وسایل نقلیه هر خانواده به صورت اولین و اولین سرویس قرار داده می شوند تا زمانی که وسایل تمام شود. همه خانواده ها باید برای صلاحیت جعبه مواد غذایی با ارتش نجات محلی خود تماس بگیرند.

“ارتش نجات طی سال گذشته سونامی نیاز را دیده است. در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، ما بیش از 150 میلیون وعده غذایی به خانواده های نیازمند ارائه داده ایم. این بیشتر به خاطر تعهد اعضای جامعه و شرکایی مانند TLMODA و نمایندگی های نمایندگی آن ، “گفت کمیسر کنت هودر، فرمانده ملی ارتش نجات. “ما می دانیم که سال 2021 برای میلیون ها آمریکایی همچنان چالش برانگیز خواهد بود ، اما با کمک سازمان هایی مانند TLMODA ، ما همچنان نیازهای همسایگان خود را در سراسر کشور برآورده خواهیم کرد.”

افتتاحیه روز ملی خدمات COVID-19 TLMODA ، با مشارکت ارتش نجات ، در تاریخ 22 مه، 2020

مکانهای نمایندگی TLMODA COVID-19 روز خدمات شامل:

فلوریدا
تویوتا ساحل گنج از استوارت، استوارت

گرجستان
Chatham Parkway Toyota ، ساوانا

اوکلاهما
تویوتا از آردمور، آردمور

تگزاس

  • براونزویل تویوتا ، براونزویل
  • Lines Pines Toyota، باستروپ
  • تویوتا از پارک سرو، پارک سرو

واشنگتن
ماریسویل تویوتا ، مریسویل

اطلاعات بیشتر در مورد TLMODA “COVID-19 Day of Service” را می توانید در اینجا مشاهده کنید TLMODA.org/day-of-ser//

هدف TLMODA ارائه نیازهای فروشندگان اقلیت در تویوتا و لکسوس است. هر نمایندگی نمایندگی یک گروه اقلیت ، براساس 51 درصد مالکیت یا بیشتر ، به عنوان عضوی از نمایندگی دعوت می شود تا به آن بپیوندد. برخی از مزایای موجود برای اعضای فروشنده شامل فرصت های شبکه ، پشتیبانی راهنمایی ، نمایندگی جمعی در تویوتا و لکسوس ، پشتیبانی مشارکت جامعه و فرصت های توسعه ، از جمله موارد دیگر است.

انجمن نمایندگی مالکان اقلیت تویوتا لکسوس (TLMODA) یک انجمن فروشندگان متنوع است که بر رشد و پایداری مشتریان اقلیت تویوتا و لکسوس و فروشندگان اقلیت های قومی تمرکز دارد. برای اطلاعات بیشتر ، به www.tlmoda.org مراجعه کنید.

SOURCE انجمن نمایندگی مالکان اقلیت تویوتا لکسوس