انعطاف پذیر PNT برای زمانبندی و همگام سازی مأموریت

ROCHESTER ، نیویورک، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Orolia میزبان یک PNT Coffee Talk defense دفاعی و امنیتی برای بررسی راه حل های انعطاف پذیر موقعیت یابی ، ناوبری و زمان بندی (PNT) برای زمانبندی و هماهنگی فوق العاده دقیق مأموریت است. برنامه های ملی و منطقه ای اکنون در کشورهای اصلی در حال بررسی هستند تا بهترین راه حل های انعطاف پذیر برای برنامه های مهم نظامی ، فضایی و زیرساخت های مهم را ارزیابی کنند.

“این زمان است”

اولویت های مأموریت امروز بیش از هر زمان دیگری چالش برانگیز است و به دقت بین اجزای هوا ، خشکی و دریا در فواصل وسیع و در مکان های سخت و دور از هم نیاز دارد. فراتر از نیاز به اتصال ایمن شبکه متنوعی از عناصر ، آخرین استانداردهای برنامه های پرمخاطره و امنیت بالا به سمت فناوری های جدید PNT مانند زیر نانوثانیه و پراکنده ، همگام سازی زمان زائد و همچنین گزینه های غیر GNSS برای بهتر از این عملیات در برابر تهدیدات مربوط به GNSS محافظت کنید.

فن آوری های زمانبندی و همگام سازی انعطاف پذیر همچنین جدیدترین رادارها ، سونارها ، تجهیزات الکترونیکی و سایر دارایی های آگاهی از موقعیت را به عنوان بخشی از نسل بعدی ISR انعطاف پذیر و قابلیت های پشتیبانی مأموریت ، تقویت می کنند.

اعضای میزبان در مورد آخرین راه حل های فناوری برای محافظت و تقویت زمان و سیستم های همگام سازی ، از جمله انواع زمین ، فضا ، امنیت سایبری و راه حل های شبکه از راه دور با تمرکز بر سیستم های راداری ، بحث خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد پارازیت / کلاهبرداری انعطاف پذیر PNT و GNSS در مرکز منابع آنلاین Orolia در دسترس است.

چی: گفتگوی قهوه اورولیا: PNT انعطاف پذیر برای زمانبندی و همگام سازی مأموریت

چه زمانی: 20 ژانویه 2021 در 10 صبح EST

جایی که: به صورت آنلاین- در اینجا ثبت نام کنید

س questionsالات / نظرات خود را به اشتراک بگذارید و از طریق فرم ثبت نام درمورد این رویداد PNT Coffee Talk به ما بگویید

درباره اورولیا

اورولیا رهبر جهان در راه حل های موقعیت یابی ، پیمایش و زمان بندی (PNT) است که قابلیت اطمینان ، عملکرد و ایمنی عملیات حیاتی ، از راه دور یا با خطر بالا را حتی در محیط های GPS رد می کند. با حضور در بیش از 100 کشور ، اورولیا راه حل های GPS / GNSS و PNT تقریباً بدون خطر برای کاربردهای نظامی و تجاری در سراسر جهان ارائه می دهد. www.orolia.com

مخاطب:
جنیفر هیویت
(571) 388-8671
[email protected]

منبع اورولیا

لینک های مربوطه

http://www.orolia.com