اولین بار ProBlow از بهترین کودکان و نوجوانان شیمیایی مارک سبک زندگی به عنوان قدرتمندترین و حرفه ای ترین خشک کن و دمنده دستی

جریان جت فوق العاده قوی ProBlow نه تنها زمان خشک شدن را به نصف کاهش می دهد ، بلکه به از بین بردن خطر خراشیدگی نیز کمک می کند. ابزار دستیابی به موفقیت ، به راحتی و کاملاً خشک هر قسمت از وسایل نقلیه را شامل می شود ، از جمله مناطقی که آب در آنها جمع می شود ، مانند آینه های درب ، تکه های تزئینی ، مهره های دریچه ، دریچه های گاز ، چراغ های عقب ، نشان ها ، کوره ها و هرجای دیگر که ممکن است از یک بار آب چکه کند. ماشین در حال حرکت است.

بند ناف ProBlow با طول 10 فوت (120 اینچ) و بدنه سبک 3.3 پوند امکان تحرک حداکثر را فراهم می کند و نوک لاستیکی آن امکان خشک شدن بدون خراش را فراهم می کند ، حتی اگر این ابزار با سطح خودرو تماس پیدا کند. سوئیچ دسترسی آسان را بچرخانید و ProBlow شروع به کار می کند و هر سطح مرطوب را به سرعت خشک می کند – از اتومبیل گرفته تا موتور سیکلت تا قایق ، و همچنین در اطراف خانه ، از جمله عرشه ها و پیاده روهای مرطوب. حتی می توان از آن در محفظه موتور ، اطراف گاراژ ، حیاط و موارد دیگر استفاده کرد.

“مدیر ارشد درآمد بچه های شیمیایی” گفت: “ProBlow به منظور ایجاد احساس سرگرمی و رضایت از آنچه که معمولاً یکی از خسته کننده ترین قسمت های شستن اتومبیل شما است ، طراحی شده است.” جان منسفیلد. “ProBlow مجهز به یک موتور 1000 وات ، گرفتن راحت و سیم بسیار طولانی ، بهترین راه حل برای خشک کردن هر سطح مرطوب است.”

ProBlow به طور رسمی شروع به کار می کند 13 ژانویههفتم در سایت های ChemicalGuys.com و Detail Garage در سراسر کشور ، با قیمت 89.99 دلار خرده فروشی.

درباره بچه های شیمیایی
Chemical Guys با هدایت ماجراجویی ، علاقه به درخشش و عشق به راهی که پیش رو دارد ، در سراسر جهان در زمینه تولید جزئیات محصولات خودرو برای علاقه مندان و متخصصان مراقبت از اتومبیل پیشرو است. از موم های انحصاری دسته کوچک گرفته تا پوشش های سرامیکی لبه دار و پاک کننده های ویژه برای فضای داخلی و داخلی ، Chemical Guys استاندارد صنعت را هنگام نوآوری در محصول ، پیشرفت تکنولوژی و آموزش تعیین می کند. مستقر در جنوب کالیفرنیا ، بچه های شیمیایی از تعدادی مشتاق متعصب اتومبیل به یک مارک جهانی سبک زندگی با بزرگترین کتابخانه دیجیتال خودرو با جزئیات “چگونگی” محتوای موجود تبدیل شده است. بیشتر بیاموزید و به خانواده Guys شیمیایی در ChemicalGuys.com بپیوندید.

درباره گاراژ جزئیات
Detail Garage سریعترین رشد فروشگاه فوق العاده مراقبت از اتومبیل در این کشور است. حق امتیاز خرده فروشی در سراسر کشور مقصد نهایی برای جزئیات خودکار جزئیات لوازم ، تجهیزات ، لوازم جانبی مراقبت از اتومبیل و آموزش است. با ترکیب با کیفیت ترین محصولات با کلاسهای جزئیات آموزشی ، Detail Garage به فروشگاه خرده فروشی علاقه مندان به مراقبت از اتومبیل ، صاحبان پرشور اتومبیل و متخصصان جزئیات تبدیل شده است. این برند پس از راه اندازی مکان اولیه خود در جنوب کالیفرنیا ، طی 5 سال گذشته به سرعت در بیش از 60 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا گسترش یافته است. برای یافتن یک گاراژ جزئی در نزدیکی خود یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ، فرصت های آموزش یا حق امتیاز ، به سایت www.detailgarage.com مراجعه کنید.

SOURCE بچه های شیمیایی

لینک های مربوطه

http://www.chemicalguys.com