اولین تولید کننده آمریکای شمالی Boreas Campers برای نصب استاندارد تعلیق Cruisemaster

“تیم Cruisemaster و من بسیار خوشحالیم که 40 سال تجربه تعلیق تریلر پیشرو در بازار خود را به بازار ایالات متحده آورده ایم. این زمانهای بسیار هیجان انگیز برای صحنه Overlanding ایالات متحده است و ما نمی توانیم منتظر باشیم تا بخشی از سفر باشیم.

با ورود به سال 2021 ، ما به ویژه از دیدن کمپین های Boreas به عنوان اولین سازنده آمریکایی که تعلیق Cruisemaster را به عنوان استاندارد در مدل های تریلر خود نصب می کند ، بسیار هیجان زده هستیم.

در Boreas Camper دقیقاً همان تجهیزات ساخته شده ، آزمایش شده و اثبات شده Cruisemaster در استرالیا را مشاهده خواهید کرد که طی سالیان گذشته در بازارهای تریلر کاروان و کمپین استرالیا تبدیل به نمادی شده است. “

اندرو گدار
مدیر عامل – Cruisemaster Australia Pty Ltd

CRS2 یک سیستم بازوی عقب شوک و سیم پیچ ناهموار است که کیفیت سواری اعم از بزرگراه ، جاده های شستشو یا مسیر خزنده سنگ را ارائه می دهد.

“در Boreas Campers ، ما می خواهیم همچنان پاکت را برای توانایی های تریلر کمپرسور آفرود ادامه دهیم آمریکای شمالی. هنگامی که ما به دنبال یک شریک با سابقه بهبود مداوم سیستم تعلیق خارج از کشور بودیم ، می دانستیم Cruisemaster بیش از حد برای چالش است.

ما هیجان زده ایم که بازار آمریكا را با این سیستم تعلیق فوق العاده قوی و با كیفیت بالا آشنا كرده و می بینیم كه چگونه در كوههای راكی و فراتر از آن به محدودیت هایی رسیده است. ”

مت ریشل
بنیانگذار و رئیس جمهور – کمپین های بورئاس

سیستم تعلیق 2021 Boreas XT با سیستم تعلیق Cruisemaster CRS2 هم اکنون در دسترس است. برای سوالات فروش و اطلاعات با ما تماس بگیرید [email protected]

با فروش واحد تریلر مسافرتی در نوامبر 2020 تقریباً 50٪ از نوامبر 2019، و 61 میلیون آمریکایی قصد دارند در سال 2021 یک سفر RV (منبع: rvia.org) انجام دهند ، تقاضا برای اردوگران زیاد است و تمایل به دور شدن از جمعیت زیاد است. Boreas Campers XT مجهز به سیستم تعلیق Cruisemaster مجهز به جابجایی مسافرتی بسیار دور از مسیر مورد ضرب و شتم ، اما با تمام راحتی های خانه است.

تمام موارد مهم جدید را در Boreas XT 2021 بررسی کنید: https://boreascampers.com/blog/2021-boreas-xt-has-some-major-upgrades/

درباره Boreas Campers: تریلرهای Boreas Campers که در سال 2015 تاسیس شده اند ، تریلرهای مخصوص جاده های خارج از جاده و خارج از شبکه هستند که در آن ساخته شده اند دنور ، کلرادو. با صنعت پیشرو در ساخت چوب صفر و ضمانت مادام العمر ، هیچ راهی بهتر برای از بین بردن شبکه بدون از دست دادن آرامش ذهن وجود ندارد.

در boreascampers.com بیشتر بیاموزید و ما را در Instagramboreascampers ، facebookintothewildoverland و Youtube @ Boreas Campers دنبال کنید.

درباره Cruisemasterطیف وسیعی از سیستم های تعلیق بازوی مستقل Cruisemaster در بازار شاخص هستند ، مدل XT تا حد زیادی مسئول ظهور سیستم تعلیق بازوی مستقل به عنوان گزینه ترجیحی برای کاربردهای همه زمین است. از آنجا که تعلیق 1 XT در سال 2005 از خطوط تولید خارج شد ، فلسفه بهبود مستمر Cruisemaster منجر به طیف وسیعی از تعلیق های Cruisemaster covering شده است که طیف وسیعی از برنامه ها را پوشش می دهد.

در https://cruisemaster.com.au/ بیشتر بیاموزید.

مگی ریشل
720-515-3492
[email protected]
https://boreascampers.com

کمپانی Boreas Campers

لینک های مربوطه

https://boreascampers.com/