اکنون Auto Care برای راه اندازی فروشگاه گل سرسبد خود

هوستون، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت GI Enterprises ، تگزاس ، اولین کار خود را آغاز کرد اکنون مراقبت خودکار تعمیرگاه در 14904 Spring Cypress Rd در سرو ، تگزاس. این کانسپت سرویس کامل در اطراف ایجاد روابط شخصی با مشتری و ارائه سطحی از خدمات است که بسیار فراتر از حد معمول در تعمیر خودرو است.

این گروه مشارکتی بسیار منحصر به فرد Now بیش از 100 سال تجربه مالکیت تعمیرگاه ترکیبی دارد. وقتی نوبت به حجم می رسد ، مفهومی که بنیانگذاران Now ایجاد کرده و آن را به کمال رسانده اند ، درآمد فروش بیش از سه برابر میانگین کشوری را تحویل داده است.

اکنون برگه بندی شده است کوین براتون به عنوان شریک مدیرعامل عمومی آنها برای ایجاد چاپ پا در بازار. کوین ، کهنه کار خودرو بیش از بیست سال ، تجربه خود را از افتتاح فروشگاه های جدید ، و همچنین گسترش نام تجاری و مدیریت چند واحدی آورده و هیجان خود را ابراز کرده است.

“ما اول از همه یک شرکت YES هستیم. این یک تجارت ارتباطی است. یک تجارت مردم است. ما قصد داریم افراد خوب ، با شخصیت خوب را به کار بگیریم و آن را به مکانی تبدیل کنیم که شما هر روز منتظر کار باشید. این نوعی انرژی به مراقبت از مشتریان و داشتن همان مغازه ای که آنها می توانند روی آن اعتماد کنند اعتماد می کند. اینگونه است که ما به رشد این شرکت دامن می زنیم. “

با توسعه این مارک جدید ، بنیانگذاران Now طرح هایی در مورد رشد کنترل شده در داخل کشور دارند هیوستون، تگزاس بازار با گسترش نهایی در خارج از ایالت. با اثربخشی اثبات شده مفهوم آنها ، همراه با شبکه بی پایان استعداد صنعت ، نباید بیش از اعلامیه افتتاحیه فروشگاه بعدی آنها طولانی شود. گوش به زنگ باشید!

مخاطب: فیلیپ ترینگالی، [email protected]

SOURCE اکنون مراقبت خودکار