ایزابل ادجهی به عنوان معاون روابط سرمایه گذاران و توسعه پایدار شرکت شیر ​​الکتریک معرفی شد

در این نقش جدید ، خانم Adjahi مسئول توسعه و اجرای استراتژی روابط سرمایه گذاران با هدف حفظ روابط با سرمایه گذاران و تحلیلگران از طریق گفتگوی مداوم در مورد اهداف شرکت و تجارت و اهداف مالی و رشد آن خواهد بود. گزارش دهی به نیکولاس برونت، معاون اجرایی شیر و مدیر ارشد مالی ، وی همچنین استراتژی و فعالیتهای ESG (محیط زیست ، اجتماعی ، حاکمیت) را در سراسر شرکت هدایت خواهد کرد.

“ما خوشحالیم که از ایزابل در تیم مدیریت شیر ​​استقبال می کنیم. علاوه بر تجربه گسترده روابط سرمایه گذار ، ایزابل در بین جامعه سرمایه گذاری شهرت خوبی دارد. من اطمینان دارم که زیرکی استراتژیک و سوابق اثبات شده او را در این امر بسیار موثر خواهد کرد. ما منتظر مشارکت های او هستیم ، زیرا در شرف انجام کار خود به عنوان یک شرکت عمومی هستیم. ” نیکولاس برونت. “به موازات آن ، ساختن آینده ای پایدارتر در هسته اصلی فعالیتهای شیر قرار دارد. سهم ایزابل بصیرت بیشتری را در اختیار بسیاری از ذینفعان ما قرار می دهد که محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت را از عناصر اساسی رشد پایدار و طولانی مدت می دانند.

خانم Adjahi بیش از 20 سال تجربه در روابط سرمایه گذاران دارد. وی اخیراً به عنوان معاون ارشد روابط سرمایه گذاران و ارتباطات در WSP Global ، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات حرفه ای جهان در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) ، که دارای سرمایه بازار است ، فعالیت کرد. 13 میلیارد دلار. وی همچنین حامی مالی پایداری جهانی این شرکت بود. قبل از WSP Global ، خانم Adjahi مدیر ارشد روابط سرمایه گذاران و ارتباطات شرکتی در Axcan Pharma ، یک شرکت دارویی ویژه در فهرست TSX و NASDAQ بود. وی در طول زندگی حرفه ای خود جوایز بسیاری از روابط سرمایه گذار را از مجله IR از جمله “بهترین افسر روابط سرمایه گذار” و “بهترین روابط کلی سرمایه گذاران” به دست آورد. در سال 2016 ، او همچنین به عنوان “روابط سرمایه گذاران برتر اسلحه” توسط Brendan Wood International انتخاب شد. خانم Adjahi فارغ التحصیل دانشگاه لیون دوم است (فرانسه)

درباره Lion Electric

Lion Electric تولید کننده ابتکاری وسایل نقلیه با انتشار صفر است. این شرکت کامیون های شهری 5 تا کلاس 8 کاملاً الکتریکی و اتوبوس ها و مینی بوس های تمام برقی را برای بخش های مدرسه ، پارات ترانزیت و حمل و نقل جمعی ایجاد ، طراحی و تولید می کند. شیر یک رهبر آمریکای شمالی در زمینه حمل و نقل الکتریکی است و کلیه قطعات وسایل نقلیه خود از جمله شاسی ، بسته باتری ، کابین کامیون و بدنه اتوبوس را طراحی و ساخته و مونتاژ می کند.

همیشه وسایل نقلیه شیر همیشه فعالانه به دنبال فناوری های جدید و قابل اعتماد هستند ، ویژگی های منحصر به فردی دارند که به طور خاص برای کاربران و نیازهای روزمره آنها سازگار است. شیر معتقد است که انتقال به وسایل نقلیه کاملاً الکتریکی منجر به پیشرفت های عمده ای در جامعه ، محیط و کیفیت کلی زندگی ما خواهد شد.

معامله با شمال پیدایش

بر 30 نوامبر 2020، شیر اعلام کرد که یک توافق نامه ترکیبی تجاری و طرح ساماندهی مجدد منعقد کرده است ، که به موجب آن ، به شرط رضایت از شرایط بسته شدن عادی ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شیر با شرکت North Genesis Acquisition Corp. (NYSE: NGA) ادغام می شود ، یک شرکت اکتساب عمومی با هدف خرید و فروش عمومی متعهد به تعهد به پایداری و همسویی قوی با اصول زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت است. پس از اتمام معامله ، انتظار می رود شیر در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) با نماد جدید “LEV” ذکر شود.

شیر الکتریکی ، حرکت روشن

Thelionelectric.com

منبع شرکت شیر ​​الکتریک

لینک های مربوطه

thelionelectric.com