ایمنی بهداشتی APEX با پشتیبانی SimpliFlying استاندارد جدیدی برای رفاه حال مسافران ایجاد می کند و اولین خطوط هوایی مجاز را اعلام می کند

آتلانتا و سنگاپور، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – انجمن تجربه مسافر شرکت هواپیمایی (APEX) و SimpliFlying امروز اولین خطوط هوایی دارای گواهینامه COVID-19 را برای ایمنی بهداشتی مشتری محور APEX با پشتیبانی SimpliFlying اعلام کردند. با 33 شرکت هواپیمایی که در حال حاضر از طریق روند بررسی پیشرفت می کنند ، امروز APEX با SimpliFlying اعلام کرد که 12 شرکت هواپیمایی راه اندازی شده در شش قاره که به طور کامل مراحل ممیزی ، بازبینی و گواهی را انجام داده اند ، خدمت می کنند.

به عنوان بزرگترین انجمن هواپیمایی غیرانتفاعی در جهان که کاملاً به تجربه مسافران اختصاص داده شده است ، APEX با SimpliFlying برای ایجاد استانداردهایی برای افزایش ایمنی مشتری با بازگشت مسافران بیشتر به آسمان ، همکاری کرد. SimpliFlying طی بیش از یک دهه به بیش از 100 شرکت هواپیمایی در سراسر جهان خدمات داده است. صد در صد تمرکز آنها بر روی COVID-19 در سال 2020 بود ، بر اساس ایجاد برنامه های ایمنی همه گیر شرکت های هواپیمایی که حتی قبل از ویروس کرونا ویران نشده بود.

APEX Health Safety ساخته شده توسط چک لیست 58 نقطه ای SimpliFying 10 دسته هواپیمایی را برای تأیید ارسال ، اعتبار سنجی و روند صدور گواهینامه بررسی فصلی تحت پوشش قرار می دهد. این ممیزی دسته هایی را شامل می شود که شامل آزمایش ، ردیابی ، رویه های زمینی ، اقدامات در حین پرواز و حتی مشارکت با مارک مشترک است که یکپارچگی ایمنی محصولات هواپیمایی را بیشتر می کند. پیش بینی می شود که صدور گواهینامه هواپیمایی آگاهی مشتری از استانداردهای ایمنی بهداشت صنعت همسو را افزایش دهد ، انتخاب های آگاهانه سفر هوایی را تشویق کند و حداقل 2٪ سفر هوایی را در خطوط هوایی مجاز در سال 2021 افزایش دهد.

“مدیرعامل APEX ، دکتر ،” با بازگشت مسافران بیشتر به آسمان ، APEX از مشتریان می خواهد تا مراحل تأیید شده توسط شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان را برای رفاه خود بدانند. ” جو لیدر اظهار داشت. “هر اقدامی که با شرکتهای هواپیمایی برای تعیین حتی استانداردهای بالاتر برای ایمنی بهداشتی برای مسافران انجام می دهیم ، در نهایت به ایمن ماندن افراد در هوا و زمین کمک می کند. با ایمنی بهداشتی APEX که توسط گواهینامه SimpliFlying ارائه شده است ، ما اعتبار خارجی و بحث مورد نیاز را بیشتر ارائه می دهیم با پشتیبانی تخصص عمق باورنکردنی ساده. “

بدون هزینه ، همه شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان ممکن است در ایمنی بهداشت APEX با پشتیبانی SimpliFlying در simpliflying.com/health-safety شرکت کنند. پرسشنامه دقیق شرکت هواپیمایی را نیز می توانید در اینجا مرور کنید. پس از اتمام ممیزی اولیه با امتیازات اثبات ، مراحل تأیید گام به گام با خطوط هوایی و به دنبال آن اطلاع رسانی در سطح استاندارد رخ می دهد. تاکنون ، تقریباً یک سوم تمام شرکت های هواپیمایی استانداردهای ایمنی سلامت مشتری خود را پس از بررسی اولیه حسابرسی بیشتر کرده اند.

ما معتقدیم که سلامتی و ایمنی نباید راهی برای رقابت شرکت های هواپیمایی با یکدیگر باشد. برای اطمینان از اعتماد مسافران به حالت حمل و نقل ، باید استاندارد طلایی وجود داشته باشد که تمام شرکت های هواپیمایی باید از آن پیروی کنند یا از آن فراتر روند. این همان چیزی است که ایمنی بهداشتی APEX با استفاده از SimpliFlying به صورت کمی ارائه می دهد “، مدیر عامل شرکت SimpliFlying Shashank Nigam اظهار داشت. “شرکت های هواپیمایی و هواپیمایی سالها به دنبال شناخت زندگی هایی هستند که با سرمایه گذاری بسیار زیاد در ارتقا passenger سطح رفاه مسافران پس انداز کرده اند.”

فرایند صدور گواهینامه برای APEX Health Safety که توسط SimpliFlying طراحی شده است ، نیاز دارد که شرکت های هواپیمایی برای هر رتبه بندی از نظر استاندارد به “استاندارد طلا” برسند. این بدان معناست که شرکت هواپیمایی به وضوح از تمام استانداردهای بهداشتی لازم برای ایمنی و رفاه مسافران که در پرسشنامه ذکر شده است ، پیروی می کند و از آنها فراتر می رود. به شرکت های هواپیمایی که در محدوده 100 امتیاز فراتر از “استاندارد طلا” هستند ، به سلامت 2021 Platinum APEX ایمنی بهداشت ارائه می شود که توسط SimpliFlying طراحی شده است. سرانجام ، شرکت های هواپیمایی با حداقل 200 امتیاز بالاتر از “استاندارد طلا” به سطح ایمنی بهداشتی در سطح بیمارستان می رسند ، 2021 Diamond APEX Health Safety با پشتیبانی SimpliFlying اعطا می شود.

برای راه اندازی اولیه ، APEX و SimpliFlying با بخش گسترده ای از شرکت های هواپیمایی از حمل و نقل فوق العاده کم هزینه تا حمل و نقل جهانی کار کردند. ایمنی بهداشتی 2021 APEX که توسط شرکتهای هواپیمایی SimpliFlying تأیید شده و برای راه اندازی اولیه برنامه تأیید شده اند ، شامل موارد زیر است:

 • هوا کانادا
 • خطوط هوایی آلاسکا
 • اتحاد
 • جت اسمارت
 • هواپیمایی قطر
 • سعودی
 • خطوط هوایی سنگاپور
 • روح
 • سریلانکا
 • هواپیمایی ترکیه
 • هواپیمایی یونایتد
 • ویرجین آتلانتیک

هر یک از این شرکت های هواپیمایی در یک فرآیند یک ماهه حسابرسی را به پایان رسانده اند و درجه ای از طلا ، پلاتین و الماس ارائه شده است که باید توسط هر شرکت هواپیمایی اعلام شود.

به عنوان یک نکته مهم ، همه ایرلاین ها در سراسر جهان بر اساس بررسی دولت و الزامات COVID-19 برای پرواز ایمن هستند. ایمنی بهداشتی APEX با پشتیبانی SimpliFlying اعتبار سنجی علمی را ارائه می دهد که برای تشویق شرکت های هواپیمایی برای رسیدن به استاندارد بالاتر از نیازهای دولتی طراحی شده است. APEX معتقد است هواپیمایی باید آمادگی بالاترین استاندارد را برای ایمنی داشته باشد زیرا مشتریان آماده سفر هستند. ایمنی برابر مشتری باید قبل از عزیمت و هنگام ورود ، به دنبال رهنمودهای دولتی و جهانی رعایت شود.

برای پیشرفت بیشتر در جهت ایمنی بیشتر به سلامت مشتری ، یک کارگروه تحقیقات پزشکی و علمی به طور منظم برای بررسی آخرین تحقیقات متمرکز بر پیشرفت ها با توصیه های متمرکز بر مشتریان هواپیمایی ، ملاقات می کند. سپس APEX و SimpliFlying با شرکتهای هواپیمایی همکاری خواهند کرد تا در به روزرسانی های فصلی حسابرسی خطوط هوایی ، اجرای آنها را برای مسافران پیشرفت دهند.

###

درباره انجمن تجربه مسافر هواپیمایی (APEX)

APEX به عنوان یک شرکت غیرانتفاعی جهانی و یکی از بزرگترین انجمن های هواپیمایی بین المللی در جهان ، با پشتوانه تقریباً هر شرکت هواپیمایی بزرگ و تامین کننده با ارزش طی 42 سال گذشته ، تجربه مسافر را پیشرفت می دهد. در ارتباط با انجمن بین المللی خدمات پرواز (IFSA) و Future Travel Experience (FTE) ، APEX طیف کاملی از تجربه سفر به پایان را ارائه می دهد. APEX تمام منابع خود را برای خدمت به اعضای خود ، تقویت صنعت هواپیمایی در سراسر جهان ، پیشبرد اندیشه رهبری ، تقویت فرصت های شغلی از طریق رویدادها ، توسعه ابتکارات جهانی ، تعیین استانداردهای اصلی هواپیمایی و برجسته ساختن شایستگی شایسته در صنعت ما ، مجدداً سرمایه گذاری می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد APEX ، لطفا به apex.aero مراجعه کنید ، برای خبرنامه الکترونیکی APEX Daily Experience ثبت نام کنید ، یا APEX را دنبال کنید در توییتر، فیس بوک و لینکدین.

درباره SimpliFlying

SimpliFlying یک رهبر جهانی در استراتژی هواپیمایی است ، از سال 2008 با بیش از 100 شرکت هواپیمایی و فرودگاه در سراسر جهان کار کرده است. از ابتدای COVID-19 ، SimpliFlying بر روی ایجاد اعتماد به مسافرت از طریق اقدامات ایمنی زیستی ، آزمایش و “ردیابی و ردیابی” تمرکز کرده است. SimpliFlying از طریق چارچوب Rise of Sanitized Travel ، پاسخ صنعت هواپیمایی به این بیماری همه گیر را ارائه داد. دفتر مرکزی آن در سنگاپور، SimpliFlying دارای کارکنان است کانادا، روسیه، اسپانیا و انگلستان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SimpliFlying به https://simpliflying.com/ مراجعه کنید

مخاطبین رسانه ای:

APEX: رابین اپل باوم ([email protected])

پرواز ساده: پاول بوگومولوف ([email protected])

تصاویر مرتبط

image1.png

SOURCE APEX (انجمن تجربه مسافر هواپیمایی)