بارسری ، کافه و صدف جدید فرانسوی Helmed By Chicago’s Young Chef ستاره میشلن

شیکاگو، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – در میان چراغ های درخشان شهر همراه شیکاگو Venteux ، یک شیرینی فروشی جدید در فرانسه که دارای صدف دودی و نوار شامپاین است ، آماده است تا انرژی تازه ای به قلب مرکز شهر ببخشد شیکاگو این بهار. ونتوکس با حمایت چشمگیر رهبران صنعت مهمان نوازی ، توسط بومی شیکاگو ، سرپرست آشپز شریک دونالد یانگ (Temporis ، Les Nomades ، Bistrot Saveurs) هدایت می شود ، که به عنوان جوانترین آشپز ستاره میشلن در این کشور تجلیل می شود شیکاگو و یکی از جوانترین هایی است که با این افتخار معتبر در سراسر صنعت کسب درآمد می کند. با مشارکت مجری سرگرمی ملی و اپراتور رستوران ، مهمان نوازی کلیک (هتل ها و استراحتگاه های Pendry ، MGM Resorts International ، گروه بلک استون) ، ونتوکس در خیابان 230 N. میشیگان – در محوطه تاریخی دکوراسیون هنری دهه 1920 این شهر ، Carbide & Carbon Building در بهار 2021 شروع به کار خواهد کرد.

واقع در طبقه همکف آینده پندری شیکاگو، ونتوکس یک شرکت طراحی مشهور در دنیا را سفارش داده است استودیو مونگه برای ایجاد فضای مجلل برای فضای 4000 فوت مربع. نقطه کانونی این رستوران نوشیدنی درخشان ونتوکس است که دارای یک صحنه زندگی شبانه پر جنب و جوش ، ایده آل برای شب های خرما ، شام های تجاری و غیره است. در اینجا ، غذاخوری ها تشویق می شوند تا در ضیافت های دایره ای شکل که با نور ملایم کهربا غرق می شوند ، دنج باشند و یا تا نوبت عصر نوشیدنی ها را در نوار صدف دار جشن بچرخانند. همچنین یک کافه جذاب با یک تراس باغ سرسبز و پنجره هایی با ارتفاع 40 فوت برای پذیرایی وجود دارد شیکاگو شکوه معماری.

منوی موجود در ونتوکس کرایه راحت فرانسوی را در برگرفته از جرقه ای از خلاقیت ها ، با مجوز از ستاره در حال ظهور سرآشپز ، شریک زندگی دونالد یانگ (Crain’s 20 در 20s خود ، Jean Banchet بهترین خدمات 2019 ، راهنمای میشلن 2019). غذاخوری ها همچنین می توانند منتظر اجرای تفریحی نوار خام و بشقاب های شور نو باشند ، که همه آنها با یک برنامه شراب قدرتمند شامل انگورهای کمیاب از نوار شامپاین با روحیه Venteux تکمیل می شود.

“این دوباره نیرو می گیرد نوول فرانسه آشپز اجرایی ، دونالد یانگ می گوید: “من از 11 سال تجربه در آشپزخانه های فرانسوی استفاده می کنم و برای شکستن برخی قوانین در حالی که هنوز هم با آن سرگرم هستم ، پیچش های منحصر به فردی اضافه می کنم. ما امیدواریم که مردم برای بیرون آمدن ، لباس پوشیدن و آمدن به ما در مرکز شهر برای یک تجربه خاص و به یاد ماندنی آماده باشند. “

ونتوکس روزانه صبحانه ، ناهار و شام را روزانه و با سرویس صبحانه زنده آخر هفته ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به venteuxchicago.com یا ونتوکس را در دنبال کنید VenteuxChicago.

تماس با رسانه: روابط عمومی H2
کرستن اوپساهل، معاون رئیس جمهور – غرب میانه
[email protected]
(630) 272-2721

SOURCE Clique Hospitality