بازار خودروهای دست دوم برای رشد با 8.7٪ CAGR تا سال 2030 می گوید P&S Intelligence

نیویورک، 26 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بازار خودروهای دست دوم در طول تاریخ تحت سلطه شرکتهای مختلفی بوده است که در بخش غیر سازمان یافته در کشورهای در حال توسعه مانند فعالیت می کنند هند، چین، مکزیک، و برزیل. اکثر معاملات به طور سنتی توسط افرادی انجام می شد که سعی در فروش و خرید اتومبیل داشتند. از آنجا که طرف های درگیر در این معاملات در درجه اول افراد بوده اند تا سازمان ها یا شرکت ها ، ایجاد اعتماد و ارتباط بین آنها بسیار دشوار بوده است.

بر اساس گزارش تحقیقات بازار منتشر شده توسط P&S Intelligence ، ظهور بازیگران بخش سازمان یافته این عدم اطمینان را در معاملات و روابط تغییر می دهد. این بازیکنان علاوه بر ارائه طیف متنوعی از اتومبیل های دست دوم ، خدمات گوناگون دیگری مانند یدک کشی رایگان و سایر خدمات در نمایندگی را نیز برای جلب مشتریان بیشتر ارائه می دهند. این خدمات با ارزش افزوده به شرکت ها و سازمان های برجسته بخش سازمان یافته ای که در صنعت خودروهای دست دوم فعالیت می کنند ، کمک می کند تا مشتریان خود را گسترش داده و درآمد خود را افزایش دهند.

نسخه نمونه این گزارش را در @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/used-car-market/report-sample دریافت کنید

علاوه بر عوامل ذکر شده ، محبوبیت روزافزون تجارت الکترونیکی ، به دلیل افزایش نفوذ اینترنت و استفاده روزافزون از تلفن های هوشمند ، تقاضای خودروهای دست دوم را نیز در سراسر جهان افزایش می دهد. بسیاری از دارندگان اتومبیل های دست دوم به طور فزاینده ای از فناوری تجارت الکترونیکی برای تبلیغ محصولات خود و گسترش آگاهی در مورد موجود بودن خودروهای دست دوم استفاده می کنند. این نه تنها به مردم امکان خرید و فروش وسایل نقلیه بصورت آنلاین را می دهد بلکه باعث می شود کل روند خرید و فروش نرم و سریعتر شود.

عامل مهم دیگر در افزایش فروش خودروهای دست دوم ، کاهش میانگین سن مالکیت وسایل نقلیه در سراسر جهان است. به همین دلایل ، بازار جهانی خودروهای دست دوم از 115.2 میلیون دستگاه در سال 2019 به 275.3 میلیون دستگاه در سال 2030 رشد خواهد كرد. علاوه بر این ، بازار بین سال های 2020 و 2030 CAGR 8.7٪ ثبت خواهد کرد.

گزارش دقیق گزارش تحقیق بازار خودروهای دست دوم را مرور کنید: بر اساس بخش (غیر سازمان یافته ، سازمان یافته) ، نوع خودرو (متوسط ​​، کوچک ، بزرگ) ، پیشرانه (موتور احتراق داخلی ، برقی) ، متوسط ​​فروش (آفلاین ، آنلاین) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و رشد پیش بینی تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/used-car-market

اتومبیل های دست دوم به طور عمده توسط شرکت های بخش سازمان یافته و غیر سازمان یافته به فروش می رسند. بین این دو ، فروش این اتومبیل ها توسط سازمان های فعال در بخش سازمان یافته در سال های آینده به سرعت افزایش خواهد یافت. این امر به دلیل تمایل بیشتر خریداران به خرید وسایل نقلیه دارای گواهینامه های مجاز است. علاوه بر این ، افزایش استفاده از درگاه های آنلاین توسط خریداران و فروشندگان در کشورهای پیشرفته باعث افزایش فروش خودروهای دست دوم توسط شرکت های بخش سازمان یافته می شود.

درباره این گزارش در @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=used-car-market س inquال کنید

از نظر جغرافیایی ، پیش بینی می شود که بازار خودروهای دست دوم سریعترین رشد را در سال نشان دهد آمریکای لاتین، خاورمیانه، و آفریقا (LAMEA) در سالهای آینده. اقتصادهای نوظهور در این منطقه مانند آرژانتین، برزیل، و مکزیک عمدتاً به دلیل قدرت خرید سرسام آور مردم مقیم این کشورها ، فرصتهای رشد زیادی را برای فعالان بازار خودروهای دست دوم فراهم می کنند. علاوه بر این ، بسیاری از تولیدکنندگان وسایل نقلیه برای افزایش فروش خودروهای دست دوم در منطقه با اخلالگران آنلاین همکاری می کنند.

از این رو ، به راحتی می توان گفت که فروش اتومبیل های دست دوم در سال های آینده بسیار در سراسر جهان افزایش خواهد یافت ، دلیل اصلی این امر کاهش متوسط ​​سن مالکیت وسایل نقلیه ، محبوبیت بیش از حد تجارت الکترونیکی و ظهور بازیگران بخش سازمان یافته است. در سراسر جهان.

اندازه بازار به تفکیک بخش

توسط بخش

براساس نوع خودرو

توسط پیشرانه

  • موتور احتراق داخلی (ICE)
  • برقی

توسط فروش متوسط

مرور گزارش های بیشتر:

بازار اتومبیل خودمختار اروپا

در سطح جهان ، بازار اتومبیل های خودمختار اروپا بالاترین رشد حجمی را در سال به ثبت رسانده اند آلمان طی چند سال گذشته ، طبق یافته های شرکت تحقیقات بازار ، P&S Intelligence.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/europe-autonomous-car-market

بازار اسکوتر برقی و موتور سیکلت

از نظر جغرافیایی ، APAC بیشترین سهم از بازار اسکوتر برقی و موتورسیکلت را در گذشته به خود اختصاص داده و پیش بینی می شود در سال های آتی نیز تسلط خود را بر بازار حفظ کند.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/electric-scooter-and-motorcycle-market

درباره P&S Intelligence

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:
پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455

پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence

لینک های مربوطه

https://www.psmarketresearch.com