بازار سیستم نوار نقاله به ارزش 10.6 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار سیستم نوار نقاله توسط صنعت (خرده فروشی و توزیع ، غذا و آشامیدنی ، خودرو ، الکترونیک ، معدن و فرودگاه) ، نوع (کمربند ، غلتک ، سربار ، کف ، پالت ، هلال ، کابل ، سطل ، سایر) م Compلفه ، عملیات و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، پایجاد شده توسط MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود اندازه بازار سیستم نوار نقاله جهانی بدست آید 10.6 میلیارد دلار تا سال 2025 ، از مقدار تخمین زده شده از 8.8 میلیارد دلار در سال 2020 ، با نرخ CAGR 3.9٪.

اتخاذ بالاتر فرآیندهای اتوماسیون در صنایع مختلف استفاده نهایی و افزایش تقاضا برای جابجایی حجم بیشتری از کالاها از عوامل محرکی هستند که انتظار می رود بازار سیستم نوار نقاله را تقویت کنند. تلاش مداوم تحقیق و توسعه توسط سازندگان سیستم های نوار نقاله برای نوسازی صنعت ، فرصت های مطلوبی را برای تولیدکنندگان فراهم می کند و تقاضا برای سیستم های نقاله خودکار را در سال های آینده پیش می برد.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار سیستم نوار نقاله”

164 – جداول
57 – ارقام
252 – صفحات

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=31314058

صنعت فرودگاه در اروپا انتظار می رود بازار را از سال 2020 تا 2025 هدایت کند

در صنعت فرودگاه ، افزایش ترافیک در فرودگاه ها نیاز به گسترش ، نوسازی و توسعه فرودگاه های جدید را افزایش داده است. مثلا، آلمان انتظار می رود فرودگاه براندن برنز برلین (BER) با تأخیر طولانی مدت در سه ماهه آخر سال 2020 به بهره برداری برسد. ایتالیا همچنین انتظار می رود فرودگاه جدید برشیا-ورونا تا سال 2013 تکمیل شود 31 دسامبر 2020. تحولات مشابه در حال حاضر در جریان است آسیا و اقیانوسیه کشورهایی مانند چین و هند. سازمان فرودگاه هند در حال توسعه 100 فرودگاه تا سال 2024 است چین از ساختن 215 فرودگاه جدید تا سال 2035 خبر داده است. در صنعت فرودگاه ، از کمربندهای نقاله در فرودگاه برای چمدان مسافر استفاده می شود که در آن انواع تسمه و سه مسطح بر بازار جهانی تسمه های نقاله فرودگاه تسلط دارند.

صنایع غذایی و آشامیدنی در آمریکای شمالی پیش بینی می شود دومین بازار بزرگ در سال 2020 باشد

صنایع غذایی و آشامیدنی تحت تأثیر عواملی مانند رشد اقتصادی ، تحقیقات و تحولات فناوری ، مقررات ایمنی مواد غذایی و از همه مهمتر ، تغییر در سبک زندگی و تقاضای مصرف کننده قرار دارد. سیستم های نوار نقاله مورد استفاده در صنایع غذایی و آشامیدنی به دو دسته عمده پردازش و بسته بندی و برچسب گذاری مواد غذایی طبقه بندی می شوند. ایالات متحده میزبان بازیگران اصلی مختلف در صنایع غذایی و آشامیدنی مانند پپسی کو ، کوکاکولا ، تایسون فودز ، کرافت فودز ، شرکت کلاگ و دیگران است. به دلیل مقررات دقیق کیفیت در صنعت پردازش و بسته بندی مواد غذایی ، بسیاری از فعالان این صنعت از سیستم های نوار نقاله به عنوان روش حمل و نقل ، و انتقال محصولات غذایی از یک ایستگاه به ایستگاه دیگر استفاده می کنند.

درخواست گزارش نمونه رایگان: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=31314058

اروپا پیش بینی می شود بزرگترین بازار باشد

بازار در اروپا پیش بینی شده است که تا سال 2025 بزرگترین باشد. رشد را می توان به افزایش تجارت الکترونیکی در منطقه نسبت داد. تمرکز بر زیرساخت ها و افزایش تقاضا برای حمل و نقل مواد از انبار و شرکت های دارویی در طول بحران COVID-19 ، تقاضا برای سیستم های نقاله را افزایش داده است. آلمان دارای یکی از بزرگترین بخشهای تولید در اروپا و فرصت های قابل توجهی را برای تأمین کنندگان سیستم های نقاله فراهم می کند.

شرکت دایفوکو ، آموزشی ویبولیتین (ژاپن) ، Continental AG (آلمان) ، Siemens AG (آلمان) ، و گروه Fives (فرانسه) انتظار می رود رهبران بازار باشند. این بازیکنان برای افزایش سهم خود و متنوع سازی و تقویت شبکه های تجاری خود در بازار سیستم نوار نقاله ، استراتژی هایی مانند سفارشات عرضه ، توسعه محصول جدید ، گسترش ، مشارکت ، توافق نامه و خریدها را در پیش گرفته اند.

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار سیستم حمل و نقل چمدان بر اساس حالت (فرودگاه ، دریایی ، ریلی) ، راه حل (اعلام حضور ، غربالگری و بارگیری ، انتقال و مرتب سازی ، تخلیه و بازیابی مجدد) ، اعلام حضور (با کمک خود) ، انتقال (نوار نقاله ، DCV) ، پیگیری (بارکد ، RFID) ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار تجهیزات حمل و نقل خودکار مواد توسط محصول (روبات ها ، ASRS ، سیستم های نوار نقاله و مرتب سازی ، جرثقیل ، AGV) ، نوع سیستم (بار واحد ، بار انبوه) ، نرم افزار و خدمات ، عملکرد ، صنعت و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2024

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B را در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازارهای بازار اطلاعات و بازار رقابتی ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای مختلف متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده : + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/conveyor-systems-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/conveyor-systems.asp

SOURCE MarketsandMarkets