بازار پوشش های همرنگ خودرو به ارزش 2.7 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار بازار پوشش های سازگار اتومبیل توسط مواد (اکریلیک ، سیلیکون ، اپوکسی ، پلی اورتان ، پاریلن) ، کامپوننت (ECU ، PCB ، سنسور ، پوشش باتری ، LED و سیستم سرگرمی و سرگرمی) ، روش کاربرد ، نوع خودرو ، EV ، منطقه – پیش بینی جهانی 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود که بازار جهانی پوشش های مطابق خودرو پس از COVID-19 به آن برسد 2.7 میلیارد دلار تا سال 2025 از 1.8 میلیارد دلار در سال 2020 ، با CAGR 8.7٪.

رشد این بازار در درجه اول به دلیل افزایش الکترونیک خودرو در وسایل نقلیه و پیشرفتهای مختلف فن آوری در روش کاربرد پوشش مطابق است.

در TOC عمیق مرور کنید “بازار پوشش های سازگار اتومبیل”

111 – جداول
50 – ارقام
165 – صفحات

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=11900039

“اکریلیک از نظر نوع ماده بزرگترین بخش است.”

اکریلیک بزرگترین بازار مواد در طول دوره پیش بینی برآورد شده است. دلیل اصلی اکریلیک در بازار می تواند هزینه کمتری نسبت به سایر پوشش های موجود داشته باشد و نیاز خاصی به تجهیزات اضافی برای کاربرد آن نداشته باشد. علاوه بر این ، از اجزای حساس در برابر سطح وسیعی از آلودگی ها محافظت می کند. انتظار می رود این عوامل باعث رشد بازار بخش اکریلیک در آینده نزدیک شوند.

“سنسور بر اساس جز the سریعترین رشد برای بازار پوششهای سازگار خودرو است.”

خودرو برای انتقال ایمن و کارآمد مسافران به داده نیاز دارد. سنسورها به داده ها برای کنترل ، انطباق و پاسخ عملکردهای خودرو کمک می کنند که باعث افزایش ایمنی ، راحتی و کارایی می شوند. کاربرد سنسورها در جریان هوا ، سرعت ، خنک کننده ، موقعیت میل بادامک و موقعیت گاز است. پوشش سنسور ضروری است زیرا آنها در یک محیط کاری دشوار کار می کنند.

درخواست گزارش نمونه رایگان: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=11900039

آسیا و اقیانوسیه تخمین زده می شود که بزرگترین بازار برای بازار پوششهای اتومبیل مطابق باشد. “

آسیا و اقیانوسیه بزرگترین تولید کننده خودرو در سراسر جهان است ، با افزایش تمرکز دولت در ایجاد ایمنی و افزایش تقاضا برای ویژگی های راحتی. این امر منجر به افزایش تعداد ECU ها ، PCB ها ، حسگرها و LED ها در وسایل نقلیه می شود. انتظار می رود نرخ بالای رشد این اجزای سرمایه گذاران و گسترش های جدیدی را از تامین کنندگان پوشش سازگار منطقه ای و جهانی جلب کند تا این افزایش تقاضا را تأمین کند.

بازار پوشش های اتوماتیک اتومبیل توسط بازیکنان معتبر جهانی مانند Dow (ایالات متحده) ، هنکل (آلمان)، Chase Corporation (ایالات متحده) ، H.B. فولر (ایالات متحده) ، و الکترولوب (انگلستان). این شرکتها چندین استراتژی را برای جلب توجه در بازار رو به رشد پوششهای همرنگ خودرو در پیش گرفتند.

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار مواد شیمیایی و الکترونیکی بر اساس نوع (گاز مخصوص ، دوغابهای CMP ، پلیمرهای رسانا ، مقاومت در برابر نور ، دی الکتریک کم K ، مواد شیمیایی مرطوب ، ویفرهای سیلیکون ، ورقه های PCB) ، کاربرد (نیمه هادی ها ، سایر مناطق) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار Encapsulants توسط شیمی (اپوکسی ، سیلیکون ، یورتان) ، نوع پخت (دمای اتاق ، دمای حرارت ، UV) ، صنعت استفاده نهایی (لوازم الکترونیکی مصرفی ، حمل و نقل ، پزشکی ، انرژی و انرژی) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی به دنبال “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد و رقابتی پلت فرم تحقیقات بازار MarketsandMarkets ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/automotive-conformal-coatings-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/automotive-conformal-coatings.asp

SOURCE MarketsandMarkets