با اتمام حرکت 2020 ، اتوبوس یوتونگ آماده است تا 2021 حتی قوی تر را شروع کند

سال 2020 بی سابقه قطعاً یک لحظه اساسی در تاریخ خواهد بود. یوتونگ اتوبوس در مواجهه با بیماری همه گیر مسئولیت اجتماعی خود را در این نبرد جهانی به عهده گرفت و از هیچ تلاشی برای انجام اقدامات اهدا در سراسر جهان دریغ نکرد. از زمان شیوع ، اتوبوس یوتونگ مواد مقاوم به اپیدمی را بهمراه تجربه پیشگیری از اپیدمی یکپارچه خود به 85 کشور آسیا، اروپا، آمریکا ، آفریقا و خاورمیانه، در نهایت بیش از 10 میلیون نفر سود می برند و تقویت بین المللی اوراق قرضه.

به عنوان نماینده شرکت های چینی ، اتوبوس یوتونگ همچنین به پیشرفت خود در زمینه فناوری هوشمند ادامه داد و با نوآوری به چالش کشید. این شرکت WITGO را راه اندازی کرد – راه حل تحرک هوشمند مجهز به 5G که سیستم حمل و نقل را با داده های بزرگ ، رایانش ابری و اینترنت اشیا ارتقا می دهد. یوتونگ اتوبوس با موفقیت رکورد جهانی گینس را برای رانندگی در اتوبوس برقی با بیشترین ارتفاع در کوه به چالش کشید اورست این شرکت همچنین سازماندهی کرد سمینارهای صنعتی برای ترویج تحول هوشمند.

در حالی که صنعت در رکود بود ، اتوبوس Yutong با جلب رضایت مشتری در سراسر جهان ، حضور سریع در جهان را حفظ کرد – 760 واحد تحویل داده شد قزاقستان، 130 واحد به مکزیک به عنوان بزرگترین سفارش واگن برقی دوگانه سوز ، 102 واحد تا نروژ به عنوان بزرگترین سفارش اتوبوس EV در اروپا و سفارش 1.8 میلیاردی 1،002 واحدی به قطر، از جمله 741 اتوبوس EV به عنوان بزرگترین سفارش اتوبوس EV در جهان.

یوتونگ اتوبوس با داشتن محصولات با کیفیت بالا ، راه حل های یکپارچه و خدمات همه جانبه ، همیشه به ارائه تجربه سفر بهتر عمومی برای مردم سراسر جهان اختصاص دارد. با توجه به ارزش تجاری “زندگی بهتر بهتر اتوبوس” ، تمرکز اتوبوس Yutong هرگز محدود به محصول اتوبوس نیست بلکه تعهد ایجاد مشترکاً صنعت حمل و نقل عمومی سبز ، هوشمند و کارآمد در آینده است.

برای بیشتر لحظات برجسته Yutong Bus در سال 2020 کلیک کنید: https://www.youtube.com/watch؟v=Y3MLuzoixxk

منبع اتوبوس یوتونگ