برج خلیفه و مرکز شهر دبی سال 2021 را با یک جشن دیدنی و جذاب سال نو برگزار می کنند

نمایش آتش بازی خیره کننده ، کاملاً متناسب با نمایش برج خلیفه ، با نورها و لیزرهای خیره کننده ای تکمیل می شود ، همه با نمایش فواره دبی هماهنگ شده و تماشاگران جهانی را هم به صورت داخلی و هم به صورت آفلاین مجذوب خود می کنند.

اظهار نظر در مورد تماشای شب سال نو در مرکز شهر دبی، محمد آلاببار ، بنیانگذار Emaar ، گفت: “Emaar افتخار می کند که تجربیات کلاس جهانی را جشن می گیرد و امسال ، با وجود چالش هایی که همه ما به عنوان یک جامعه جهانی با آن روبرو بوده ایم ، تفاوتی نداشت. در موضوعی که جشن مشترک و ادای احترام به قهرمانان سال 2020 ، ما پیام امید را به همه در سراسر جهان ارسال کردیم. با روحیه رهبری شجاع و هوشمندانه امارات متحده عربی ، ما به پیروی از آنها ادامه می دهیم و با خوش بینی و هیجان چشم به راه 2021 هستیم. “

ابتدا برج خلیفه در مراسم Emaar جشن شب سال نو را از سراسر جهان به اشتراک گذاشت و از مخاطبان جهانی دعوت کرد تا از طریق مشارکت با Zoom و پخش جریانی مستقیم در YouTube و سایر کانال های رسانه های اجتماعی به طور واقعی به آن بپیوندند.

مقامات دولتی Emar و دولت در هنگام برگزاری یک بیماری همه گیر بر چالش های بزرگ میزبانی یک رویداد در مقیاس بزرگ غلبه کردند. با کمک اقدامات گسترده ضدعفونی و اقدامات نوآورانه فاصله یابی اجتماعی برای اطمینان از سلامتی و ایمنی مهمانان شب سال نو ، این رویداد بی وقفه نمونه ای از تلاش تیمی بزرگ بود. موفقیت شب بدون حمایت رهبری امارات متحده عربی ممکن نبود ، دبی مقامات ، کمیته عالی مدیریت بحران COVID-19 ، دبی پلیس ، همه اعضای کمیته امنیت رویدادها ، پیمانکاران Emar ، تأمین کنندگان و داوطلبان و تیم Emar.

این تجربه را می توان بصورت آنلاین دوباره مشاهده کرد در کانال های رسانه های اجتماعی Emar. برج خلیفه Emaar NYE 2021 را شبانه نمایش می دهد تا 7 ژانویه و نمایش جدید لیزر و نور تا 31 مارس.

منبع Emaar