برنامه سفر شرکت Allegiant به برنامه های درآمد سالانه و سه ماهه چهارم 2020

لاس وگاس، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت مسافرتی Allegiant (NASDAQ: ALGT) فراخوان کنفرانس نتایج مالی سال کامل و سه ماهه چهارم سال 2020 خود را برنامه ریزی کرده است چهارشنبه ، 3 فوریه در 4:30 بعد از ظهر EST. پخش مستقیم تماس کنفرانسی از طریق صفحه اصلی وب سایت روابط سرمایه گذاران این شرکت به آدرس http://ir.allegiantair.com در دسترس خواهد بود. پخش اینترنتی نیز در بخش “رویدادها و ارائه ها” در سایت بایگانی می شود.

Allegiant – با هم پرواز می کنیمTM

لاس وگاسمبتنی بر Allegiant (NASDAQ: ALGT) یک شرکت مسافرتی یکپارچه با یک شرکت هواپیمایی در قلب خود است ، که بر اتصال مشتریان با مردم ، مکان ها و تجربیات مهمترین تمرکز دارد. از سال 1999 ، Allegiant Air مسافران در شهرهای کوچک تا متوسط ​​را به مقصد تعطیلات کلاس جهانی با پروازهای بدون توقف و نرخ متوسط ​​پایین صنعت متصل می کند. امروز ، ناوگان تمام ایرباس Allegiant در سراسر کشور با هزینه بلیط هواپیما کمتر از نصف هزینه بلیط رفت و برگشت داخلی ، به جوامع سراسر کشور خدمات می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به ما در Allegiant.com مراجعه کنید. اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکس ها ، در http://gofly.us/iiFa303wrtF در دسترس است

توجه: این انتشار در تاریخ صدور دقیق بوده است. با این حال ، اطلاعات موجود در نسخه ممکن است تغییر کرده باشد. اگر قصد دارید از اطلاعات مندرج در اینجا برای هر هدفی استفاده کنید ، تأیید صحت ادامه آن به عهده شما است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت سرمایه گذار شرکت مراجعه کنید: http://ir.allegiantair.com

مراجعه به وب سایت شرکت در بالا به معنای درگیری هیچ یک از اطلاعات موجود در این خبر نیست.

سوالات رسانه ای: [email protected]
سوالات سرمایه گذار: شری ویلسون: [email protected]

SOURCE شرکت مسافرتی Allegiant

لینک های مربوطه

http://www.allegiantair.com