بنادر و منطقه ویژه اقتصادی آدانی محدود مناقصه نقدی را برای هر یک از 500،000،000 دلار آمریکا و 3،95٪ یادداشتهای ارشد سررسید سال 2022 آغاز می کند

احمدآباد ، هند، 25 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بنادر آدانی و منطقه ویژه اقتصادی محدود (“شرکت”) امروز اعلام کرد که پیشنهاد مناقصه خرید نقدی (“پیشنهاد مناقصه”) همه و همه معوقات آن را آغاز کرده است. 500،000،000،000 دلار آمریکا 3.95٪ یادداشت های ارشد به دلیل 2022 ، CUSIP: Y00130 HS9 ، ISIN: USY00130HS90 (مقررات S) و CUSIP: 00652M AC6 ، ISIN: US00652MAC64 (قانون 144A) (“یادداشت ها”). پیشنهاد مناقصه مطابق با تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه ، مورخ 26 ژانویه 2021 (“تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه”) که در وب سایت مناقصه (“وب سایت مناقصه”) https://bonds.morrowsodali.com/adaniports موجود است.

پیشنهاد مناقصه در ساعت 5 عصر، نیویورک زمان ، در 2 فوریه 2021، مگر اینکه همانطور که در تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه شرح داده شده است تمدید یا زودتر از آن فسخ شده باشد (مانند زمان و تاریخ ، زیرا ممکن است “مدت انقضا” تمدید شود).

دارندگان یادداشت هایی که قبل از انقضا ، به طور معتبر یادداشت های خود را مناقصه می کنند (یا به طور معتبر پس نمی گیرند) ، یا اعلامیه تحویل تضمینی را که به درستی تکمیل و به درستی اجرا شده است مطابق با دستورالعمل های توضیح داده شده در پیشنهاد مناقصه به نماینده و مناقصه تحویل می دهند یادداشت قبل از انقضا ، به صورت نقدی دریافت می کند ، برای یادداشت های معتبر مناقصه و پذیرفته شده برای خرید توسط شرکت ، 1032.3 دلار آمریکا مطابق 1000 دلار آمریکا مبلغ اصلی اسکناس (“ملاحظه”) ، به علاوه سود تعهدی و پرداخت نشده به تاریخ تسویه ، اما بدون احتساب ، که انتظار می رود در حوالی یا حوالی آن باشد 3 فوریه 2021 (سود هر یادداشتی که از طریق آگهی تحویل تضمینی مناقصه می شود ، همانطور که در تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه شرح داده شده است ، در حدود یا حوالی متوقف می شود) 3 فوریه 2021 و در اطراف یا اطراف حل و فصل خواهد شد 5 فوریه 2021)

این شرکت پیشنهاد مناقصه را به عنوان بخشی از معامله سرمایه گذاری مجدد اعلام کرده است که طبق آن از پیشنهاد همزمان (“انتشار اسکناس جدید”) اوراق بهادار بدهی جدید (“اسکناس جدید”) ، با شرایط و ضوابط رضایت بخش حاصل می شود. به شرکت ، همراه با پول نقد در دست.

پیشنهاد مناقصه منوط به صدور یادداشت های جدید حداقل در مبلغ اصلی است 500،000،000 دلار آمریکا در مورد شرایط و شرایط رضایت بخش شرکت (“شرایط تأمین مالی”). پیشنهاد مناقصه همچنین منوط به رضایت یا چشم پوشی از سایر شرایط مندرج در تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه است.

با توجه به شرایط بازار ، تکمیل انتشار یادداشت های جدید با شرایط و ضوابطی که برای شرکت رضایت بخش است و به دست آوردن کلیه مصوبات مربوط به دولت و سایر موارد ، شرکت می تواند در تاریخ تسویه حساب های جدید یا در مورد آن تصمیم بگیرد که از حق خود برای استفاده از به صورت اختیاری هر یادداشتی را که شرکت در پیشنهاد مناقصه خریداری نکرده است ، با قیمتی معادل 100٪ از مبلغ اصلی آن ، بعلاوه سود تعهدی و پرداخت نشده ، در صورت وجود ، تا تاریخ بازخرید ، به اضافه یک حق بیمه “کل” اعمال کنید. ، مطابق با شرایط و شرایط اعتبار اعتماد. این اطلاعیه به منزله اعلامیه بازخرید تحت مقررات بازپرداخت اختیاری سند اعتماد نیست.

این شرکت در رابطه با تخصیص یادداشت های جدید ، درمورد سایر فاکتورها بررسی خواهد کرد که آیا سرمایه گذار مربوطه که به دنبال تخصیص یادداشت های جدید است ، به طور معتبر مناقصه داده یا قصد قاطعانه برای مناقصه یادداشت ها را طبق پیشنهاد مناقصه نشان داده است یا خیر ، و در این صورت ، مبلغ اسمی مجموع اسناد مناقصه یا در نظر گرفته شده توسط چنین سرمایه گذار مناقصه می شود. هنگام در نظر گرفتن تخصیص یادداشت های جدید ، شرکت در نظر دارد سرمایه گذاران را که قبل از این تخصیص ، مناقصه یا قصد خود را برای مناقصه اعلام کرده اند ، ترجیح دهد.

جدول زیر اطلاعات مربوط به یادداشت های موضوع مناقصه و همچنین مبلغ اصلی مانده و ملاحظات مربوط به یادداشت ها را نشان می دهد:

عنوان امنیت

CUSIP / ISIN

مبلغ اصلی برجسته

توجه

3.95٪ ارشد
یادداشت های سررسید سال 2022

CUSIP: Y00130 HS9 ، ISIN:
USY00130HS90 (مقررات S)

CUSIP: 00652M AC6 ، ISIN:
US00652MAC64 (قانون 144A)

500،000،000 دلار آمریکا

هر دلار 1032.3 دلار آمریکا
مبلغ اصلی 1000 دلار آمریکا

یادداشت های مناقصه ممکن است در هر زمان قبل از زمان انقضا ، تا زمانی که مطابق رویه های مندرج در تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه پس گرفته شوند ، پس گرفته شوند.

این شرکت با Barclays Bank PLC ، Citigroup Global Markets Limited ، J.P. Morgan Securities plc و Standard Chartered Bank (“مدیران فروشندگان مشترک”) همکاری کرده است تا به عنوان مدیر نمایندگی پیشنهاد مناقصه خدمت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پیشنهاد مناقصه ، لطفا با Barclays Bank PLC با شماره +852 2903 3266 تماس بگیرید /[email protected]؛ Citigroup Global Markets Limited در +852 2501 2552 / + 44 20 7986 8969 / +1 212 723 6106 /[email protected]؛ جی پی مورگان اوراق بهادار plc در +44 20 3493 0682 /[email protected]؛ و Standard Chartered Bank در +44 207 885 8888 / [email protected].

این شرکت Morrow Sodali Limited (“Morrow Sodali”) را به عنوان نماینده اطلاعات و مناقصه پیشنهاد مناقصه منصوب کرده است. سtionsالات مربوط به پیشنهاد مناقصه را باید با اطلاعات تماس ارائه شده به Morrow Sodali ارسال کنید. اسناد پیشنهادی مناقصه ، از جمله تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه و اطلاعیه تحویل تضمینی ، در وب سایت مناقصه موجود است: https://bonds.morrowsodali.com/adaniports و همچنین ممکن است از طریق تماس تلفنی با مورو سودالی از طریق تلفن در دسترس باشد نیویورک: +1 203 609 4910 ، لندن: + 44 20 8089 3287 و هنگ کنگ: +852 2319 4130 یا از طریق ایمیل در [email protected].

پیشنهاد مناقصه صرفاً مطابق با تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه صورت می گیرد و تحت کنترل آن خواهد بود. این اطلاعیه به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار (از جمله ، بدون محدودیت ، یادداشت های جدید) نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهاد ، درخواست یا فروش داشته باشد وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها غیرقانونی باشد.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر:

اظهارات خاصی در این بیانیه مطبوعاتی اظهاراتی آینده نگرانه به معنای بند 21E قانون مبادله اوراق بهادار ایالات متحده از 1934 است و مشمول بندرگاه امن ایجاد شده از این طریق است. نتایج واقعی ممکن است با این عبارات تفاوت اساسی داشته باشد. به طور کلی ، این عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “اراده” یا سایر کلمات یا عبارات مشابه وارد کرد ، اما این موارد منحصر به فرد نیستند به معنای شناسایی این عبارات است. اگرچه شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اظهارات آینده نگرانه آن منطقی است ، اما ممکن است چنین انتظاراتی درست نباشد. بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی صحبت می کنند و شرکت از هرگونه مسئولیت بروزرسانی یا بازنگری این بیانیه ها صرف نظر می کند.

سرمایه گذار و ارتباط رسانه ای:

سلب مسئولیت

این اطلاعیه باید همراه با تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه خوانده شود. مطابق با این اطلاعیه ، هیچ پیشنهاد یا دعوتنامه ای برای کسب یا مبادله هرگونه یادداشت انجام نمی شود.

این اطلاعیه و یادداشت پیشنهاد مناقصه حاوی اطلاعات مهمی است که باید قبل از تصمیم گیری در مورد پیشنهاد مناقصه با دقت مطالعه شود. اگر هر دارنده یادداشت در مورد اقدامی که باید انجام دهد تردید دارد ، باید از مشاوران حقوقی ، حسابداری ، مالی و سایر مشاوره های حقوقی ، مالیاتی و مالی خود ، از جمله در مورد عواقب مالیاتی ، استفاده کند. هر دارنده ای که یادداشت های او توسط یک کارگزار ، فروشنده ، بانک ، متولی ، شرکت اعتماد یا نامزد دیگر از طرف او نگهداری می شود ، در صورت تمایل به شرکت در پیشنهاد مناقصه باید با این نهاد تماس بگیرد. هیچ یک از شرکت ها ، مدیران فروشندگان مشترک ، مورو سودالی ، متولی یا هر یک از مدیران مربوطه ، افسران ، کارمندان ، نمایندگان یا شرکت های وابسته ، توصیه ای در مورد اینکه آیا دارندگان یادداشت ها باید در پیشنهاد مناقصه شرکت کنند ، ارائه نمی دهد.

به نظر می رسد که هر دارنده یادداشت هایی که در پیشنهاد مناقصه شرکت می کنند ، نمایندگی های خاصی را ارائه می دهد که در بخش تحت عنوان “روش های یادداشت های مناقصه“در یادداشت پیشنهاد مناقصه. هرگونه مناقصه یادداشت برای خرید مطابق پیشنهاد مناقصه از یک دارنده یادداشت که قادر به ارائه این نمایندگی ها نخواهد بود پذیرفته نمی شود. هر یک از شرکت ها ، مدیران فروشنده مشترک و مورو سودالی حق خود را برای خود محفوظ می دارند. ، بنا به صلاح دید مطلق خود ، در رابطه با هر گونه مناقصه یادداشت برای خرید مطابق پیشنهاد مناقصه بررسی کند که آیا چنین نمایندگی ارائه شده توسط دارنده یادداشت ها صحیح است و اگر چنین تحقیقاتی انجام شود و در نتیجه شرکت تعیین کند (به هر دلیلی) که چنین نمایندگی صحیح نباشد ، چنین مناقصه ای از یادداشت ها پذیرفته نخواهد شد.

این اطلاعیه ، تفاهم نامه پیشنهاد مناقصه و هرگونه اسناد و مدارک مرتبط به منزله پیشنهاد خرید یا درخواست پیشنهادی برای فروش اوراق بهادار در هر شرایط یا حوزه های قضایی است که چنین پیشنهادی یا درخواست غیرقانونی است. اوراق بهادار ممکن است عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده یا ثبت نام ، یا برای حساب یا منافع اشخاص ایالات متحده ، طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 (“قانون اوراق بهادار”) یا معافیت از ثبت نام ، وجود ندارد.

اوراق بهادار مورد اشاره در اینجا تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد ایالات متحده، و ممکن است در بازار عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت قابل اعمال از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار و قوانین دولتی قابل اجرا. این شرکت قصد ثبت هرگونه اوراق بهادار در داخل را ندارد ایالات متحده یا هر حوزه قضایی دیگری New Notes فقط به موجب قانون 144A قانون اوراق بهادار به خریداران م institutionalسسه واجد شرایط و به افراد غیر آمریکایی خارج از ایالات متحده تحت مقررات S تحت قانون اوراق بهادار ارائه می شود.

اگر صلاحیت قضایی ایجاب کند پیشنهاد مناقصه توسط یک کارگزار یا نمایندگی مجاز انجام شود و هر یک از مدیران فروشنده مشترک یا هر یک از شرکتهای وابسته مربوط به آنها از قبیل واسطه یا نمایندگی مجاز در چنین حوزه های قضایی باشد ، پیشنهاد مناقصه تلقی می شود توسط چنین مدیر فروشنده یا شرکت وابسته مشترکی به نمایندگی از شرکت در چنین حوزه قضایی.

این اطلاعیه نباید به عنوان تبلیغ ، دعوت ، پیشنهاد ، فروش یا درخواست پیشنهادی برای اشتراك در خرید یا خرید هرگونه اوراق بهادار ، اعم از استقرار خصوصی یا عمومی ، در هند. یادداشت های جدید ارائه یا فروخته نخواهند شد ، و یا عرضه یا فروخته نشده اند ، در سال هند با استفاده از هر سند ارائه دهنده یا سند یا ماده دیگر مربوط به یادداشت های جدید ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، در هند یا به حساب یا به نفع هر شخصی که در هند اقامت دارد.

منبع Morrow Sodali