بیانیه رئیس و مدیر عامل A4A نیکلاس ای. کالیو پس از استعفای وزیر الین ال چائو

واشنگتن، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – از طرف شرکت هواپیمایی برای (A4A) و شرکت های هواپیمایی عضو ما ، صمیمانه از وزیر امور خارجه تشکر می کنیم ایلین چائو برای خدمات اختصاص داده شده خود در چهار سال گذشته به عنوان رئیس اداره حمل و نقل (DOT). او یک رهبر ثابت شده است که به طور مداوم دانش گسترده خود را در زمینه حمل و نقل هوایی و سایر موارد حمل و نقل استفاده می کند.

در زمان تصدی خود در DOT ، وی با تعهد ثابت قدم خود به ایمنی هدایت می شد. او با اولویت ایمنی با FAA و سایر آژانس ها همکاری کرد و حمل و نقل هوایی تجاری را به ایمن ترین روش حمل و نقل در ایالات متحده و سراسر جهان حفظ کرد. علاوه بر این ، او با موفقیت تلاش کرد تا مقررات هواپیمایی م ruleثر باشد ، با استفاده از داده ها و ریشه در علم به نفع همه ذینفعان باشد.

او در جریان مذاکرات CARES Act مدافع سرسخت صنعت بود و از طریق برنامه پشتیبانی از حقوق و دستمزد برای کمک به حفظ مشاغل شرکت های هواپیمایی – مهمانداران ، خلبانان ، مکانیک ها ، نمایندگان دروازه و سایر افراد سخت تلاش می کرد. ما از ارادت بی دریغ او در تقویت زیرساخت های حمل و نقل کشورمان بسیار قدردانی می کنیم. او پیوسته نقش مهمی را که هواپیمایی تجاری در پیشبرد اقتصاد کشور ما بازی می کند ، درک کرده است.

تجربیات فراوان وی – در تمام دوران شغلی برجسته اش – به نفع میلیون ها آمریکایی است که هر روز به سفرهای هوایی ایمن ، مقرون به صرفه و قابل دسترسی وابسته هستند.

ثانیه چائو سالهاست که در پایتخت کشور به عنوان یک کارمند دولتی تیزبین ، با استعداد و فداکار شناخته می شود. او همچنین یک دوست قابل اعتماد و وفادار است. برای او آرزوی موفقیت چشمگیر در کارهای آینده خود را داریم.

درباره A4A
شرکتهای هواپیمایی برای اعضای آمریکا (A4A) شرکتهای هواپیمایی آلاسکا ، خطوط هوایی آمریكا ، اطلس ایر ، خطوط هوایی دلتا ، فدرال اکسپرس ، خطوط هوایی هاوایی ، هواپیماهای جت بلو ایرویز ، خطوط هوایی جنوب غربی ، خطوط هوایی یونایتد و یو پی اس هستند. هوا کانادا یک عضو همکار است.

A4A به نمایندگی از شرکت های هواپیمایی پیشرو ایالات متحده ، هم مسافر و هم حمل بار ، طرفدار است. A4A با همکاری ذینفعان صنعت ، آژانس های فدرال ، دولت ، کنگره ، کارگر و سایر گروه ها برای بهبود حمل و نقل هوایی برای مسافران و مسافران همکاری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت هواپیمایی ، به وب سایت خطوط هوایی.org و وبلاگ ما ، یک طرح پرواز بهتر ، به خطوط هوایی.org/blog مراجعه کنید.

ما را در توییتر دنبال کنید:airlinesdotorg.
مانند ما در فیس بوک: facebook.com/AirlinesforAmerica.
در اینستاگرام به ما بپیوندید: instagram.com/AirlinesforAmerica.

SOURCE Airlines برای آمریکا

لینک های مربوطه

www.airlines.org