بیانیه وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما درباره CDC که مستلزم اثبات آزمایش منفی COVID-19 برای همه مسافران هوایی است که به ایالات متحده می آیند

دولت باهاما اقدامات سختگیرانه ای را برای محافظت از شهروندان ، ساکنان و بازدیدکنندگان خود انجام داده است و در شرایطی قرار دارد که به این دستور جدید پایبند است ، و یکپارچه شرایط آزمایش CDC را در باهاما پروتکل های COVID-19 موجود. در حال حاضر ، بازدید کنندگان از The باهاما که بیش از چهار شب و پنج روز اقامت دارند ، لازم است در روز پنجم اقامت خود ، سریعاً یک آزمایش آنتی ژن انجام دهند ، باهاما تایید شده برای انجام آزمایشات. این بدان معنی است که مسافران و ساکنان به طور یکسان ، به راحتی به آزمایشات ویروسی دسترسی پیدا می کنند ، اکنون برای ورود به ایالات متحده لازم است.

Dionisio D’Aguilar، The گفت: “دولت باهاما به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 ، که اولویت اصلی ما از ابتدای بروز این همه گیر جهانی است ، به کار خود با CDC ادامه خواهد داد.” باهاما وزیر جهانگردی و هواپیمایی. “سفر ما بدون هیچ مانعی در جاده نبوده است ، اما ما در مقابله با این ویروس گام های بلندی برداشته ایم که تعداد بسیار کمی که اکنون به دست آورده ایم ، گواه است. بازدید کنندگان از سواحل ما باید با خیال راحت بدانند که ما هر کاری را انجام می دهیم تلاش برای حفظ باهاما ایمن است و اکنون می تواند یک کلید تست ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای آزمایش که مطابق با نیازهای ایالات متحده است ، ارائه دهد. “

همه مسافران ایالات متحده به The باهاما همچنین شهروندان و ساکنان باهامیان ملزم به رعایت پروتکل های CDC برای ورود به ایالات متحده هستند. مروری بر این شرایط و همچنین سالات متداول را می توان در وب سایت CDC یافت.

برای لیستی از سایت های آزمایش شده COVD-19 در The باهاما، و همچنین یک نمای کلی از The باهاما پروتکل های سفر و ورود ، لطفا به Bahamas.com/travelupdates مراجعه کنید.

با توجه به سیالیت COVID-19 ، دولت از باهاما به نظارت بر موارد در سراسر جزایر ادامه خواهد داد و در صورت لزوم محدودیت ها را سست یا تشدید می کند. باهاما یک مجمع الجزایر با بیش از 700 جزیره و جزیره است ، در 100000 مایل مربع گسترش یافته است ، به این معنی که شرایط و موارد ویروس می تواند در هر 16 جزیره موجود برای استقبال از بازدید کنندگان متفاوت باشد. مسافران باید قبل از سفر ، با مراجعه به سایت Bahamas.com/travelupdates ، وضعیت مقصد جزیره خود را بررسی کنند.

س PRالات پرس
آنیتا جانسون-پتی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

وبر شاندیویک
روابط عمومی
[email protected]

SOURCE وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما