بیانیه ATA در مورد استعفا وزیر حمل و نقل الین ال چائو

آرلینگتون ، واشنگتن، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – رئیس و مدیرعامل انجمن های حمل و نقل آمریکایی کریس اسپیر بیانیه زیر را در مورد وزیر حمل و نقل صادر کرد الین چائو اعلامیه استعفا:

“وزیر امور خارجه چائو یک رهبر قدرتمند و یک شریک عظیم در بسیاری از موضوعات تأثیرگذار بر صنعت حمل و نقل بوده است. او به عنوان یکی از باتجربه ترین دبیران کابینه در تاریخ کشور ما به عنوان یک رهبر وارد عمل شد و ثابت کرد که یک رهبر است که مظهر یکپارچگی است. ، شجاعت و اعتقاد راسخ

“از تلاش های این بخش برای بهبود ایمنی ضمن ایجاد انعطاف پذیری برای رانندگان تجاری ، ترسیم نقشه راه برای رهبران حمل و نقل در آینده برای استفاده از وسایل نقلیه اتوماتیک ، و شناخت نقش منحصر به فرد رانندگان در صنعت ما ، وی باید به دلیل چشم اندازش مورد تقدیر قرار گیرد.

“رهبری او در سراسر بیماری همه گیر COVID ، اطمینان از ادامه کامیون ها و رانندگان کامیون ها برای انجام کارهای اساسی خود – علی رغم موانع زیادی که در مقابل آنها قرار داشت – مثال زدنی و نمونه ای از تعهد وی به این کشور بود.

“با توجه به یادداشت شخصی ، سالها که برای او کار کردم و می توانم با او کار کنم ، می توانم تأیید کنم که الین فردی با اخلاق قوی است و باید به خاطر بیکار ماندن با پیگیری وقایع نفرت انگیز و شرم آور دیروز در پایتخت تحسین شود. نوعی موضع اصولی در حمایت از دموکراسی ما است که من همیشه می دانستم او از آن استفاده می کند. به نمایندگی از ATA و کل صنعت حمل و نقل ، می خواهم از او بخاطر خدمات تحسین برانگیز به ملت ما تشکر کنم.

“ما مشتاقانه منتظر همکاری با نامزد وزیر حمل و نقل بایدن رئیس جمهور منتخب هستیم پیت بوتیگیگ همانطور که انتقال خود را برای هدایت بخش آغاز کرد. “

انجمن های باربری آمریکا بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و مجالس مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا برای جابجایی بار کشور ما به بیشتر بستگی دارد. ATA را دنبال کنید توییتر، فیس بوک، یا در کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد.

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org