بیمارستان بین المللی AEK Udon گواهینامه انطباق GHA با COVID-19 را برای سفر پزشکی کسب می کند

برنامه اعتبارسنجی بهداشت جهانی (GHA) برای خدمات سفر پزشکی ، این مجوز را صادر کرد کووید19 راهنما در اوایل سال جاری برای کمک به سازمان های صنعت پزشکی و گردشگری سلامت که به دنبال کاهش خطر عفونت ویروس کرونا برای بیماران مسافرتی داخلی و بین المللی و همراهان آنها هستند. این دستورالعمل ها از این نظر منحصر به فرد هستند که بر کل پیوستگی مراقبت ، از جمله تعاملات با سازمان بهداشت ، هتل و حمل و نقل زمینی متمرکز هستند.

به گفته دکتر Arunee Chatpaitoon ، رئیس بیمارستان بین المللی Aek Udon ، “در حالی که بیماری همه گیر COVID-19 همچنان یک چالش مداوم است ، من بسیار افتخار می کنم که تیم ما با رعایت موارد زیر به سرعت و به طور مداوم برای حفظ بیماران و کارکنان انجام داده است. مقررات داخلی و همچنین پروتکل ها و دستورالعمل های ملی و بین المللی برای کاهش خطر عفونت COVID-19 برای بیماران و کارکنان. دستیابی به گواهینامه انطباق GHA با دستورالعمل های COVID-19 برای برنامه های سفر پزشکی یک گام بسیار مهم برای تأیید این است که بیمارستان بالاترین استانداردهای خدمات را در جهانگردی پزشکی ارائه می دهد و بیماران مسافرتی پزشکی از خدمات و مراقبت های با کیفیت بالا در کل دوره مراقبت از سفر پزشکی برخوردار هستند. “

صدور گواهینامه انطباق برای بیمارستان ها و مراکز درمانی یک گواهینامه سه ساله با بررسی سالانه است ، که به مسافران پزشکی ، مراجعه کنندگان و سایر پرداخت کنندگان نشان می دهد که این سازمان توصیه های مندرج در دستورالعمل ها را به عنوان یک استراتژی کاهش خطر ابتکاری برای اطمینان از امنیت و رفاه بیمار اجرا کرده است. در طی و بعد از COVID-19. در فرآیند صدور گواهینامه تعبیه شده است آموزش آنلاین تا کارکنان با روند راهنما و گواهینامه آشنا شوند.

مطابق با کارن تیمونز، مدیر ارشد اجرایی ، اعتباربخشی بهداشت جهانی (GHA) ، “گواهینامه انطباق COVID-19 با نشان دادن اینکه یک برنامه سفر پزشکی پروتکل های عملیاتی ، روش ها و رویه هایی را که تحت بازبینی خارجی قرار گرفته اند ، به افزایش اعتماد بیمار به یک سازمان کمک می کند. منعکس کننده بهترین روشهای بین المللی طراحی شده برای ایمن نگه داشتن بیماران در حال مسافرت است. ما بیمارستان بین المللی Aek Udon را برای دستیابی به گواهینامه مطابقت GHA و تمرکز قوی آن بر ایمنی بیمار و تجربه بیمار تبریک می گوییم.

برنامه جهانی اعتبار سنجی بهداشت و درمان (GHA) COVID-19 برای راهنمای خدمات سفر پزشکی رایگان است و صدور گواهینامه انطباق فرآیندی است که به صورت مجازی و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی انجام می شود.

درباره GHA

اعتبار بهداشت جهانی برای خدمات سفر پزشکی در سال 2016 تاسیس شد ، تنها نهاد معتبر است که فقط بر خدمات سفر پزشکی تمرکز دارد. استانداردهای بین المللی GHA و هنجارهای حرفه ای برای سفرهای پزشکی با مشورت با متخصصان برجسته جهانی در صنعت ، از جمله ارائه دهندگان ، بیمه ها و کارفرمایان متعهد به ایجاد بهترین روش ها در جهانگردی پزشکی و گردشگری سلامت ، که از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در تأیید کیفیت و تجربه بیمار پشتیبانی می کنند ، تهیه شده است. افزایش دید ، و اجرای یک مدل تجاری پایدار برای ارائه دهندگان در کل پیوستگی مراقبت از سفر پزشکی. GHA در سال 2019 ، انجمن بین المللی کیفیت ارزیابی بهداشت خارجی (IEEA) ISQua را دریافت کرد.

بازدید: https://globalhealthcareaccreditation.com/

درباره بیمارستان بین المللی Aek Udon

بیمارستان بین المللی Aek Udon با هدف ارتقا health سلامتی در میان تایلند افراد و افراد خارجی با اولویت بندی گزینه های درمانی برای بیماران / مشتریانی که به دنبال مراقبت و درمان استاندارد و خدمات عالی مبتنی بر حقوق بیمار و اخلاق حرفه ای و آماده برای مقابله با بیماری های نوظهور در نسل پنجم هستند.

بازدید: https://www.aekudon.com

اعتبار جهانی اعتبار پزشکی