تحویل بدون تماس به یک نقطه عطف در ایالات متحده می رسد

SACRAMENTO ، کالیفرنیا.، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – قبل از سال 2020 ، تحویل بدون تماس اصطلاحی بود که فقط در جیب های کوچک خرده فروشی جعبه بزرگ برای صرفه جویی در وقت کارمندان استفاده می شد. مشتریان می توانند به صورت آنلاین چیزی سفارش دهند و آن را از طریق سیستم قفل متصل به برنامه که در جلوی فروشگاه نصب شده است و نه در میز خدمات مشتری تحویل بگیرند. امروز ، در حضور COVID-19 ، تحویل بدون تماس در ایالات متحده تبدیل شده است یک ضرورت بهداشت عمومی ، پیشگام صنعت ، ساکرامنتومبتنی بر Luxer One ، اولین شرکتی است که به 100 میلیون تحویل از بسته ها ، خریدهای خرده فروشی و کتاب های مدرسه گرفته تا مدارک قانونی ، لپ تاپ های دانشجویی و تحویل غذا توسط یک قفل هوشمند رسیده است.

می گوید: “رشد نیاز به کمدهای هوشمند از زمان COVID-19 چیز چشمگیری نیست.” آریک لوی، بنیانگذار و مدیرعامل Luxer One. “ما از یک شرکت قفل هوشمند در درجه اول در خدمت مدیریت بسته برای مجتمع های آپارتمان و برخی از فروشگاه های خرده فروشی به یک شرکت راه حل بدون تماس در خدمت صنایع مختلف برای اهداف مختلف در کمتر از یک سال تبدیل شده ایم. من یک دید طولانی مدت از این داشتم ، از آنجا که قفل های هوشمند و اتوماسیون کاملاً رایج است اروپا؛ اما سرعتی که در ایالات متحده اتفاق افتاد خیره کننده بود. “

در سال 2019 ، Luxer توسط Kingsley Report به رتبه 1 سیستم قفل بسته بندی چند خانواده تبدیل شد. امروزه کمدهای آنها در هزاران ساختمان آپارتمانی کلاس A ، صدها کتابخانه ، دفاتر ، ساختمان های دولتی و فروشگاه های خرده فروشی ، چندین دانشگاه ایالتی کالیفرنیا از جمله UCLA ، Honeywell ، Macy’s ، Foot Locker و بزرگترین خرده فروش خانه سازی آمریکا یافت می شود.

لوی می افزاید: “در نهایت ، با رشد قریب الوقوع بخش دولتی و همچنین نصب در خرده فروشی های بزرگ ، ما به الگویی خواهیم رسید که در آن قفسه های هوشمند اساساً در همه جا قرار دارند و برای استفاده عمومی در مقابل استفاده توسط یک تجارت خاص منظور شده اند.” “تحویل هر چیزی به آدرس منزل به نفع یک مدل قفل عمومی امن تر ، متصل تر و اقتصادی تر ، کمتر و کمتر معمول می شود.”

Luxer One بیش از یک دهه پیش برای اولین بار سیستم های قفل هوشمند با کیفیت بالا را برای مدیریت بسته ها معرفی کرد. آنها همچنین اولین نرم افزار iOS صنعت را برای قفل های هوشمند توسعه دادند. امروزه آنها به عنوان قفسه هوشمند برای کیفیت ، زیبایی و سهولت استفاده در نظر گرفته می شوند. یک سیستم قفل لاکسری اساسی را می توان در هر کجا نصب کرد ایالات متحده فقط در طی چند روز ، و گزینه های مختلف پرداخت آنها را به همان اندازه مقرون به صرفه می کند 249 دلار هر ماه.

مخاطب:
نیکلاس ساندرسون
415.572.0985
[email protected]

SOURCE Luxer One

لینک های مربوطه

https://www.luxerone.com