تندركام در CES 2021 جدیدترین Edge AI جعبه و محلول كابین خلبان E خود را معرفی می كند

پکن، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – تندركم ، ارائه دهنده راه حل محصولات و راه حل های اینترنت اشیا-در جهان ، امروز Edge AI Box بی نظیر خود را معرفی می كند – EB5 و E-cockpit Solution 4.5 at CES 2021، fرام 11 تا 14 ژانویه دیجیتالی

EB5 عصر جدیدی از محاسبات لبه ای را به راه انداخته است

با افزایش تعداد دستگاههای متصل ، نیاز به پردازش و انتقال داده در زمان واقعی در میان دستگاهها و ابرها افزایش می یابد. EB5 برای تأمین این تقاضا از طریق توانمندسازی قابلیت پردازش داده در سمت دستگاه ایجاد شده است تا بار ناشی از سمت ابر را کاهش دهد ، این امر باعث می شود انتقال داده بین ابرها و دستگاه ها کارآمدتر و مقرون به صرفه باشد. EB5 ، اولین جعبه محاسباتی لبه است که می تواند از هر دو سیستم عامل لینوکس و اندروید و همچنین اتصال 5G پشتیبانی کند ، مبتنی بر Qualcomm IoT System-on-Chip (SoC) قدرتمند است و می تواند 15 عملکرد برتر AI و همچنین تا 24 کانال ارائه دهد قابلیت پردازش فیلم FHD. همچنین چندین پروتکل ارتباطی اینترنت اشیا such مانند Modbus ، BACnet ، CAN ، MQTT ، zigbee را ادغام می کند و از سیستم عامل های اصلی ابر از جمله AWS ، Microsoft Azure پشتیبانی می کند. کیفیت استاندارد بالای آن به همراه طراحی برجسته بدون فن و همچنین رابط های فراوان باعث می شود EB5 در محیط های پیچیده مانند ساختمان ، مراقبت های بهداشتی ، خرده فروشی ، کارخانه و ترافیک و غیره به خوبی جا بیفتد.

کابین خلبان الکترونیکی راه حل 4.5 که منجر به روند جدید وسیله نقلیه هوشمند است

با ظهور عصر اتومبیل که توسط نرم افزار تعریف شده است ، کابین خلبان هوشمند که به تدریج به مغز خودرو و محور HMI تبدیل می شود ، نقش مهمی را ایفا می کند. E-cockpit Solution 4.5 بر روی پلتفرم خلبان کابین خلبان دیجیتال Qualcomm® Snapdragon ™ Automotive ساخته شده است و دارای یک پلتفرم نرم افزاری QNX Hypervisor 2.1 است که از سیستم عامل QNX 7.0 و Android P استفاده می کند. این یک پلت فرم کابین خلبان همجوشی مبتنی بر SOA است ، که توسعه دهندگان را قادر می سازد توسعه ، تغییر یا ارتقا of خدمات را با کارآیی بیشتری انجام دهند. این همچنین شامل راه حل هوشمند موتور و راه حل دستیار AI است که می تواند پاسخگوی خواسته های فردی مشتریان مختلف باشد. علاوه بر این ، راه حل کابین خلبان E 4.5 از طریق استفاده مجدد از قدرت محاسباتی تراشه تعبیه شده در کابین خلبان ، از عملکردهای رانندگی مستقل مانند پارکینگ خودکار پشتیبانی می کند.

محصولات و راه حل های عالیتر از AIoT و زمینه های هوشمند اتومبیل ، مانند C610 Open Kit برای دوربین هوشمند ، راه حل های پوشیدنی هوشمند ، ابزارهای پیشرو در صنعت HMI در تولیدات اتومبیل – Kanzi و غیره نیز از جمله صفحات نمایش داده شده هستند.

بیا و این محصولات را تجربه کن و راه حل ها ، کلیک کنید https://digital.ces.tech/home و “ThunderSoft” را در “Exhibitor Directory” جستجو کنید.

درباره تندركم

تندركم ، دفتر مرکزی آن سن دیگو، یک سرمایه گذاری مشترک بین تندر سافت و کوالکام است. تندركم با سرعت بخشیدن به راه حل های یك مرحله ای كه توسط Qualcomm Technologies طراحی شده است ، برای سرعت بخشیدن به نوآوری در اینترنت اشیا و صنعت خودرو تاسیس شد. تاندركم از طريق قابليت هاي خود در سيستم عامل ها از جمله اندرويد ، لينوكس و ساير كشورها ، نرم افزار خارج از كشور و نمونه كارهاي فن آوري AI روي دستگاه از ThunderSoft و يك شبكه فروش و پشتيباني جهاني ، يك شريك ارزشمند و قابل اعتماد براي مشتريان جهان با هدف کیفیت ، محصولات نسل بعدی و کوتاه شدن زمان تجاری سازی. در www.thundercomm.com بیشتر بیاموزید

SOURCE Thundercomm

لینک های مربوطه

http://www.thundercomm.com