جورنی با موقعیت مکانی جدید در لندن وارد بازار آپارتمان و آپارتوت خدمات اروپایی می شود

لس آنجلس، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – جورنی ، شرکت، یک شرکت فناوری مهمان نوازی که پیشگامان نسل بعدی اقامتگاههای مبتنی بر تقاضای فناوری است ، امروز اعلام کرد که گسترش خود را به بازار آپارتمان و هتل آپارتل خدمات اروپایی با اولین مکان در لندن. از طریق مشارکت استراتژیک با شرکت مشاور صنعت پیشرو The MRP Group و لندنمبتنی بر Clockwork Group ، Jurny فن آوری اختصاصی خود را برای ساده سازی عملیات در ملک Clockwork واقع در قلب لندن منطقه قانونی و مالی Square Mile Mile.

لندن یکی از اروپا بزرگترین بازارهای اجاره تعطیلات و پتانسیل بسیار زیادی دارد ” دیوید فیلیپس، بنیانگذار و رئیس Jurny. “این مشارکت باعث می شود تا جورنی بتواند ردپای جهانی خود را به یک بازار مهم با یک رهبر اثبات شده در صنعت گسترش دهد. تمرکز اصلی گروه MRP در بخش آپارتمان خدمات و تخصص صنعت آنها را به یک شریک ایده آل برای آغاز گسترش ما به بازار اروپا تبدیل می کند.”

به دنبال رشد سه رقمی سال گذشته ، جورنی با بیش از 500 واحد تحت مدیریت در حال رشد است تا از رشد خود دو برابر شود. گسترش سریع این شرکت با افزایش تقاضا برای راه حل های مجهز به فناوری و بدون تماس برای تأمین نیازهای سفر مدرن و بهبود کارایی عملیاتی ، تقویت شده است. همه واحدهای مارک دار Jurny با فناوری هوشمند به روز شده اند تا تجربه درخواستی را با دسترسی سریع به ورود به سیستم ، ورود به اتاق ، کنترل دما و خدمات نظافت و دربان از طریق تلفن هوشمند ارائه دهند.

Dhruv Patel OBE ، شریک مدیر تجارت هتل های Clockwork Group ، گفت: “ما واقعاً از همکاری با Jurny در ورود آنها به بازار اروپا و ارتقا property املاک خود با تکنولوژی پیشرفته هتل بسیار هیجان زده هستیم.”

لندن همانطور که از سوابق اخیر معاملات ما در بخش اقامت طولانی مدت نشان داده شده است ، همچنان مکانی بسیار مورد جستجو برای اپراتورها و سرمایه گذاران است. “Narup Chana ، مدیر گروه MRP گفت:” در حالی که یک حرکت تدریجی به سمت وجود داشته است محصولات تحت فن آوری در مهمان نوازی در پنج سال گذشته ، همه گیری اخیر فقط این انتقال را تسریع کرده است ، و جورنی پیشگام این تغییر است. این یک فرصت درخشان برای جورنی است و من مطمئن هستم که این تنها شروع داستان رشد انگلیس است. “

توسط Clockwork Group توسط مشاوره داده شد آلیونا آنتوننکو قانون کیستون ، و ماکس تورن و Narup Chana از گروه MRP. توسط جورنی توصیه شد اشلی کی ناکامورا از گوندرسون دتمر.

درباره جورنی
Jurny یک شرکت فناوری مهمان نوازی است که راه حل های مدیریتی مبتنی بر SaaS را ارائه می دهد که برای پاسخگویی به نیازها و انتظارات مسافر مدرن طراحی شده است. جورنی مشتریان را برای اقامت کوتاه مدت با سوئیت ها و آپارتمان های مارک سطح بالا متعلق به ملک مستقل و صاحبان هتل متصل می کند. از طراحی تا پیاده سازی ، خدمات مدیریت کلید در اختیار Jurny ، یک تجربه کاملاً اتوماتیک از ورود به سیستم برای چک کردن برای مهمانان و صاحبان خود را در صنعت امکان پذیر می کند ، در نتیجه عملیات بی عیب و نقص و سود بیشتر است.

لطفا ببینید www.jurny.com، و به گفتگو بپیوندید اینستاگرام، فیس بوک و LinkedIn.

درباره گروه MRP
گروه MRP با بیش از 30 سال تجربه عملیاتی و سرمایه گذاری در صنعت ، مشاوران برجسته آپارتمان خدمات و بخش آپارتمان هستند. این تیم طی سالهای اخیر بیش از 1 میلیارد پوند دارایی معامله کرده است که شامل جستجوهای اپراتور ، فروش سرمایه گذاری و M&A است. علاوه بر این ، این تیم در ارائه راه حل و مشاوره به مشتریان خود تخصص دارد. در نتیجه ، این تیم نامزد دریافت جوایز متعددی از جمله بهترین مشاوره اقامت طولانی 2019 ، بهترین ارائه دهنده خدمات 2019 و جایزه پیشرفت و نوآوری در صنعت 2019 شده است. www.mrpadvisor.com برای اطلاعات بیشتر و جزئیات تماس

تماس با رسانه:
آنجلا پیترسن
[email protected]
(631) 830-3305

منبع Jurny، Inc.