داده های بازار جهانی جدید Sandhills نشان می دهد که سطح موجودی موجود در افزایش ارزش در ماشین های استفاده شده 10 ساله یا قدیمی بیشتر است

مقایسه کردن دسامبر 2020 به دسامبر 2019، مقادیر تجهیزات کشاورزی مورد استفاده (6.85٪ سالانه) ، همانطور که مقادیر کامیون (94/4٪ سالانه) مورد استفاده قرار گرفتند ، افزایش یافت. بخشهای کلیدی در گروه سنی 10 تا 15 سال به رونق این بازارهای تجهیزات استفاده شده کمک کردند. روندهای قابل توجهی که باید از آنها یادداشت شود دسامبر 2020 عبارتند از:

کامیون های سنگین کارکرده ایالات متحده

  • شاخص قیمت استفاده شده از کامیون Sandhills نشان می دهد که ارزش کامیون های خوابیده استفاده شده 8.31٪ افزایش یافته و کابین های دست دوم روز گذشته 3.48٪ افزایش یافته است. گروه سنی 10 تا 15 سال در بازار کابین روزانه با افزایش دو رقمی YOY در این راه پیش قدم شد.

ایالات متحده از تجهیزات ساخت و ساز سنگین استفاده می کند

  • با حفاری در گروه سنی 10 تا 15 سال در بین گروه های ساختمانی ، شاخص قیمت ساخت و ساز Sandhills Used 12.2 12 بهبود قیمت YOY را نشان داد.
  • این جهش با مقادیر دوزر ، که 19٪ نسبت به سال قبل افزایش داشت ، و لودرهای چرخدار ، با مقادیر بالاتر از 11٪ سالانه ، برجسته شدند.

تجهیزات مزرعه دست دوم ایالات متحده

  • شاخص قیمت دست دوم کشاورزی Sandhills دریافت که در گروه تراکتورهایی که 175 اسب بخار قدرت دارند ، گروه سنی 10 تا 15 سال به طور متوسط ​​9٪ افزایش قیمت دارند.

گزارش کامل را بدست آورید
برای کسب اطلاعات بیشتر ، یا دریافت تجزیه و تحلیل دقیق از Sandhills Global ، با ما تماس بگیرید [email protected].

درباره Sandhills Global
Sandhills Global یک شرکت پردازش اطلاعات است که دفتر مرکزی آن در لینکلن ، نبراسکا. محصولات و خدمات ما اطلاعاتی را در قالب نشریات تجاری ، وب سایت ها و خدمات آنلاین جمع آوری ، پردازش و توزیع می كنند كه خریداران و فروشندگان را در سراسر صنعت ساخت و ساز ، كشاورزی ، جنگلداری ، و گاز ، تجهیزات سنگین ، كامیون حمل و نقل و حمل و نقل هوایی متصل می كند. رویکرد یکپارچه و خاص صنعت ما نسبت به فناوری ها و خدمات میزبان راه حل هایی را ارائه می دهد که به مشاغل بزرگ و کوچک کمک می کند تا به طور موثر کار کنند و به طور ایمن ، مقرون به صرفه و با موفقیت رشد کنند. Sandhills Global – ما ابر هستیم.

درباره شاخص قیمت دست دوم Sandhills
شاخص قیمت دست دوم Sandhills سنج اصلی برآورد ارزش بازار دارایی های استفاده شده است – چه در حال حاضر و چه در طول زمان – در صنایع حمل و نقل باربری ، کشاورزی و تجاری به نمایندگی از بازارهای جهانی Sandhills. با استفاده از FleetEvaluator ، ابزار ارزیابی دارایی انحصاری Sandhills ، شاخص قیمت استفاده شده بینش مفیدی در مورد تغییر و تحول شرایط عرضه و تقاضا برای هر صنعت فراهم می کند.

با Sandhills تماس بگیرید
www.sandhills.com/contact-us
402-479-2181

SOURCE شرکت انتشارات Sandhills

لینک های مربوطه

https://www.sandhills.com