در سراسر جهان در 100 دقیقه

در حالی که بسیاری از تورهای آنلاین در زمان ویروس کرونا شروع به ظهور کرده اند ، تورها همچنان یک مقصد واحد هستند. HIS دارای شبکه ای با 201 شعبه در 65 کشور در سراسر جهان است. این اجازه می دهد تا HIS به طور منحصر به فرد بتواند از طریق شعب محلی به بینندگان از سراسر جهان متصل شود. این تورها به صورت زنده در زمان واقعی پخش می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که راهی برای برقراری ارتباط دو طرفه ایجاد می کنند که تجربه ای متفاوت از مشاهده غیرفعال مشاهده شده در بیشتر تورهای موجود در حال حاضر را ایجاد می کند. این تور به منظور افزایش علاقه و انگیزه برای سفر واقعی در زمان بازگشت دنیا طراحی شده است.

از آنجا که هر کشور در مناطق زمانی خاص خود است ، زمان شروع تور با دقت انتخاب شد تا بهترین های هر کشور به نمایش گذاشته شود. با اتصال پخش مستقیم از هر کشور ، به بینندگان امکان می دهد تا به سراسر جهان سفر کنند. راهنماهای محلی HIS از شما در کشورشان استقبال می کنند و سایت های مختلفی را برای انتقال جذابیت منطقه به نمایش می گذارند.

اگرچه بسیاری به دلایل مختلف به طور موقت مسافرت خود را رها کرده اند ، اما این تجربه مجازی به مردم اجازه می دهد تا بار دیگر از جاهای دیدنی جهان لذت ببرند و “سفر” جهانی کنند. علاوه بر این ، اگرچه ظهور پروازهای LCC باعث شده گزینه های کم هزینه بیشتری برای پرواز برای کسانی که هنوز مسافرت را انتخاب می کنند ، داشته باشد ، اما پرواز با هواپیما مطمئناً قیمت ها را افزایش می دهد. سفر در مسیر سنتی هم از نظر قیمت و هم از نظر هزینه بسیار زیاد است. این تور آنلاین به شما امکان می دهد بهترین دیدنی ها را به طور موثر و اقتصادی مشاهده کنید.

مناظر برنامه ریزی شده:

  • هونولولو، هاوایی (5:30 بعد از ظهر به وقت محلی – هنگام غروب آفتاب در ساحل وایکیکی قدم بزنید
  • واراناسی ، هند (9:30 صبح به وقت محلی – با قدردانی از مناظر اطراف رودخانه گنگ ، مشاهده یک پناهگاه هندو ، قدم زدن در یک شهر قدیمی
  • نایروبی، کنیا (7:00 صبح به وقت محلی – سافاری در پارک ملی نایروبی
  • استانبول، ترکیه (7:30 صبح به وقت محلی – در مسجد آبی و ایاصوفیه قدم بزنید
  • توکیو، ژاپن (2:00 بعد از ظهر به وقت محلی – خیابان ناکامیسه را در Asakusa پیاده روی کنید

Details جزئیات تور
شروع می شود: پانزدهم ژانویه (جمعه) 7:30 PM PST / 35
تاریخ های بیشتری می آید

Other سایر تورهای آنلاین ما را مشاهده کنید
ما تعداد بیشتری آنلاین انحصاری داریم ژاپن تورهایی که بتوانید از طریق ایمنی و راحتی خانه خود کشور را کشف کنید. این پیوند را در زیر ببینید:

https://his-international-tours.eventbrite.com

تورهای آنلاین راهی بدون خطر برای سفر است

با ما تماس بگیرید
خود ایالات متحده آمریکا [email protected]

منبع H.I.S. تورهای بین المللی (NY)، INC