دلفون جوزف مونتانو را به عنوان رئیس جمهور منصوب می کند

جو بیش از 25 سال را در بخشهای الکترونیکی و فناوری مواد الکترونیکی گذرانده است. او دارای سابقه فنی و تجاری گسترده ای است ، با تجربه ای از نیمکت تحقیق و توسعه تا مدیریت اجرایی. اخیراً جو به عنوان جانشین معاون فروش و بازاریابی در Intermolecular خدمت کرده است ، جایی که او در بازگرداندن شرکت به سودآوری و تنظیم هماهنگی خرید آن توسط Merck KGaA ، Darmstadt ، آلمان در سال 2019. جو قبل از کار در Intermolecular ، مدیر تجارت جهانی بخش پیشرفته الکترونیک MacDermid Enthone بود. جو دارای مدرک لیسانس علوم مهندسی شیمی از دانشگاه شمال شرقی که در بوستون.

وی می گوید: “من از پیوستن جو به ما بسیار هیجان زده هستم. با ادامه رشد و گسترش دلفون در بازارهای جدید ، اطمینان دارم که تجربه گسترده جو در تولید مواد نیمه هادی و توسعه تجارت برای تیم رهبری ما یک سرمایه محسوب می شود.” جین بیچام، مدیر عامل شرکت دلفون.

زمینه:

دلفون راه حل های پلیمری و چسب ابتکاری را در صنایع نیمه هادی ، فوتونیک ، پزشکی و هوافضا ارائه می دهد. این شرکت از طریق بخشهای Gel-Pak® ، UltraTape® و TouchMark محصولات پیشرفته ای را تولید کرده است که راه حلهایی برای فرایندهای تولید در طیف گسترده ای از بازارها ارائه می دهد. مشتریانی از سراسر جهان می دانند که حتی در حیاتی ترین شرایط نیز می توانند به این محصولات اعتماد کنند.

SOURCE Delphon Industries، LLC

لینک های مربوطه

http://www.delphon.com