دلک آمریکا دریافت نامه از CVR انرژی را تأیید می کند

برنت وود ، تن.، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Delek US Holdings، Inc (NYSE: DK) (“Delek US” یا “شرکت”) امروز بیانیه زیر را در پاسخ به نامه دریافت و افشا شده توسط CVR Energy، Inc (“CVR “) ، یک شرکت تابعه اکثریت متعلق به Icahn Enterprises LP:

دلك آمريكا از گفتگو با سهامداران خود و اطلاعات سازنده مربوط به افزايش ارزش سهامداران استقبال مي كند. هیئت مدیره و تیم مدیریت شرکت متعهد هستند که به نفع همه سهامداران عمل کنند و به طور منظم تمام گزینه های موجود را برای ایجاد و ارائه ارزش ارزیابی می کنند.

تحت رهبری یک هیئت مدیره و تیم مدیریتی متعهد و باتجربه ، دلک مجموعه گسترده ای از دارایی های یکپارچه را در جغرافیای مهم استراتژیک ایجاد کرده است ، که ارزش قابل توجهی برای مشتریان و شرکای خود فراهم می کند. ما در طول سال 2020 با نرخ استفاده از پالایشگاه بالاتر از متوسط ​​صنعت کار کرده ایم ، که ناشی از موقعیت ما در بازارهای جذاب است. انتظار می رود که سهم سرمایه های اخیر میان دوره ای تا سال 2021 و 2022 شتاب بیشتری بگیرد.

علاوه بر عملکرد عملیاتی قوی ، دلک آمریکا سابقه طولانی در بازگرداندن پول نقد به سهامداران از طریق سود سهام و خرید مجدد سهام دارد که مبلغ آن به 265 میلیون دلار یا 10٪ سرمایه بازار در سال 2019 ، درصد بالاتری نسبت به سایر همسالان ما. از سال 2017 ، ما بیش از خرید کردیم 570 میلیون دلار سهام و پرداخت شده است 280 میلیون دلار در سود سهام

از آنجا که دلک ایالات متحده از بحران COVID-19 و فضای کلان چالش برانگیز استفاده کرده است ، این شرکت بر تضمین سلامت و ایمنی نیروی کار خود و حفظ انعطاف پذیری مالی متمرکز شده است. این شرکت با کاهش هزینه های سرمایه گذاری برنامه ریزی شده اقدامات پیشگیرانه ای را اتخاذ کرده و هزینه های سرمایه گذاری برنامه ریزی شده 2021 را تقریباً 40٪ در مقابل سطح 2020 کاهش داده است. ما راهنمایی ارائه کردیم که منعکس کننده کاهش ساختار هزینه 2020 ما نسبت به 2019 بیش از بود 150 میلیون دلار، با یک بیشتر 80 میلیون دلار بودجه در سال 2021 کاهش می یابد. این اقدامات جمعی باعث کاهش روند نقدی جریان نقدی ما شده است بدون آنکه چشم انداز EBITDA خدشه ای ایجاد کند. ما همچنین دارایی هایی را به دلک لجستیک کمک کردیم ، دارایی های غیر اصلی را با هزینه های عملیاتی بالا واگذار کردیم (پالایشگاه بیکرزفیلد) ، وام مدت دار را افزایش دادیم 200 میلیون دلار و IDR های Delek Logistics را حذف کرد. در حالی که تمرکز فوری دلک ایالات متحده در حال جستجوی نوسانات فعلی بازار است ، شرکت به اجرای یک برنامه استراتژیک بلند مدت که ارزش قابل توجهی به سهامداران از طریق روشهای تخصیص سرمایه منضبط ارائه می دهد ، ادامه خواهد داد.

هیئت مدیره ایالات متحده متشکل از هفت مدیر بسیار واجد شرایط است که شش نفر از آنها مستقل هستند و همه رهبران مستقر در صنعت با تخصص و تجربه عمیق هستند که با استراتژی بلند مدت شرکت همسو هستند.

هیئت مدیره ایالات متحده به طور منظم با مدیران مستقل و متنوعی تازه می شود ، که دو نفر از آنها در دو سال گذشته به عضویت هیئت مدیره در آمده اند. علیرغم این تازه سازی اخیر و مداوم ، دلک ایالات متحده همچنان به حفظ یک هیئت مدیره متنوع با دیدگاه های افزودنی متعهد است تا نظارت مستقلی را ایجاد کند و ارزش سهامداران را افزایش دهد. کمیته نامزدی و حاکمیت شرکتی هیئت مدیره ما هر کاندیدای CVR را در صورت و در صورت دریافت ، ارزیابی می کند و در زمان مناسب توصیه می کند. سهامداران ایالات متحده دلک در حال حاضر نیازی به اقدام ندارند.

دلك آمریكا مشاركت و مشاركت همه سرمایه گذاران را تشویق می كند و منتظر گفتگوی مداوم با تمام سهامداران ، از جمله CVR است ، زیرا این شركت همچنان به اجرای استراتژی های ایجاد ارزش می پردازد.

درباره Delek US Holdings، Inc.
شرکت Delek US Holdings ، یک شرکت پایین دستی انرژی است و دارای دارایی هایی در تصفیه نفت ، تدارکات ، آسفالت ، سوخت های تجدید پذیر و خرده فروشی فروشگاه های راحتی است. دارایی های تصفیه شامل پالایشگاه هایی است که در آنها کار می کنند تایلر و بیگ اسپرینگ ، تگزاس، ال دورادو ، آرکانزاس و کروتز اسپرینگز ، لوئیزیانا با ظرفیت تولید نفت خام پلاک ترکیبی 302،000 بشکه در روز.

عملیات لجستیک از Delek Logistics تشکیل شده است. دلك آمریكا و شركتهای وابسته به آن همچنین دارای شریک عمومی و تقریباً 80 درصد علاقه شریک محدود به دلك لجستیك هستند. Delek Logistics یک مشارکت ارشد رشد گرا است که تمرکز آن بر مالکیت و بهره برداری از دارایی های زیرساخت انرژی میان جریان است.

تجارت خرده فروشی فروشگاه رفاه حدوداً 253 فروشگاه رفاه در مرکز و غرب فعالیت می کند تگزاس و نیومکزیکو.

اظهارات رو به جلو
این نسخه و سایر اظهارات کتبی یا شفاهی که هر از گاهی توسط دلک آمریكا گفته می شود ، می تواند شامل “اظهارات آینده نگرانه” باشد كه در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. “انتظار” ، “قصد” ، “اراده” ، “باید” و عبارات مشابه ، همانطور که مربوط به ما هستند ، برای شناسایی عبارات آینده نگر است. این عبارات منعکس کننده اعتقادات ، پیش فرض ها و انتظارات فعلی مدیریت است و تحت عوامل مختلفی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت اساسی داشته باشند. این عوامل شامل عواملی است که در بخش “عوامل خطر” ، “بخش های دادرسی قانونی” ، “بحث و بررسی مدیریت و مدیریت وضعیت مالی و نتایج عملیات” و سایر بخشهای فصلنامه ما ذکر شده است. گزارشات مربوط به فرم 10-Q برای سه ماهه به پایان رسیده در 31 مارس 2020 ، 30 ژوئن 2020 ، 30 سپتامبر 2020 و گزارش سالانه 2019 ما در مورد فرم 10-K ، و همچنین گزارش های فعلی ما در فرم 8-K که در اوراق بهادار ثبت شده است و کمیسیون تبادل (“SEC”). دلك آمريكا هيچ تعهدي را براي به روز كردن هرگونه اظهارنظرهاي آينده نگر در نتيجه اطلاعات جديد يا وقايع يا تحولات آينده متعهد نمي شود ، مگر در مواردي كه قانون الزام كرده است.

اطلاعات تکمیلی
دلك آمريكا ، مديران آن و بعضي از مقامات اجرائي و كارمندان آن ممكن است به عنوان شركت كنندگان در طلب وكالت از سهامداران شركت در ارتباط با مواردي كه در جلسه سالانه شركت در 2021 مورد بررسي قرار مي گيرد ، شركت كنند. دلك آمريكا قصد دارد در رابطه با هرگونه درخواست پروكي از سهامداران شركت ، بيانيه پروكسي و كارت رايگان را با SEC تهيه كند. سهامداران DELEK ایالات متحده به شدت قاطعانه برای خواندن هرگونه اظهارنامه پراکسی و کارت پروکسی همراه است وقتی آنها در دسترس قرار می گیرند زیرا اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می دهند.

اطلاعات مربوط به مالکیت سهام شرکت و سایر اوراق بهادار توسط مدیران و افسران اجرایی شرکت در پرونده های SEC در فرم های 3 ، 4 و 5 موجود است که از طریق وب سایت شرکت یافت می شود (www.delekus.com) در بخش “سرمایه گذاران” یا از طریق وب سایت SEC در www.sec.gov. اطلاعات را می توان در سایر پرونده های SEC شرکت ، از جمله گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q ، یافت. اطلاعات دقیق و به روزتر در مورد هویت مشارکت کنندگان بالقوه ، و منافع مستقیم یا غیرمستقیم آنها ، توسط دارایی های امنیتی یا سایر موارد ، در بیانیه پروکسی و سایر مطالبی که باید در رابطه با نشست سالانه 2021 شرکت در SEC ارسال شود ، ذکر خواهد شد. . سهامداران می توانند هر بیانیه پروکسی ، هرگونه اصلاحیه یا الحاقی در بیانیه پروکسی و سایر اسناد و مدارک ثبت شده توسط دلک آمریکا به SEC را بدون هیچ گونه هزینه ای در وب سایت SEC در www.sec.gov. نسخه ها نیز بدون پرداخت هزینه در وب سایت شرکت در دسترس خواهند بود www.delekus.com.

منبع Delek US Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.delekus.com/