رانندگی در بازار شبیه ساز با ارزش 2.1 میلیارد دلار تا سال 2025

شیکاگو، 20 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار رانندگی بازار شبیه ساز با کاربرد (آموزش و تحقیق و آزمایش) ، نوع خودرو (شبیه ساز اتومبیل و شبیه ساز کامیون و اتوبوس) ، نوع شبیه ساز (شبیه ساز آموزش و شبیه ساز پیشرفته رانندگی) ، نوع شبیه ساز آموزش (شبیه ساز جمع و جور و شبیه ساز کامل مقیاس) ، کاربر نهایی ، منطقه – پیش بینی تا سال 2025 ” منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود بازار شبیه ساز رانندگی با CAGR 7.2٪ از رشد کند 1.5 میلیارد دلار در سال 2020 تا 2.1 میلیارد دلار تا سال 2025. رشد بازار شبیه ساز رانندگی را می توان ناشی از افزایش تقاضای رانندگان ماهر به دلیل نرخ بالای تصادفات جاده ای ، رشد ترافیک هوایی ، پروژه های قطار سریع السیر آینده و سرمایه گذاری های قابل توجه R&D در وسایل نقلیه مستقل دانست.

در TOC عمیق مرور کنید “رانندگی شبیه ساز بازار”

126 – جداول
71 – ارقام
220 – صفحات

بروشور PDF را بارگیری کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id= 171814690

اروپا انتظار می رود بزرگترین بازار شبیه ساز رانندگی در پیش بینی باشد

اروپا از آنجا که مقررات مربوط به ایمنی و محیط زیست در منطقه سختگیر شده است ، یک فرصت بزرگ رشد برای شبیه سازها ایجاد می کند. این تغییرات بازار را برای آزمایش و توسعه وسایل نقلیه پیش می برد که تقاضا برای شبیه سازهای پیشرفته را بیشتر می کند. به غیر از این ، منطقه بازیکنان بزرگی مانند IPG Automotive ، Rexroth ، Cassidian ، گروه ECA ، Ediser ، Corys ، Oktal Sydac ، Transurb ، VI و SHRail است که فرصت رشد بازار را افزایش می دهد. به عنوان مثال ، در آوریل 2018، IPG Automotive نسخه 7.0 از خانواده محصولات CarMaker را منتشر کرد – یک نرم افزار شبیه سازی با ویژگی های جدید برای رانندگی با آزمون مجازی. که در فوریه 2018، Rexroth یکی از پیشرفته ترین سیستم عامل های حرکتی را برای مجموعه جدیدی عرضه کرد رنو شبیه سازهای خودرو که توسط شرکت مجتمع کننده سیستم ساخته می شود – AVSimulation.

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود سریعترین رشد بازار را داشته باشد

انتظار می رود بازار شبیه ساز رانندگی سریعترین رشد را در بازار داشته باشد آسیا و اقیانوسیه به دلیل افزایش در برنامه های آموزشی ، تردد مسافران و نگرانی های ایمنی مهمترین دلایل افزایش تقاضا برای رانندگان ماهر ، به ویژه در هند و کره جنوبی. همچنین ، تحولات زیربنایی و صنعتی سازی در اقتصادهای در حال ظهور مانند هند راه های جدیدی را ایجاد کرده است ، چندین فرصت برای OEM های خودرو و به طور همزمان برای شبیه سازهای رانندگی نیز ایجاد کرده است. علاوه بر این ، افزایش آگاهی در مورد اقدامات ایمنی رانندگی تقاضا برای شبیه سازهای رانندگی را برانگیخته است. نیاز به آموزش رانندگان جدید با مقررات راهنمایی و رانندگی به تقاضای شبیه ساز کمک می کند.

درخواست گزارش نمونه رایگان: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id= 171814690

انتظار می رود بخش شبیه ساز جمع و جور بزرگترین نوع شبیه ساز آموزش در پیش بینی باشد

شبیه سازهای جمع و جور اساسی ترین نوع شبیه سازها هستند. اندازه آنها جمع و جور است و می توان آنها را به راحتی از بین چندین سایت حمل کرد. شبیه سازهای جمع و جور 3-6 DoF (درجه آزادی) را ارائه می دهند. آنها به صفحه نمایش LCD ، جعبه دنده دستی یا اتوماتیک ، ترمز دستی و فرمان واقعی با بازخورد نیرو مجهز شده اند. چنین شبیه سازهایی نسبت به شبیه سازهای تمام عیار نسبتاً کم هزینه تر هستند و این امر باعث ترجیح آنها می شود. شبیه سازهای جمع و جور یک راه حل ایده آل برای OEM های خودرویی است که از فناوری دسک تاپ برای تهیه مدل برای یک شبیه ساز پیشرفته تر (چه استاتیک و چه پویا) استفاده می کنند.

بازیکنان در رانندگی بازار شبیه ساز مانند ECA Group ، Oktal Sydac ، Cruden B.V و برنامه های شبیه ساز طراحی درجه 6 برای اتومبیل ها ، اتوبوس ها ، کامیون های تجاری و آتش نشانی ، قطارها ، وسایل نقلیه فرودگاه و وسایل نقلیه پلیس ، که مخصوص آموزش راننده ، توان بخشی ، ارزیابی و تحقیق است.

گزارش های مرتبط را مرور کنید:

بازار ADAS توسط سیستم (ACC ، DMS ، IPA ، PDS ، TJA ، FCW ، CTA ، RSR ، LDW ، AEB و BSD) ، جز Comp (رادار ، LiDAR ، دستگاه التراسونیک و دوربین) ، خودرو (PC ، LCV ، اتوبوس ، و کامیون) ، سطح خودمختاری (L1 ، L2 و 3 ، L4 ، L5) ، ارائه ، EV و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2030

بازار اتومبیل متصل شده توسط سرویس (بروزرسانی OTA ، پیمایش ، امنیت سایبری ، جریان چندرسانه ای ، رسانه های اجتماعی ، تماس الکترونیکی ، خلبان اتوماتیک ، ادغام در خانه و سایر موارد) ، فرم ، بازار پایان (OE ، بازار پس از فروش) ، شبکه ، ترانسپوندر ، سخت افزار و منطقه – جهانی پیش بینی تا سال 2025

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال خدمات رسانی به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ از شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری است. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به MarketsandMarkets مراجعه می کنند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی بازار اطلاعات و بازار ، “دانش دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:

آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/driving-simulator-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/driving-simulator.asp

SOURCE MarketsandMarkets