راه حل های سریع CRST افزایش قابل توجه راننده را اعلام می کند

بر فراز 1.2 میلیون دلار در سه ماهه آخر CRST سال 2020 و به بعد پاداش پرداخت شد 1 ژانویه 2021 CRST Expedited Solutions بسته کلی پرداخت خود را افزایش داده است. این تغییر پتانسیل درآمد راننده تیم OTR را افزایش داده است 0.10 دلار بیشتر در هر مایل ، با بیشترین درآمد در 0.68 دلار CPM به عنوان مربی راننده. این افزایش حقوق ، تعهد به تعالی و ایمنی ذهنیتی است که توسط رانندگان CRST نشان داده شده است.

علاوه بر این تغییرات برای رانندگان در تقاطع جاده ، CRST Expedited Solutions به بسیاری از شرکای رانندگی خود گزینه انتخاب بسته های افزایش زمان خانه را ارائه می دهد. با این فرصت جدید ، رانندگان هم اکنون می توانند مسافت زیادی را طی کنند و به صورت هفتگی به خانه برسند.

“رانندگان ما ستون فقرات موفقیت ما هستند – آنها برای همه آنچه که ما هستیم اساسی هستند و از طریق پرداخت بهتر ، وقت در خانه و فرصت های شغلی ، رانندگان هسته اصلی موفقیت ما خواهند بود ، زیرا ما تلاش می کنیم همیشه بهترین کار را انجام دهیم تیم و مشتریان ما ، “رئیس و مدیر عامل CRST گفت هیو اکبرگ.

CRST به طور مداوم در تلاش است تا فرصت های شغلی رانندگی را فراهم کند. این فداکاری در فلسفه آنها برای ارائه طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی برای کل خانواده CRST منعکس شده است. از طبقات مسطح گرفته تا علوم بهداشتی ، OTR گرفته تا اختصاصی و محلی ؛ CRST پیشرو با خطوط اختصاصی تر ، پتانسیل رشد شغلی و مشاغل پردرآمد نسبت به بیشتر رقبا در صنعت است. CRST هر ماه به گسترش خود ادامه می دهد و افزایش حقوق راننده یکی از راه های بسیاری است که آنها به همکاران خود باز می گردانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرداخت ها و برنامه های جدید ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]

درباره CRST The Transport Solutions، Inc.

Cedar Rapids، CRST مستقر در آیووا یکی از بزرگترین شرکتهای حمل و نقل خصوصی است که در آن برگزار می شود ایالات متحده. CRST مجموعه گسترده ای از راه حل های حمل و نقل را شامل می شود ، شامل خدمات سریع تیمی ، تخت ، اختصاصی ، راه حل های ظرفیت باربری ، مدیریت حمل و نقل ، خدمات دستکش سفید با ارزش بالا و تحویل و نصب بزرگ و بزرگ خانه. برای اطلاعات بیشتر ، به www.crst.com مراجعه کنید یا با شماره (800) 736-CRST (2778) تماس بگیرید.

SOURCE CRST

لینک های مربوطه

http://www.crst.com