ریچارد اسمیت ، مدیر سابق بازسازی فرودگاه LaGuardia ، مدیر پروژه ترمینال جدید در فرودگاه بین المللی JFK نامیده می شود

نیویورک، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ترمینال جدید JFK در این هفته انتصاب را اعلام کرد ریچارد اسمیت به عنوان مدیر پروژه ، مسئول تحویل جدیدترین مرکز بین المللی جدید. آقای اسمیت از فرودگاه LaGuardia به تیم جدید ترمینال یک می پیوندد ، جایی که او مدیر پروژه مسئول نظارت بر 8 میلیارد دلار توسعه مجدد “LGA کاملاً جدید”. نقش او شامل هماهنگی ترمینال های جدید B و C و زیرساخت های مربوطه از جمله راه ها ، تاسیسات ، گاراژهای پارکینگ و ساخت و ساز در کنار زمین بود. او دفتر مدیریت پروژه داخلی را گزارش می دهد که به دکتر گزارش می شود. جرارد بوشل، کرسی اجرایی ترمینال جدید در JFK.

“ما خوشحالیم که استقبال می کنیم ریچارد اسمیت دکتر بوشل گفت: “برای تیم جدید ترمینال یک” سابقه وی در زمینه رهبری و مدیریت پروژه های پیچیده هواپیمایی چند میلیارد دلاری برای تیم و پروژه ما بسیار ارزشمند خواهد بود. من مشتاقانه منتظر همکاری با ریچارد برای ارائه موفقیت آمیز ترمینال کلاس جهانی با ارائه یک تجربه برتر مسافر ضمن تولید مشاغل و فرصت های شغلی برای حمایت از اقتصاد محلی و منطقه ای هستم. “

آقای اسمیت تجربه قابل توجهی در زمینه توسعه زیرساخت های هواپیمایی به ارمغان می آورد ایالات متحده، از جمله در هر سه فرودگاه اصلی در نیویورک منطقه شهری. قبل از نقش LaGuardia ، آقای Smyth معاون رئیس شرکت املاک و مستغلات JetBlue Airways بود که مسئولیت برنامه ریزی ، تأمین مالی ، طراحی و اجرای پروژه های اصلی توسعه JetBlue از جمله دو آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیما (JFK نیویورک و MCO اورلاندو) را بر عهده داشت. یک مرکز آموزش پیشرفته با شش شبیه ساز ؛ پروژه های بزرگ ترمینال در بوستون، فورت لودردیل و لانگ بیچ کالیفرنیا؛ و ، به ویژه از همه ، 1 میلیارد دلار توسعه ترمینال 5 و T5 بین المللی در JFK.

“من مشتاقانه منتظر بازگشت به JFK و پیوستن به تیم جدید ترمینال یک در این پروژه هیجان انگیز در حالی که همکاری نزدیک با اداره بندر به عنوان بخشی از برنامه چشم انداز JFK ،” ریچارد اسمیت.

آقای اسمیت همچنین پروژه های بزرگی را در فرودگاه بین المللی لیبرتی نیوآرک رهبری کرده است. به عنوان مدیر برنامه اصلی پروژه جهانی دروازه هواپیمایی قاره در نیوارک، او بر موفقیت تحویل دارو نظارت داشت 1 میلیارد دلار پروژه ای که شامل توسعه ترمینال C به یک تاسیسات 60 دروازه برای هواپیماهای باریک و پهن پیکر با قابلیت پذیرش ورودی های بین المللی ، توسعه میدان هوایی ، آشیانه هواپیما ، امکانات بار ، یک پارکینگ پارکینگ و بهبود گسترده جاده ها بود.

آقای اسمیت در اوایل کار خود معاون رئیس جمهور بود اوبراین کریتزبرگ و همکاران ارائه خدمات مدیریت برنامه و ساخت و ساز برای بسیاری از پروژه های هواپیمایی در فرودگاه بین المللی JFK علاوه بر پروژه های مهم غیر هواپیمایی در سراسر نیویورک منطقه شهری.

او فارغ التحصیل است موسسه پرات با مدرک BS در مدیریت ساخت و ساز و به عنوان یک استاد الحاقی برای خدمت کرده است نیویورک برنامه مدیریت ساخت و ساز.

درباره ترمینال جدید در فرودگاه بین المللی JFK

ترمینال جدید در JFK یک ترمینال بین المللی جدید در کلاس جهانی است که در سایت های ترمینال یک فعلی ، ترمینال 2 و ترمینال 3 قبلی ساخته شده است. تیم جدید ترمینال یک توسط ائتلافی نوآور از خطوط هوایی ، کارگری ، مشاغل تحت مالکیت اقلیت و زنان و شرکای عملیاتی و مالی قوی از جمله گروه کارلایل ، همراه با سیستم عامل اختصاصی فرودگاه ، CAG هولدینگ ، JLC زیرساخت ، Ullico و فرودگاه بین المللی مونیخ.

منبع: ترمینال جدید