سرمایه Sagewind در سیستم های دفاعی سیگما سرمایه گذاری می کند

نیویورک، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Sagewind Capital LLC (“Sagewind”) ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در نیویورک ، امروز از سرمایه گذاری در Sigma Defense Systems LLC (“Sigma Defense” یا “The Company”) ، ارائه دهنده برجسته اطلاعات هوابرد ، خبر داد. ، نظارت و تجسس (“AISR”) مهندسی و خدمات انتقال داده های حسگر. شرایط مالی معامله اعلام نشده است.

دفتر مرکزی آن در پری ، جورجیا، Sigma Defense به طیف گسترده ای از کاربران نهایی دفاع ، از جمله وزارت دفاع (DoD) و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده (IC) خدمات ارائه می دهد. قابلیت های آن از سیستم های بلهول داده تاکتیکی ، رله تاکتیکی زمینی بسیار پیچیده پشتیبانی می کند تا حمل و نقل مطمئن و سریع اطلاعات از لبه تاکتیکی به اپراتورها و تحلیل گران در سراسر جهان را تضمین کند.

جان ویلکاکس و مت جونز، مدیران بسیار مشهور صنعت ، به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی و رئیس جمهور به سیگما دفن پیوستند. آقایان ویلکاکس و جونز تجربه زیادی در کار با انتقال داده های AISR برای برنامه های حیاتی دارند. آقای ویلكاكس قبلاً به عنوان مدیر ارشد اطلاعات USSOCOM خدمت می كرد ، جایی كه او مسئول تهیه نقشه راه AISR و اجرای فن آوری و سیستم های نوآورانه برای انتقال داده های حسگر بود تا اطمینان حاصل كند كه داده های ویدئویی كاملی با كیفیت بالا می توانند به طور ایمن از زمین منتقل شوند و در زمان واقعی برای فرماندهان و کاربران قابل دسترسی است. آقای جونز پیش از این به عنوان رئیس SAP NS2 Mission Systems خدمت می کرد و در آنجا بر مجموعه ای از قراردادهای متنوع اطلاعات سیگنال ها و ISR نظارت داشت.

اسکات ریچی و ثور جیمز ، بنیانگذاران سیگما دفنس ، به ترتیب به عنوان مدیر رشد و مدیر عامل در شرکت باقی خواهند ماند و از دارایی قابل توجهی برخوردار خواهند شد.

استیون لفکوویتز ، شریک مدیر Sagewind ، گفت: “ما برای همکاری با تیم دفاع سیگما بسیار هیجان زده هستیم و تجربه زیادی را در سرمایه گذاری و پشتیبانی از مشاغل خدمات دولتی ایجاد می کنیم.” “سیگما دفنس از سوابق و شهرت بسیار خوبی برخوردار است که خدمات انتقال داده رله تاکتیکی تأثیرگذار و مهم را به ارتش ایالات متحده ارائه می دهد تا تحلیلگران اطلاعاتی بتوانند به کار با اطلاعات زمان واقعی و حل مشکلات مختلف ادامه دهند.”

آقای ریچی گفت ، “Sagewind یک شریک ایده آل برای کمک به ما در سرعت بخشیدن به رشد است زیرا ما وارد فصل جدیدی از توسعه شرکت خود می شویم. آنها از چندین تیم مدیریتی در زمینه رشد تجارت خود از طریق خریدها و ابتکارات دیگر از جمله گسترش پایگاه مشتری خود حمایت کرده اند. ما معتقدیم که همکاری ما با Sagewind ما را قادر می سازد تا رسالت خود را بهتر انجام دهیم. “

آقای جیمز گفت: “من و اسکات بسیار افتخار می کنیم که سیگما دیفنس از زمان تأسیس این شرکت پانزده سال پیش به موفقیت رسیده است. به طور خاص ، ما اعتماد آژانس های مهم دولتی را جلب کرده ایم و از ادامه حمایت آنها سپاسگزاریم. مدت ها معتقد بود که تجارت ما می تواند با گسترش توانایی های ما و ورود به بازارهای جدید ، برای این مشتریان و دیگران کارهای بیشتری انجام دهد جان ویلکاکس از همان ابتدا و باور کنید که او و مت جونز زمینه و تجربه لازم برای کمک به جلو رفتن ما را داشته باشد. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با آنها در نقش های ارشد جدید خود هستیم. “

آقای ویلکوکس افزود ، “سیگما دفنس در نقطه عطفی ایده آل است که در آن شرکت به رشد آلی خوبی رسیده است و اکنون آماده همکاری با Sagewind برای مرحله بعدی رشد است. با شناختن این تجارت از ابتدا ، من کار شگفت انگیز را از نزدیک می دانم که اسکات و ثور اقدامات ابتکاری مهم برای دولت ایالات متحده را انجام داده اند. من و مت خوشحالیم که اکنون این فرصت را داریم که با آنها و تیم همکاری کنیم تا به مرحله بعدی رشد برسیم و نتایج عالی را برای مشتریان خود ارائه دهیم “

Paul ، Weiss ، Rifkind ، Wharton & Garrison LLP به عنوان مشاور حقوقی Sagewind عمل کرد. مشاوره DC به عنوان مشاور مالی انحصاری Sagewind خدمت می کرد. مینارد کوپر و گیل به عنوان مشاور حقوقی سیگما دفنس خدمت کردند.

درباره سیستم های دفاع سیگما LLC
سیگما دفنس ارائه دهنده برتر راه حل های فنی یکپارچه است که شامل سیستم ها و سنسورهای اطلاعاتی ، نظارتی و شناسایی (ISR) زمینی ، هوایی و فضایی است. این شرکت در سال 2006 تاسیس شده است ، راه حل های نوین مهندسی ، یکپارچه سازی سیستم و مدیریت برنامه را به DoD و IC ارائه می دهد.

درباره Sagewind Capital LLC
Sagewind Capital LLC یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار میانه مستقر در نیویورک است که با تیم های مدیریتی استثنایی شریک است و با کمک به رشد اقتصادی و کسب و کار استراتژیک ، بر افزایش سرمایه قابل توجه تمرکز می کند. Sagewind در چندین صنعت سرمایه گذاری می کند ، از جمله خدمات دولتی ، هوا فضا و دفاع ، نرم افزار ، فناوری اطلاعات ، مراقبت های بهداشتی و خدمات بازرگانی. این شرکت بر افزایش سرمایه بلند مدت متمرکز است و انعطاف پذیری مالکیت مشاغل را برای مدت طولانی دارد.

مخاطب:

مارک سمر
Kekst CNC
(917) 439-3507

منبع Sagewind Capital