سپاه مهندسان ارتش از نهایی شدن مجوزهای سراسری خبر داد

واشنگتن، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سپاه مهندسین ارتش ایالات متحده (USACE) امروز اعلام كرد كه 12 مورد را مجدداً صادر كرده و چهار مجوز سراسری (NWP) جدید برای كار در تالاب ها و سایر آبهایی كه توسط ماده 404 قانون آب تمیز یا بخش 10 قانون رودخانه ها و بندرگاه های 1899.

NWP های این قانون جایگزین نسخه های قبلی مجوزهای سراسری سال 2017 می شوند. 40 NWP باقیمانده از سال 2017 از طریق برنامه ریزی شده خود باقی می مانند 18 مارس 2022، تاریخ انقضا.

یک نسخه قبل از انتشار قانون نهایی جدید NWP در وب سایت USACE به نشانی https://www.usace.army.mil/Mission/Civil-Works/Regulatory-Program-and-Permits/Nainwide-Permits/ ارسال شده است .

قانون نهایی قرار است طی هفته های آینده در دفتر ثبت فدرال منتشر شود. یک خبر خبری جداگانه برای اعلام انتشار قانون صادر می شود ، و در اعلامیه ثبت فدرال مشخص می شود که مجوزها چه زمانی اعمال می شوند و این مجوزها در چه تاریخی منقضی می شوند. تا زمانی که مجوزهای صادر شده توسط این قانون اعمال شود ، کلیه NWP های 2017 همچنان پابرجا هستند.

NWP های اعلام شده امروز اوج اعلامیه قانونگذاری پیشنهادی است که در ثبت نام فدرال (85 FR 57298) در تاریخ 15 سپتامبر 2020، برای چاپ مجدد و اصلاح NWPs 2017 همراه با صدور پنج NWPs جدید. دوره 60 روزه اظهارنظر عمومی به پایان رسید 16 نوامبر 2020، به دنبال بررسی و اظهارنظر بین آژانس ها

مجوزهای سراسری فعالیتهایی را مجاز می دانند که ماهیت مشابه دارند و فقط به طور جداگانه یا به صورت تجمعی حداقل اثرات نامطلوب زیست محیطی را برای منابع آب ایجاد می کنند. فعالیتها از کارهای مرتبط با کمکها تا خطوط ناوبری و تاسیسات تا فعالیتهای مسکونی و فعالیتهای نگهداری در بر می گیرد.

اطلاعات بیشتر درباره برنامه نظارتی USACE را می توانید در اینجا بیابید: https://www.usace.army.mil/Mission/Civil-Works/Regulatory-Program-and-Permits/.

SOURCE سپاه مهندسان ارتش ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usace.army.mil