سیستم های Elbit قرارداد تأمین Seagull USVs را به نیروی دریایی یک کشور در آسیا و اقیانوسیه اعطا کردند

هایفا ، اسرائیل، 13 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) و (TASE: ESLT) (“Elbit سیستم ها “یا” شرکت “امروز اعلام کردند که قرارداد تأمین Seagull ™ USVs (وسایل نقلیه سطحی بدون سرنشین) به نیروی دریایی یک کشور در این کشور اعطا شده است. آسیا و اقیانوسیه. این قرارداد ، به میزان ناخالصی برای سیستم البیت ، در مدت 17 ماه انجام می شود.

طبق این قرارداد ، سیستم های Elbit سیستم های Seagull USV را ارائه می دهند که به طور خاص برای انجام تنظیمات تنظیم شده اند اقدامات ضد معدن (MCM) ضمن تسهیل گزینه افزودن ماژول های فناوری مورد نیاز برای جنگ ضد زیردریایی. Seagull USVs که تهیه خواهد شد سونارهای Side-Scan و Forward-Looking ، شناسایی مین و تخریب وسایل نقلیه از راه دور را ادغام می کند. USV ها همچنین به مجموعه مستقل شرکت ، سیستم مدیریت جنگی و قابلیت ارتباطات ماهواره ای مجهز خواهند شد. Seagull USVs نیروی دریایی مشتری را قادر می سازد تا عملیات MCM را از انتها به انتها انجام دهد و مین های دریایی پایین ، پهلو گرفته و رانش را انجام دهد. Seagull USV استقامت چهار روزه ، ماموریت های دریایی تا Sea-State 5 و انعطاف پذیری برای کنترل چندین کشتی را از همان سیستم کنترل ماموریت ارائه می دهد.

Elad Aharonson، مدیر کل سیستم های Elbit ISTAR ، اظهار داشت: “ضرورت توانایی های خودمختار برای انجام طیف وسیعی از مأموریت های دریایی به ویژه در حال رشد است اقدامات ضد معدن و جنگ ضد زیردریایی. Seagull USV از سال 2017 ثابت کرده است که توانایی خود را برای انجام چنین مأموریت هایی ، افزایش نیروهای م forcesثر در ماموریت ، کاهش ریسک و صرفه جویی در هزینه بهتر “.

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف گسترده ای از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت که شامل سیستم های Elbit و شرکت های تابعه آن است ، در زمینه های هوا فضا ، سیستم های زمینی و دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته ، سیستمهای فضایی الکترواپتیک ، مجموعههای EW ، سیستمهای اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها ، سیستمهای مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر روی ارتقا سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت داخلی و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزش و شبیه سازی تمرکز دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به https://elbitsystems.com/ مراجعه کنید ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانال های رسمی Facebook ، Youtube و LinkedIn ما دیدن کنید.

تماس با شرکت:

جوزف گاسپار، مدیر عامل و مدیر مالی
تلفن: + 972-4-8316663
[email protected]

رامی میرسون، مدیر روابط سرمایه گذار
تلفن: + 972-77-2948984
[email protected]

دیوید وااكنین، VP ، رئیس ارتباطات شرکتی
تلفن: + 972-77-2946691
[email protected]

تماس با IR:

ایهود هلفت
کنی گرین

روابط سرمایه گذاران GK
تلفن: 1-646-201-9246
[email protected]

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی اظهارات آینده نگرانه باشد (به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکت های تابعه آن (در مجموع شرکت) ، تا حدی که چنین اظهاراتی مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نباشد. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، برآورد ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، با اصلاحیه ها ، بیان می شود. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی درباره شرکت است که پیش بینی آنها دشوار است ، از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکرد و روندهای واقعی در آینده به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت ، ممکن است از نظر گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند: دامنه و مدت قرارداد مشتری. آیین نامه ها و مصوبات دولتی ؛ تغییر در اولویت های بودجه بندی دولتی ؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آنها فعالیت یا فروش می کند ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده درمیان دیگران؛ تغییر در بهداشت جهانی و شرایط اقتصادی کلان ؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام در قراردادهای بلند مدت با قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابت ؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. فاکتورهای ذکر شده در بالا شامل همه موارد نمی شوند و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پرونده است. تمام گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در این مقاله منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرند. شرکت متعهد نمی شود که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و فرآیندهای آن که در این بیانیه مطبوعاتی موجود است ، علائم تجاری یا علائم خدمات Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نام های تجاری ، کالا ، خدمات و فرآیند های دیگر ، علائم تجاری دارندگان مربوطه است. ارجاع یا استفاده از کالای دیگر ، خدمات یا فرآیندی غیر از محصولات Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرآیند توسط Elbit Systems Ltd. نیست. دلالت ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حقی تحت هر حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا هر شخص ثالث ، به استثنای مواردی که صریحاً در اینجا اعطا شده است.

SOURCE Elbit Systems Ltd.