شاخص ATA Tonnage Truck در دسامبر 7.4٪ جهش کرد

آرلینگتون ، واشنگتن، 19 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شاخص تراکم کامیون های کرایه ای پیشرفته (SA) انجمن های حمل و نقل آمریکایی در ماه دسامبر پس از افزایش 3.2 درصدی در ماه نوامبر ، 7.4٪ افزایش یافت. در دسامبر ، شاخص برابر با 120 (2015 = 100) در مقایسه با 111.7 در نوامبر بود.

گفت: “Tonnage سال گذشته با دقت بالا پایان یافت.” اقتصاددان ارشد ATA باب کاستلو. “این شاخص نه تنها بیشترین سود ماهانه را از ماه ژوئن به ثبت رسانده است ، بلکه از سال مارس نیز اولین افزایش سال به سال را داشته است. با مصرف زیاد ، ذخیره مجدد موجودی کالاهای خرده فروشی و ساخت و سازهای مستحکم برای ساخت خانه های یک خانواده ، بارها همچنان به آن کمک می کنند. با بررسی های محرکی که اخیراً صادر شده است و احتمال قوی در آینده نزدیک وجود دارد ، انتظار دارم که بار کامیون همچنان افزایش یابد. ”

سود نوامبر با اندکی کاهش به 3.2٪ از سود ما رسید 22 دسامبر بیانیه مطبوعاتی

در مقایسه با دسامبر 2019، شاخص SA 2.3٪ افزایش یافت. در کل سال 2020 ، در مقایسه با مدت مشابه 12 ماهه در سال 2019 ، تناژ 3.3 درصد کاهش داشت. سال 2019 3.3 درصد افزایش سالانه داشته است.

کاستلو گفت: “به دلیل همه گیری ، سال 2020 به طور واضح یک سال بسیار چالش برانگیز برای اقتصاد بود ، و این بازتاب شاخص تناوب نسبت به سال قبل است.” “علیرغم آن ، تناژ کامیون به وضوح بهتر از اقتصاد گسترده تر عمل کرد ، زیرا حمل و نقل همچنان در مقابل چالشهای بیشمار مربوط به COVID که کشور با آن روبرو است ، به حرکت خود ادامه داد.”

شاخص تنظیم نشده فصلی ، که نشان دهنده تغییر در تناژ قابل حمل توسط ناوگان قبل از هرگونه تنظیم فصلی است ، برابر با 115.9 در دسامبر ، 5.4 above بالاتر از سطح نوامبر (109.9) بود. در محاسبه شاخص ، 100 نشان دهنده سال 2015 است. شاخص بارگذاری کامیون ATA برای کرایه بر خلاف بار حمل و نقل بازار تحت سلطه حمل بار قراردادی است.

کامیون به عنوان فشار سنج اقتصاد ایالات متحده عمل می کند ، که نمایانگر 72.5٪ از تناژ حمل شده توسط همه روش های حمل و نقل داخلی است ، از جمله کالاهای تولیدی و خرده فروشی. کامیون ها در سال 2019 84/11 میلیارد تن بار حمل کردند. حامل های موتوری جمع آوری شدند 791.7 میلیارد دلار، یا 80.4٪ از کل درآمد حاصل از همه روشهای حمل و نقل.

ATA شاخص تناژ را براساس نظرسنجی های صورت گرفته از عضویت خود محاسبه می کند و از دهه 1970 این کار را انجام داده است. این رقم مقدماتی است و در گزارش نهایی که حدود پنجمین روز هر ماه صادر می شود قابل تغییر است. این گزارش شامل نتایج ماه به ماه و سال به سال ، مقایسه های اقتصادی مربوطه و شاخص های کلیدی مالی است.

انجمن های حمل و نقل آمریکایی بزرگترین انجمن تجارت ملی صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون متشکل از 50 انجمن حمل و نقل دولتی وابسته به صنعت و کنفرانس ها و مجالس مربوط به صنعت ، ATA صدای صنعت است که آمریکا بیشتر به حمل و نقل کشور ما را حمل کنید. ATA را دنبال کنید توییتر یا در فیس بوک. کامیون سازی آمریکا را به جلو سوق می دهد.

SOURCE انجمن های کامیون سازی آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org