شرکت امتیاز ITR از ایستگاه های شارژ برقی در جاده عوارض ایندیانا رونمایی کرد

الخارت ، هند، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – با روی آوردن میلیون ها مسافر به وسایل نقلیه الکتریکی ، مشتریان در جستجوی شارژرهای الکتریکی در محبوب ترین مسیرهای خود هستند. دارندگان این وسایل نقلیه معمولاً اضطراب در محدوده را تجربه می کنند ، با دقت در حالی که شمارش معکوس مایل ها را طی می کنند ، میزان باتری خود را مشاهده می کنند تا به ایستگاه شارژ دیگری برسند. از امروز ، مشتریانی که در جاده تلفنی ایندیانا سفر می کنند ، به ایستگاه های شارژ سریع دسترسی دارند و این به معنای آغاز یک شبکه شارژ برقی در جاده 157 مایلی است.

دو ایستگاه شارژ اول در دسترس هستند نورد غلتکی در اخیراً ساخته شده ویلبور شاو و Knute Rockne میادین مسافرتی شرکت امتیاز ITR (ITRCC) ، مجری جاده عوارض ایندیانا ، با همکاری مارتل الکتریک یک زیرساخت پیشرفته شارژ الکتریکی را به میدان ها آورد. مشتریانی که برای قهوه یا وعده غذایی توقف می کنند ، به شارژ سطح 3 دسترسی پیدا می کنند که به آن “شارژ سریع DC” نیز گفته می شود. این ایستگاه های شارژ می توانند وسایل نقلیه سازگار را با تنها 80 دقیقه شارژ 80٪ تأمین کنند – زمان کافی برای مسافران برای اینکه بتوانند پاهای خود را دراز کنند و اضطراب دامنه را فراموش کنند.

شارژرهای جدید از قابلیت اتصال آنلاین ، همگام سازی شده با پلتفرم ابری EVConnect برخوردار هستند ، این امکان را برای رانندگان فراهم می کند تا ایستگاه های شارژ را مستقیماً از تلفن خود جستجو و مکان یابی کنند. یک برنامه تلفن هوشمند همچنین امکان پرداخت امن را فراهم می کند ، داده های شارژ فعال را ارائه می دهد و هنگام شارژ کامل خودرو ، اعلان های بی درنگ را ارائه می دهد.

زیرساخت شارژ الکتریکی برای آینده ساخته شده است: هرچه وسایل نقلیه الکتریکی بیشتری در جاده سفر می کنند ، شارژرهای اضافی را می توان با حداقل ارتقا minimal به کار گرفت. مدیر عامل ITRCC نیک بار گفت: شارژ الکتریکی مطابق با دیدگاه ITRCC برای پایداری محیط زیست است ، در حالی که نیازهای مشتریان را نیز برآورده می کند.

بار گفت: “ما می دانیم كه وسایل نقلیه الكتریكی جاده ما را طی می كنند و خوشحالیم كه جای شارژ به آنها می دهیم.” “هرچه مشتریان بیشتری به برق وصل شوند ، ما آماده خواهیم بود تا زیرساخت های شارژ بیشتری را در سایر مکان های مسافرتی خود مستقر کرده و با مشتریان خود در هر مکانی که ملاقات می کنیم ، ملاقات کنیم.”

علاوه بر استقرار زیرساخت شارژ برقی ، ITRCC در حال ارزیابی میزان استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی برای کارمندان خود است. یک جدید چوی بولت به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی برای تعیین امکان اجرای گسترده تری وسایل نقلیه الکتریکی برای کارکنان خریداری شد. اگر برنامه موفقیت آمیز باشد ، وسایل نقلیه اضافی برای برق بیشتر شدن ناوگان ITRCC خریداری می شوند.

درباره جاده عوارض ایندیانا
جاده تلفنی ایندیانا که از سال 1956 فعالیت می کند ، 157 مایل در شمال ترین قسمت امتداد دارد ایندیانا از جانب اوهایو به ایلینوی خط حالت ، پیوند دادن شیکاگو با بزرگترین شهرهای دریای شرقی. جاده عوارض ایندیانا – تحت مدیریت شرکت ITR Concession Company LLC (ITRCC) – و نزدیک به 300 کارمند آن افتخار دارند که ضمن ارائه خدمات به مشتریان با کیفیت بالا برای ارائه خدمات روزانه به هزاران مشتری ، یک جاده ایمن و کارآمد را اداره می کنند. ITRCC به طور غیرمستقیم در اختیار سرمایه گذاران IFM است که یک مدیر صندوق جهانی با ساختار منحصر به فرد و دارای سابقه قوی به عنوان سرپرست مسئول برخی از بزرگترین دارایی های زیرساخت حمل و نقل جهان است.

مخاطب: بیل مک کال
مدیر ارتباطات
574-651-2415
[email protected]

پرونده های مرتبط

Indiana Toll Road از ایستگاه های شارژ برقی رونمایی کرد. pdf

تصاویر مرتبط

image1.jpg

شرکت امتیاز ITR SOURCE